Rejsy-Rejsy rzeczne-Wycieczki z polskim opiekunem

NOWOŚĆ! Rejs kameralnym statkiem: Malta & Sycylia z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM
Statek MV La Belle de l'Adriatique 5★, 8 dni/7 nocy, wyjazd z Warszawy, pełne wyżywienie z napojami, ubezpieczenie, opłaty portowe

8 dni/7 nocy już od
14999
Zdaniem specjalistów
 • Rejs jest objęty opieką polskiego organizatora turystyki - wyłączność na Polskę Travelinc Sp. z o.o. 
 • Wpływamy do małych zatoczek, cumujemy na noc z przepięknymi widokami na starówki (opcja niedostępna dla dużych statków) 
 • Kameralna atmosfera na statku 
 • Wykwintna kuchnia francuska 
 • Posiłki i napoje wliczone w cenę! 
 • Uroczysta kolacja i koktajl powitalny
 • Ekskluzywa trasa rejsu pomiędzy Sycylią a Maltą pozwalająca odkryć antyczne ruiny i malownicze wioski Sycylii oraz Maltę, mozaikę kultur z megalitycznymi ruinami, barokową architekturą i wspaniałymi miejscami przyrodniczymi 
 • Wycieczki według programu wliczone w cenę! 
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy środa 26 mar 2025
Bezpieczna rezerwacja Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)Według programuKabina na pokładzie pierwszym
od 14999
Warszawa (POLSKA)Według programuKabina na pokładzie głównym
od 15999
Warszawa (POLSKA)Według programuKabina na pokładzie wyższym
od 16295
Warszawa (POLSKA)Według programuKabina na pokładzie górnym
od 16889


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24
Rejsy kameralnymi jachtami motorowymi to szansa na poznanie wysp, wysepek w sposób niedostępny dla dużych wycieczkowców. Travelinc sp. z o.o. należy do Organizatora rejsów mającego wyłączność w Polsce na statku MS Belle de l'Adriatique.

Zapraszamy na pokład MS Belle de l'Adriatique, gdzie elegancja spotyka się z przygodą w sercu Morza Śródziemnego. Nasz intymny statek wycieczkowy oferuje nie tylko wyjątkowe rejsy wokół malowniczych wybrzeży Sycylii i Malty, ale także niezrównane doświadczenie podróżnicze, które pozostanie w pamięci na długo. 

Intymność i Komfort: MS Belle de l'Adriatique to statek, który zapewnia kameralną atmosferę, dzięki czemu każdy gość czuje się wyjątkowo. Z mniejszą liczbą pasażerów na pokładzie, nasza załoga może zapewnić bardziej osobiste podejście i wyjątkową obsługę. 

Zanurz się w Kulturze: Rejs wokół Sycylii i Malty to nie tylko relaks na morzu, ale także głębokie zanurzenie w bogatej kulturze i historii regionu. Odkryj starożytne miasta, barokowe kościoły i zapierające dech w piersiach krajobrazy, które są świadkami wielowiekowej historii. 

Kulinarna Odyseja: Na pokładzie MS Belle de l'Adriatique każdy posiłek to uczta dla zmysłów. Ciesz się lokalnymi specjałami, świeżymi owocami morza i wykwintnymi winami, które idealnie komponują się z widokami Morza Śródziemnego.

Wyjątkowe Wycieczki: Z nami każda wycieczka brzegowa to starannie zaplanowane doświadczenie. Odwiedź słynne winnice, zabytkowe ruiny i ukryte plaże, które sprawią, że Twoja podróż będzie nie tylko wypoczynkiem, ale i odkryciem. 

Wybierz MS Belle de l'Adriatique dla swojego następnego rejsu i pozwól sobie na odrobinę luksusu, odkrywając najpiękniejsze zakątki Sycylii i Malty. Rezerwuj teraz i przygotuj się na niezapomnianą przygodę!

MOCNE PUNKTY:

 • Wykwintna francuska kuchnia oraz napoje w cenie 
 • Kolacja galowa, koktajl powitalny 
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie 
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
 • Darmowe Wi-Fi na pokładzie 
 • Oficjalne powitanie przez Kapitana i załogę 
 • Zestawy słuchawkowe podczas wycieczek Bogaty program wycieczek fakultatywnych 
 • Atrakcje na pokładzie

Ciekawostki:

 • Katania leży u stóp aktywnego wulkanu Etna, który jest najwyższym i najbardziej aktywnym wulkanem w Europie. Wybuchy Etny miały duży wpływ na historię i architekturę miasta.
 • Każdego roku w lutym Katania obchodzi festiwal na cześć swojej patronki, św. Agaty. Jest to jedno z największych religijnych świąt we Włoszech, przyciągające tysiące wiernych i turystów.
 • Syrakuzy były jednym z najważniejszych miast starożytnej Grecji. Słynęły z potęgi militarnej, bogactwa i kultury. Były także miejscem urodzenia słynnego matematyka Archimedesa.
 • Syrakuzy były jednym z najważniejszych miast starożytnej Grecji. Słynęły z potęgi militarnej, bogactwa i kultury. Były także miejscem urodzenia słynnego matematyka Archimedesa.
 • Katedra św. Jana jest jednym z najważniejszych zabytków Valletty. Wnętrze jest bogato zdobione, a jednym z najcenniejszych dzieł sztuki w katedrze jest obraz „Ścięcie Jana Chrzciciela” autorstwa Caravaggia.

