Wycieczki z polskim opiekunem

15 DNI CHINY W HOTELACH 5★ Z REJSEM PO JANGCY NA STATKU 5★
Lot bezpośredni z Warszawy + lot wewnętrzny + transfery + szybkie pociągi + hotele 5* + rejs po Jangcy + WIZYTY/WSTĘPY/NAPIWKI + pełne wyżywienie z napojami* wg programu + polski opiekun klubowy

15 dni/13 nocy już od
13299
Zdaniem specjalistów

  JEDYNA PODRÓŻ NA POLSKIM RYNKU ZAWIERAJĄCA JEDNOCZEŚNIE:
 • Klasztor Szaolin
 • Groty Dziesięciu tysięcy Buddów
 • Terakotowa armia
 • Panda zoo w Chongqing
 • Wielki Mur Chiński
 • Zakazane Miasto, Świątynia Nieba, plac Tian an men, Letni Pałac
 • Przejazd rikszą po dzielnicy Hutongów
 • Wjazd na taras widokowy najwyższego budynku w Chinach 
 • Rejs po Jangcy (Tama Trzech Przełomów)

 • JEDYNA PODRÓŻ NA POLSKIM RYNKU ZAWIERAJĄCA MAXIMUM USŁUG WLICZONYCH W CENĘ:
 • Napiwki, wizyty, wstępy
 • Kabina podwójna Standard DeLuxe 24m2 + balkon 2,7m2
 • Lot wewnętrzny
 • Kaczka po pekińsku

TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
15 dni / 13 nocy poniedziałek 24 mar 2025
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina podwójna DE LUXE STANDARD 24m² + balkon
od 13299


Rejs po Jangcy - coś więcej niż podróż statkiem

Mamy zaszczyt ponownie Państwa zaprosić na rejs po Jangcy - podróż, z której słyniemy w całej Polsce. Tysiące zadowolonych podróżnych i niesamowite wspomnienia, które sami mieliśmy okazję przeżyć, rejsując wraz z Klubowiczkami i Klubowiczami. Zobaczymy Tamę Trzech Przełomów - arcydzieło inżynierii, będziemy podróżować w kabinach 24 m2 z balkonami, co zawsze stanowiło doskonały etap odpoczynku po bardziej intensywnej części zwiedzania. Maksimum usług wliczonych w cenę, tak aby się niczym nie przejmować i w spokoju oddać się tej niezapomnianej przygodzie.

Jak wygląda kabina STANDARD DELUXE 24 M2 na statku? ✓Balkonik dwuoosobowy ✓Wygodne łóżko ✓Sekretarzyk ✓Suszarka ✓Papcie jednorazowe ✓Parasolki ✓Latarka ✓Łazienka z prysznicem z podstawowymi kosmetykami (mydło, żel pod prysznic, szampon) ✓wymiana ręczników

Podczas rejsu po Jangcy można dopłacić za restaurację VIP. Główne różnice: ✔️ Sala z pięknym widokiem na Jangcy ✔️ Większy wybór posiłków ✔️ Mniej osób niż w głównej sali ✔️ Rezerwacja stolików i dedykowana obsługa Przykładowy port na rzece Jangcy

▶️ Posłuchaj podcastu o Chinach i rejsie po Jangcy

Przeżyj przygodę z naszym podcastem podróżniczym! 🌍🎧

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka naszego podcastu podróżniczego, gdzie zabierzemy Cię w niesamowitą podróż do najpiękniejszych zakątków świata. Odkryj inspirujące historie, praktyczne wskazówki i ciekawostki z różnych kultur i tradycji.

Dołącz do naszej podróżniczej ekipy i zwiedzaj świat razem z nami! Nie przegap żadnego odcinka - subskrybuj nasz kanał na Spotify już teraz!
Jedyna (na wyłączność Klubu podozeirejsy.pl) podróż w Polsce podróż zawierająca jednocześnie:

 • Rejs po Jangcy na statku 5★ w kabinach DELUXE STANDARD 24m² + balkon
 • Wszystkie wstępy, napiwki, opłaty
 • Hotele w sieciach takich jak np. Pullman Beijing South Hotel, Grand Barony, Sheraton 5★ lub podobne
 • Polski Opiekun Klubowy w towarzystwie lokalnego przewodnika, żeby lepiej poznać Chiny
 • Klasztor Szaolin
 • Groty Dziesięciu Tysięcy Buddów
 • Terakotowa Armia
 • Wielki Mur Chiński
 • Zakazane Miasto
 • Przejazd rikszą po dzielnicy hutongów w Pekinie
 • Nowoczesny Szanghaj i wyjazd na wieżę widokową Shanghai Tower
 • Panda ZOO
 • Kaczka po pekińsku

