Kliknij aby usłyszeć
TV PODRÓŻE I REJSY PREZENTUJE:

Film z Dubaju podczas Baśniowego Rejsu Tysiąca i Jednej Nocy ZEA i Oman

Dzięki TV możesz zobaczyć jak wyglądają rejsy od podszewki, poznaj pilotów, personel pokładowy, statki i porty.

Jak wygląda rejs po Dubaju? W sezonie rejsowym, czyli w czasie polskiej zimy, możemy tu liczyć na gorące temperatury, co już jest pierwszym argumentem, aby wybrać tę destynację. Oprócz tego, Dubaj to połączenie nowoczesności, której ikoną jest najwyższy budynek świata Burdż Chalifa, z tradycją, której symbolem jest targ w historycznej częsci Dubaju. Pilot wybrał się z Klubowiczkami i Klubowiczami Podróży i Rejsów na wieczorny spektakl świateł u stóp Burdż Kalify i to był strzał w 10! Dołącz do nas podczas relacji z tego przystanku.

Dlaczego warto wybrać się w rejs po Zatoce Perskiej z Dubajem na trasie?

  • Bądź pragmatyczny ! Emiraty należą do drogich destynacji, rejs statkiem po Emiratach to zdecydowanie najkorzystniejsza propozycja i jedna z najprzyjemniejszych. Nie musimy wynajmować drogich hotelów, często oddalonych od atrakcji, nie musimy się martwić kiedy cmamy ochotę na drinka. To wszystko uzyskujemy dzięki koncepcji rejsów wycieczkowych. Dodatkowo na trasie operują najnowocześniejsze statki świata zapewniające komfort i wysokie doznania estetyczne związane z designem wnętrz.
  • Bądź nowoczesny ! Zobacz najnowocześniejsze budynki na świecie, stanowiące ukoronowanie myśli architektonicznej człowieka. Zobacz jak wygląda kraj bezpieczny, w którym możesz zostawić samochód zaparkowany z kluczykami ! (mimo wszystko odradzamy:) bezpieczeństwo ponad wszystko !)
  • Bądź ciekawy histori i ludzi ! Dubaj to tygiel kulturowy, wybieraj spośród tradycyjnych kuchni świata, poatarguj się, zobacz stary Dubaj i nie zapomnij wrócić na statek !

Ten film dotyczy rejsów z naszej oferty:

Poniżej przedstawiamy informacje praktyczne dotyczące rejsu po emiratach z uwzględnieniem portu w dubaju:

Kiedy najlepiej popłynąć do Zatoki Perskiej?

Zdecydowanie polecamy czas kalendarzowej polskiej zimy. Upały w Emiratach należą do częstych. Najlepszymi miesiącami będą miesiące od listopada do marca. Mamy gwarancję pięknych słonecznych dni i niezbyt wysokich temperatur, chociaż i takie mogą się zdarzyć, ale od czego są wakacje w zimie?:)

Z kim zarezerwować rejs po Emiratach?

MSC Cruises i Costa Cruises należą do armatorów najczęściej odwiedzających emirackie porty i tam należy szukać ofert. Najlepiej skorzystać z usług organizatora rejsów wycieczkowych, który posiada odpowiednie uprawnienia od armatora, oraz stosowne zabezpieczenia i wiedzę, aby taki rejs zrealizować. W Polsce obecnych jest kilku organizatorów rejsów - Travelinc Sp. z o.o. PODRÓŻE I REJSY jest jednym z nich i działa od 2011 r.

Co robić w Dubaju? Jakie wycieczki zarezerwować?

Po Dubaju najlepiej poruszać się taksówkami, które są niedrogie, których jest bardzo dużo, których kierowcy są zawsze uczciwi i uśmiechnięci.  Jest to opcja dla ludzi, znających język angielski i mających doświadczenie w poruszaniu się w podróżach niezorganizowanych. Polecamy zdecydowanie opcję z polskim pilotem, który zadba o klimatyzowany transfer, dotrze tam gdzie naprawdę warto być. Ruch w Dubaju jest bardzo duży, należy to również uwględnić w swoich planach zweidzania Dubaju. Dodatkowo piloci, doskonale znają odwiedzane miejsca, więc na bieżąco przekażą ich historię w interesujący sposób. Jak zawsze w rejsach, istnieje możliwość zarezerwowania wycieczki z armatorem. Koszt ok. 30 - 200 euro, opcją tańszą jest wycieczka z polskim pilotem.

Ile kosztuje rejs po Emiratach?

Rejsy z dojazdem własnym na flagowych statkach, w opcji kabina wewnętrzna, to koszt ok. 1500 - 2500 pln. Rejsy z polskim pilotem, lotem bezpośrednim (Kraków, Warszawa) i transferami do portu, oraz opieką pilota to koszt ok. 5000 zł.

Moje menu
call Zadzwoń do nas