Cena zawiera:


-zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana z łazienką) 
-pełne wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia 
-napoje podczas posiłków i w barze (poza szampanem, napojami z listy win i listy specjalnej) 
-udział w atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie 
-wycieczki wymienione w programie 
-koktajl powitalny 
-wieczór galowy 
-opieka wielojęzycznej obsługi na statku 
-ubezpieczenie na czas trwania rejsu (od zaokrętowania do wyokrętowania) Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 20000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro) 
-opłaty portowe 
-składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
-składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
-przelot na trasie Warszawa - Valetta - Warszawa 
-transfery lotnisko-port pierwszego dnia oraz port - lotnisko ostatniego dnia 
-powitanie grupy na lotnisku w Warszawie polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy 
-opieka polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

-napojów z listy win, z listy specjalnej oraz zamówionych podczas wycieczek i transferów
-wydatków osobistych
-wycieczek innych niż zawarte w cenie 
-ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej itp.) 

Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty 

Minimalna ilość osób w grupie: 15 osób 

Podane ceny są za jedną osobę w kabinie dwuosobowej na wybranym pokładzie. Cena ta może się różnić w zależności od daty wyjazdu i kategorii kabiny. 
Dla bezpieczeństwa naszych pasażerów armator i kapitan mogą zdecydować się na zmianę trasy trasy. 
Kolejność wycieczek może zostać odwrócona, aby zapewnić najlepszą organizację rejsu. 

Rejs w języku angielskim z polskim pilotem. 

NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.7 (uśredniony kurs NBP w dniu 2023-02-01) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem. 

NOTA 2: Podróż z dziećmi. Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie. 

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska. Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/.

Zapraszamy na ekskluzywny rejs wzdłuż wybrzeży Sycylii i Malty. Te wyjątkowe wiosenne wakacje rozpoczyną się na Malcie, przepięknej śródziemnomorskiej wyspie z bogatą i różnorodną przeszłością, gdzie czekają stolica wyspy, Valletta, i kolorowe wioski. Rejs wzdłuż fascynującego wybrzeża Sycylii powiedzie Państwa do serca jego starożytnej przeszłości i pozwoli odkryć barokowe wioski, takie jak Noto, Ragusa i Modica, a także kilka miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wspaniała wycieczka łącząca architekturę i kulturę nad pięknym Morzem Śródziemnym w wiosennym, budzącym się do życia wiosennym klimacie!

DZIEŃ 1 - 26.03.2025 - WARSZAWA - VALETTA 
04:30 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie, odprawa. 
06:55 wylot z Warszawy do Valetty na Malcie (połączenie z 1 przesiadką). 
13:00 przylot do Valetty, odbiór bagażu. 
14:30 transfer z lotniska do portu, po przyjeździe do portu czas wolny. 
18:00 zaokrętowanie na statku 
Przed kolacją, przy powitalnym koktajlu zostanie przedstawiona załoga. Kolacja na pokładzie. 

DZIEŃ 2 - 27.03.2025 - VALETTA 
Tego dnia zapraszamy Państwa na dwie wspaniałe wycieczki. Przed południem wybierzemy się w odwiedziny Valetty o poranku. Wspaniała stolica Malty zasługuje na szczególną uwagę, usytuowana na szczycie stromego klifu, jei układ i struktura architektoniczna jest niezwykła. Miasto zostało zbudowane kamień po kamieniu przez i dla Zakonu Rycerzy Szpitala św. Jana Jerozolimskiego. Na szczególną uwagę zasługuje Konkatedra św. Jana. Popołudniu wyruszymy na odkrywanie skarbów Malty, odwiedzając najpiękniejsze miejsca na wyspie. Odwiedzimy kompleks świątynny Hagar Qim, którego początki sięgają początków epoki brązu. Następnym przystankiem będzie Marsaxlokk, tradycyjna wioska rybacka. Odizolowane położenie i głębokie wody sprawiły, że na przestrzeni wieków było to strategiczne miejsce na wyspie. Wieczorne atrakcje tego dnia będą miały maltański klimat! 