Cena zawiera

bezpośredni lot z/do Warszawy liniami Air China, transport na terenie Chin (transfery autokarowe, 1 lot wewnętrzny, 4 przejazdy szybkim pociągiem w 2-giej klasie), zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju w hotelu 5* (norm lokalnych) poza centrum, rejs po rzece Jangcy na pokładzie Gold III (5*norm lokalnych) lub podobnym w kabinie 2-osobowej (2 łóżka), pełne wyżywienie wg programu, napoje (jedna szklanka napoju do posiłku typu: lemoniada, herbata, piwo, woda) , wizyty i opłaty wstępu wymienione w programie (o ile nie zaznaczono inaczej), opłaty za przewodników i kierowców autokarów, napiwki, polskojęzyczny opiekun klubowy + anglojęzyczny przewodnik/opiekun, podatki i opłaty paliwowe, ubezpieczenie Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub utrata bagażu podróżnego do 400 euro), składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

wieczornych wycieczek fakultatywnych w Pekinie, Szanghaju, Xi'an i podczas rejsu (proponowane na pokładzie w zależności od decyzji kapitana i lokalnych biur podróży), dopłaty za restaurację VIP podczas rejsu, napojów innych niż wymienione w "Cena zawiera", napojów alkoholowych podczas rejsu, wydatków osobistych, ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej etc.)

Formalności

Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia podróży (musi posiadać co najmniej 6 wolnych stron - 3 kartki) . 

Od 1 lipca 2024 roku Polacy nie potrzebują wizy, jeśli czas pobytu nie przekracza 15 dni.

Zgodnie z organizacją pracy, do 31.12.2024 roku (włącznie), Ambasada ChRL w Polsce i Konsulat Generalny ChRL w Gdańsku kontynuują zniesienie obowiązku pobierania odcisków palców dla wnioskodawców spełniających wymagania do otrzymania jednokrotnej lub dwukrotnej wizy biznesowej (M), turystycznej (L), rodzinnej (Q2), tranzytowej (G), dla załogi lotniczej i marynarzy (C). 

Na miejscu od podróżnych w wieku 14-70 lat pobierane są odciski palców. Przed podejściem do okienka kontroli paszportowej wszyscy podróżni muszą skorzystać z urządzenia do samodzielnego oddania odcisków palców i pobrać wydruk z potwierdzeniem. Osoby poniżej 14. i powyżej 70. roku życia również odbierają wydruk. W ich przypadku potwierdza on fakt, że nie muszą zostawiać odcisków palców. 
Władze chińskie wymagają urzędowo uwierzytelnionej, pisemnej zgody rodzica/obojga rodziców lub opiekunów prawnych na wyjazd dziecka na teren Chińskiej Republiki Ludowej z jednym rodzicem lub osobą trzecią. Zgoda powinna zostać poświadczona przez notariusza, a następnie zalegalizowana w chińskim MSZ lub regionalnym Biurze Spraw Zagranicznych.

W celu rezerwacji biletów lotniczych, prosimy o niezwłoczne przesłanie nam kopii paszportu.

Minimalna liczba uczestników: 30 osób 

NOTA 1: GWARANCJA CENY W PLN: Podane ceny są gwarantowane do uśrednionego kursu NBP z dnia 16.01.2024 (1  euro = 4.4 pln) 

PROGRAM WYCIECZKI:

WIZYTY: PEKIN - SZANGHAJ - YICHANG - RZEKA JANGCY (TAMA TRZECH PRZEŁOMÓW) - CHONGQING - XI'AN - LUOYAMG (GROTY DZIESIĘCIU TYSIĘCY BUDDÓW) - KLASZTOR SZAOLIN

DZIEŃ 1. WARSZAWA - PEKIN 
10:30 Spotkanie na lotnisku w Warszawie z opiekunem Podróży i Rejsów, który będzie towarzyszył grupie podczas całej podróży. Pomoc przy formalnościach.
13:30 Wylot z Warszawy do Pekinu. Noc na pokładzie samolotu.

