Kliknij aby usłyszeć
Odcinek poświęcony najbardziej niezwykłej podróży.

Rejs dookoła świata

Costa Cruises i MSC Cruises porówanie ofert i informacje praktyczne.

Zmień bieg swojego życia.

Jak można przedstawić podróż, która trwa 4 miesiące, w której można zobaczyć ponad 20 krajów, ponad 60 portów, poznać setki, tysiące ludzi, spróbować kuchni ze wszystkich stron świata? "Czas na statku zatrzymuje się. Zmieniamy strefy czasowe, klimatyczne jesteśmy na pływającej wyspie szczęścia". Przygoda życia to zdecydowanie zbyt skromne słowa aby opisać Rejs dookoła świata.

Czym tak naprawdę jest rejs dookoła świata?

Jest odkrywaniem nowych horyzontów, ludzi, kultur, kuchni, tradycji, a może nawet miłości...Podczas rejsu będziemy mieli możliwość poznać innych szalonych, wspaniałych ludzi, którzy zdecydowali się zawrócić bieg swojego życia. Za nasze najpiękniejsze wspomnienia będzie odpowiedzialny najbardziej dóświadczny personel na statktu. Na pokładzie oprócz wyśmienitej kuchni świata sygnowanej przez najwybitniejszych mistrzów kuchni, będziesz mógł korzystać z atrakcji, przedstawień i widowisk artystów pochodzących ze wszystkich stron świata. Dni na morzach i oceanach podczas których będziemy płynąć aby dobić do następnego portu będziesz mógł spędzić wypoczywając w basenach, jacuzzi, centrach rozrywkii SPA, ćwicząc w siłowni, a nawet ucząc się gotować. O spokój Twoich wakacji zadba najbardziej wyszkolony i doświadczony personel armatora.

Ile kosztuje ?

130 dniowy rejs dookoła świata w podstawowej konfiguracji kabiny i usług to koszt 75 tys. zł za osobę. W przeliczeniu to ponad 500 zł za dzień. Wpływ na cenę ma standard kabiny, opcje dodatkowe takie jak pakiety napojów, wycieczki. Wielu armatorów oferuje również 15 wycieczek GRATIS. Jedynym podmiotem oferującym w cenie podstawowej dolot do miasta portowego z Polski, wraz z noclegiem i transferami GRATIS jest Travelinc Sp. z o.o. Administator serwisu www. podrozeirejsy.pl.

Z kim rejs dookoła świata?

Jest kilka linii obsługujących trasę dookoła świata. Wśró najpopularniejszych należy zaliczyć Costa Cruises, MSC Cruises, Princess Cruises, Seabourn, oraz Holland America Line. Istnieje możliwość rezerwacji poszczególnych fragmentów dłuższych i krótszych.

Ta relacja dotyczy rejsów z naszej oferty:

już od
72845
130
dni
Costa Deliziosa 5★, 130 dni/129 nocy, loty, transfery, kabina, pełne wyżywienie, ubezpieczenie*, opłaty portowe w cenie!
już od
78999
117
dni
MSC Magnifica 5★, 117 dni/116 nocy, wyjazd z Civitavecchia, loty, transfery, kabina, pełne wyżywienie, ubezpieczenie*, opłaty portowe w cenie

Jakie statki pływają dookoła świata?.

Na rok 2024 przewidziano statek Costa Deliziosa i MSC Poesia. Rezerwacje są otwarte również na rok 2025,  w którym pływać będą MSC Magnifica i również Costa Deliziosa. Rezerwując rejs bierz pod uwagę fakt, że rejsów dookoła świata jest tylko kilka w roku i, aby mieć największy wybór kabin, najlepiej

Moje menu
call Zadzwoń do nas