DZIEŃ 3 - 28.03.2025 - VALETTA 
Tego dnia wybierzemy się na całodzienną wycieczkę do spokojnej, rajskiej oazy na Gozo. Popłyniemy promem z Cirkewwa do Gozo, podziwiając po drodze wspaniałe krajobrazy, w tym imponującą, ufortyfikowaną cytadelę w stolicy Rabacie. Odkryjemy pozostałości Lazurowego Okna, naturalnego łuku z wapienia o wysokości 28 m, który całkowicie zawalił się w marcu 2017 r., a także zatokę Xlendi. Po południu odwiedzimy megalityczny kompleks świątynny #gantija, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Lunch w trakcie wycieczki wliczony w cenę. Następnie statek podniesie kotwicę i rozpocznie rejs na Sycylię. Wieczorem warto dołączyć do załogi statku na pokładzie słonecznym i wypić koktajl, podziwiając widoki w drodze do jednego z najpiękniejszych portów na świecie. 

DZIEŃ 4 - 29.03.2025 - POZZALLO 
Zapraszamy na poranną wycieczkę do Ragusy i Modicy, gdzie można cofnąć się w czasie odwiedzając te urocze miejsca światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. W Regusie odkryjemy dwa miasta w jednym: nowoczesną Regusę odbudowaną po trzęsieniu ziemi w 1693 r. i starożytną Hybla Heraia. Perłą architektury miasta jest katedra San Giorgio. Następnie udamy się dalej do Modicy, uroczej wioski położonej w głębi lądu, położonej na zboczu wzgórza. Odbudowana po trzęsieniu ziemi w 1693 r. Modica jest obecnie tętniącym życiem i dynamicznym miastem z ogromnymi kościołami i stromymi schodami prowadzącymi z dołu wioski na szczyt zbocza. Podczas naszej wycieczki zatrzymamy się w fabryce czekolady, aby spróbować przepisu pochodzącego bezpośrednio od Azteków. Popołudnie spędzimy płynąc w kierunku Katanii. 

DZIEŃ 5 - 30.03.2025 - KATANIA 
Zapraszamy na poranną wycieczkę po Katanii, położonej nad brzegiem Morza Jońskiego i zdominowanej przez Etnę. W trakcie wycieczki odkryjemy rozległe place, szerokie ulice i budynki z lawy skalnej. Po południu zapraszamy na wycieczkę w okolice Etny*. Etna to największy aktywny wulkan w Europie. Wycieczka zabierze nas na wysokość prawie 1950 m n.p.m. do kraterów Silvestri w pobliżu szczytu. Ponura pustynia lawy wokół szczytu Etny to jeden z najbardziej zapadających w pamięć krajobrazów. 

DZIEŃ 6 - 31.03.2025 - SYRAKUZY 
Tego dnia rano zapraszamy Państwa na wycieczkę do jednego z najbardziej fascynujących miast na Sycylii. Liczące 2700 lat miasto Syrakuzy odegrało kluczową rolę w czasach starożytnych, kiedy było jedną z głównych potęg świata śródziemnomorskiego. Odwiedzimy też Ortygię, małą wyspę będącą historycznym centrum miasta, gdzie natkniemy się na majestatyczne ruiny greckiej świątyni Apolla, Piazza Archimede i Piazza Duomo, eliptyczną otwartą przestrzeń wypełnioną harmonijnymi i imponującymi budynkami. Po południu zachęcamy, aby odwiedzić Noto, które wraz z kościółem zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2002 roku. Obecne miasto, całkowicie zniszczone przez trzęsienie ziemi na Sycylii w 1693 roku, zostało zbudowane na lewym brzegu rzeki Asinaro, około ośmiu mil od poprzedniego miasta. Wybierzemy się na spacer po historycznym centrum, by podziwiać budynki, zakupić pamiątki lub na przekąskę i pyszną sycylijską kawę w lokalnej kawiarni. 

DZIEŃ 7 - 01.04.2025 - VALETTA 
Rano statek wpłynie do Wielkiego Portu, znanego również jako Port w Valletcie, nabrzeża w stylu barokowym z XVIII wieku. Imponujące fortyfikacje i imponująca architektura otaczają malowniczy port. Po południu zapraszamy na wycieczkę do Mdiny i Rabatu. Mdina to istny skansen. Starożytna stolica Malty kryje w sobie wiele skarbów, a wśród nich kilka najpiękniejszych domów w kraju. Przechadzając się labiryntem ulic wypełnionych imponującymi pałacami można przenieść się w czasie. Następnie udamy się do Rabatu, gdzie zabytki archeologiczne świadczą o znaczeniu miasta w okresie rzymskim. Odwiedzimy katakumby św. Pawła i św. Agaty, najwcześniejsze i największe archeologiczne dowody chrześcijaństwa na Malcie. Dziś wieczorem odbędzie się uroczysty wieczór galowy. 

DZIEŃ 8 - 02.04.2025 - VALETTA 
Śniadanie na pokładzie. Około godz. 09.00 wyokrętowanie, czas wolny. 14:00 transfer na lotnisko, odprawa 17:00 wylot do Warszawy (połączenie z 1 przesiadką)

*w zależności od warunków pogodowych.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

26.03.2025 WAW 06:55 - FRA 08:50 LH1353; FRA 10:25 - MLA 13:00 LH1276 
02.04.2025 MLA 17:00 - FRA 19:45 LH1313; FRA 20:30 - WAW 22:05 LH1352
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.