DZIEŃ 2. PEKIN 
05:40 Przyjazd na lotnisko w Pekinie. Powitanie grupy przez narodowego przewodnika chińskiego. Odbiór bagażu.
Aby umilić czas oczekiwania na pokoje hotelowe (zameldowanie ok. 14:00 czasu lokalnego), zobaczymy z zewnątrz miasteczko olimpijskie, stadion i basen olimpijski. 
Wizyta w świątyni Lamy. Wegetariański poczęstunek w pobliżu świątyni.
Transfer do hotelu, krótkie zebranie organizacyjne w lobby, zakwaterowanie.
Czas wolny, noc w hotelu.
Możliwość korzystania z restauracji hotelowej bądź restauracji w pobliżu hotelu (za dodatkową opłatą).
Hotel: Pullman Beijing South Hotel (5* norm lokalnych) lub podobny

DZIEŃ 3. PEKIN (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, wizyta na placu Tiananmen - największej esplanadzie na świecie, znajdującej się w centrum miasta, która była główną bramą Pałacu Cesarskiego za czasów panowania dynastii Ming i Qing. Wizyta w Zakazanym Mieście, znanym również jako Pałac Cesarski, a przez Chińczyków nazywanym Czerwonym Miastem. Przez wieki Zakazane Miasto było niedostępne dla ludzi, a po upadku imperium w 1912 roku było stopniowo udostępniane społeczeństwu. Obiad. Wizyta w Świątyni Nieba, która stanowi jeden z najpiękniejszych zespołów architektonicznych dzięki swojemu symbolicznemu projektowi, harmonii kolorów i doskonałej objętości budynków. Podczas panowania dynastii Qing prace ekspansyjne uczyniły ją największą świątynią w Chinach. Kolacja.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Nocne zwiedzanie Pekinu z kolacją" (150 zł./os.)
Powrót do hotelu.

DZIEŃ 4. PEKIN (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, wycieczka na Wielki Mur Chiński w Juyongguan. Obiad. Powrót do Pekinu. Wizyta w fabryce zdobienia emalią.
Po południu czas wolny. Noc w hotelu.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Występ cyrkowy z kolacją" (225 zł./os.)

DZIEŃ 5. PEKIN - SZANGHAJ (LOT) (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, wizyta w Letnim Pałacu, który powstał kiedy cesarz Yongzheng postanowił zbudować rozległą letnią rezydencję w północnym Pekinie. Niektóre budynki inspirowane były europejskimi pałacami, takimi jak Wersal. Łącznie pałace i ogrody zajmują powierzchnię prawie 2,7 km².  Przejażdżka rikszą po dzielnicy hutongów (zespołu połączonych ze sobą parterowych budynków) i dzielnicy antykwariatów Luilichang. Obiad u lokalnych mieszkańców.
Transfer na lotnisko, 16:30 wylot lot do Szanghaju (czas trwania lotu ok. 2 godz.).
Przylot do Szanghaju, transfer do hotelu.
Zakwaterowanie, czas wolny. Noc w hotelu.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Szanghaj nocą z kolacją" (150 zł.os.)
Hotel: Sheraton Shanghai Waigaoqiao (5*norm lokalnych) lub podobny

DZIEŃ 6. SZANGHAJ (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, wizyta w Muzeum Szanghaju, założonym w 1952 roku, gdzie znajdują się kolekcje ilustrujące w porządku chronologicznym ewolucję sztuki chińskiej. W jedenastu salach podziwiać można najpiękniejsze zbiory obrazów, rzeźb, ceramiki, kaligrafii, mebli dynastii Ming i Qing oraz monet. Kolekcja pamiątek wykonanych z brązu uchodzi za najlepszą na świecie. Czas wolny na spacer handlową ulicą Nankin, uznawaną za jedną z najdłuższych na świecie. Na środku ulicy znajduje się „Plac stulecia” z fontanną i gigantycznym ekranem telewizyjnym. Obiad. Spacer bulwarem wzdłuż rzeki Huangpu, aby podziwiać nowoczesność Szanghaju, gdzie na przestrzeni lat kolonialne domy zostały zastąpione drapaczami chmur i neoklasycznymi budynkami, jak np. Bank of China.
Transfer promem do modernistycznej dzielnicy Pudong, gdzie znajduje się Orient Pearl - piąta pod względem wysokości wieża na świecie, Shanghai World Financial Tower - drugi najwyższy budynek w Szanghaju. Wyjazd na taras widokowy najwyższego wieżowca w Chinach i trzeciego co do wysokości wieżowca na świecie, Shanghai Tower.
Powrót do hotelu. Czas wolny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Acrobatics Show z kolacją” (270 zł./os.)

