Czy podobają Ci się
Podróże i Rejsy?

Pokaż na ile gwiazdek nas oceniasz!

🤬

Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Jest dla nas motywacją, wskazówką i drogowskazem jak jeszcze stawać się lepszym.

  

 

Najczęściej zadawne pytania dotyczące opinii w internecie.

Do czego służy pozostawiona przez Ciebie opinia?

Ciągłemu podnoszeniu jakości obsługi klienta, optymizacji strony interentowej, wzbogacaniu portofolio rejsowego.

Do kogo trafiają Twoje opinie ?

Każda opinia trafia do Działu zajmującego się tworzeniem rejsów wycieczkowych, oraz do Dyrekcji.

Czy należy kierować się opiniami w internecie w wyborze rejsu?

Oczywiście, że tak. Nie ma lepszej rekomendacji niż świadectwo kogoś kto był na rejsie. Każdy podmiot oferujący wakacje powinien mieć odwagę dać się ocenić. Dodatkowo sugerujemy sprawdzenie podmiotu, u którego zemierzamy zakupić rejs:

  1. W Rejestrze Ogranizatorów Turystyki danego Województwa.
  2. Na oficjalnej stronie armatora. Czy dany partner jest oficjalnym przedstawicielem armatora w Polsce.
  3. W mediach społecznościowych. Czy dany podmiot wchodzi w interakcję na czatach, czy przedstawia ze swoich rejsów: relacje, zdjęcia, filmy.

Jakie są inne formy oceniania?

Obecnie najbardziej weryfikowalną formą opinii, jest ta, którą podróżny pozostawia w wypełnionej ankiecie po odbyciu rejsu. Takie ankiety przekazywane są podróżnym w formie papierowej i podpisywane przez uczestników. Dotyczy to zwłaszcza rejsów z polskim pilotem. W przypadku rejsów z dojazdem własnym opinie są pozostawiane na formularzach armatora.

 

Dla kogo ważne są opinie?

Pozostawienie opinii o biurze organizującym rejsy jest koszystne dla obu stron. Z jednej strony sprawia, że bierzesz udział w tworzeniu i rozwijaniu niezwykłej formy wypoczywania i zwiedzania jaką jest rejs statkiem, inne opinie czy oceny pozwalają Tobie łatwiej podjąć decyzję o rezerwacji. Z drugiej strony są niezwykle ważne dla biura gdyż podnoszą jakość usług.

Moje menu
call Zadzwoń do nas