Kliknij aby usłyszeć
Kilka pstryknięć palcami, aby znaleźć się na rejsie dookoła Europy.

LIZBONA Rejs dookoła Europy

Rejs dookoła Europy na przykładzie filmu reklamowego portu w Lizbonie. Wkrótce nowe materiały wideo i filmy z tego rejsu. Śledź program TV PODRÓŻE I REJSY

Portugalia doskonale nadaje się do zwiedzania podczas rejsu wycieczkowego. Kraj jest stosunkowo niewielki ale posiada bardzo długą linię brzegową ok. 1200 km. Zwiedzanie w ten sposób Portugalii jest wygodne i przyjemne, w nocy pływamy a w dzień dobijamy do nowego portu. Odcinek linii brzegowej Portugalii to również znaczny fragment rejsu dookoła Europy. Kolejne filmy z portów rejsu dookoła Europy już niebawem. Zapraszamy na mini seans, który minie jak pstryknięcie palcami.

Dlaczego warto udać się w rejs dookoła Europy?

Aby zobaczyć wszystkie miejsca, które będziesz miał na trasie rejsu dookoła Europy musiałbyś pokonać samochodem 7325 km i spędzić za kierownicą w ciągłej jezdzie (nie polecamy) ponad 70 godzin. Czy nie lepiej wsiąść na luksusowy statek, wieczorem bawić się na statku a o poranku, wyspany i po wyśmienitym śniadaniu udać się na zwiedzanie? Rejs statkiem wycieczkowym dookoła Europy to połączenie pływającego hotelu i wycieczki objazdowej. Czas podczas takiego rejsu płynie wolniej. Ponad 2 tygodnie spędzone na statku sprzyja poznawaniu nowych ludzi. Nie zdziw się jeśli uśmiechnięty personel pokładowy będzie pamiętał Twoje imię po kilku dniach rejsu. To prawdziwa przygoda życia, o której warto marzyć, ale którą jeszcze bardziej warto urzeczywistnić.

Ta relacja dotyczy rejsów z naszej oferty:

Moje menu
call Zadzwoń do nas