DZIEŃ 7. SZANGHAJ - YICHANG (szybki pociąg) - RZEKA JANGCY (śniadanie, kolacja)
Po śniadaniu*, transfer na dworzec. 
09h30h przejazd szybkim pociągiem do Yichang (ok. 6,5 godz.). 
Spacer wzdłuż rzeki po parku Binjiang. Kolacja w pobliżu portu. Zaokrętowanie na statek Gold III (5*) w godzinach popołudniowych. 
21:00 Wypłynięcie statku. Noc na pokładzie.
*W przypadku wyjazdów we wczesnych godzinach porannych, śniadanie w postaci suchego prowiantu na drogę. 

DZIEŃ 8. RZEKA JANGCY (TAMA TRZECH PRZEŁOMÓW) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, czas wolny. Obiad. 
Wizyta na Tamie Trzech Przełomów - największym na świecie projekcie hydroelektrycznym. Możliwość wykupienia opcji zjechania "windą dla statków" (ilość miejsc ograniczona).
Kolacja na pokładzie, wieczór powitalny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej proponowanej na statku.

DZIEŃ 9. REJS PO RZECE JANGCY (SANDOUPING/BADONG) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, przepłynięcie przez przełom Wu - malowniczo usytuowany wśród zalesionych gór i klifów odbijających promienie słoneczne. Relaksująca wycieczka małymi łódkami przez tzw. Trzy Małe Przełomy. Powrót na statek. Obiad. 
Po południu przepłynięcie przez spektakularny przełom Qutang - najkrótszy (5 mil) i najwęższy (500 stóp).
Powrót na statek, kolacja. Wieczorek taneczny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej proponowanej na statku.

DZIEŃ 10. REJS PO RZECE JANGCY (FENGDU/CHONGQING) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, czas wolny. 
Obiad na pokładzie. Wycieczka do Miasta Duchów (Fengdu).
Kolacja pożegnalna, wieczorek taneczny, spektakl-show (rekomendowany strój casual).
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej proponowanej na statku.

DZIEŃ 11. REJS PO RZECE JANGCY - CHONGQING - XI'AN (szybki pociąg) (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, zejście ze statku w Chongqing. Wizyta w Panda Zoo. Obiad. 
Transfer na dworzec, 15h26 przejazd szybkim pociągiem do Xi'an  (ok. 5,5 godz.). Transfer do hotelu, noc w hotelu.
Hotel: Grand Barony Xi'an (5* norm lokalnych) lub podobny.

DZIEŃ 12 XI'AN (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, „Terakotowa Armia” - liczący ponad 2000 lat największy zbiór archeologiczny figur naturalnej wielkości w Chinach, wykonanych z wypalonej gliny, przedstawiający żołnierzy, oficerów, wciąż jakby czuwających nad nekropolią pierwszego cesarza chińskiego Qin Shi Huanga. Obiad. 
Powrót do hotelu, czas wolny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Pokaz tańca dynastii Tang + pierożkowy bankiet” (230 zł./os.)

DZIEŃ 13. XI'AN - LUOYANG (LONGMEN) (szybki pociąg) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, transfer na dworzec, 09h17 przejazd szybkim pociągiem do Luoyang (ok.1,5 godz.). Obiad.
Wycieczka do imponujących Grot Longmen, dosłownie Jaskini Smoczych Wrót lub też Grot Dziesięciu tysięcy Buddów. To jedne z trzech najbardziej znanych obiektów rzeźby chińskiej. Kolacja, transfer do hotelu, czas wolny.
Hotel: Friendship Grand Hotel (5*norm lokalnych) lub podobny

DZIEŃ 14: LUOYANG - KLASZTOR SZAOLIN - PEKIN (szybki pociąg) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, wycieczka do klasztoru Szaolin, założonego w V wieku jako buddyjska świątynia Chan, który słynie przede wszystkim z form walk opracowanych przez mnichów i często uważany jest za kolebkę chińskich sztuk walki. Obiad. Transfer na dworzec, 16h50 przejazd szybkim pociągiem do Pekinu (ok. 3,5 godz.). 
Kolacja pożegnalna "Kaczka po pekińsku". Transfer na lotnisko. Lot po północy.

DZIEŃ 15. PEKIN- WARSZAWA
02:00 Wylot do Warszawy.
06:40 Przylot do Warszawy. 
Koniec imprezy.

• Dla pakietu rejsowego, w przypadku problemów z poziomem wody na odcinkach rzek, prac remontowych lub konserwacyjnych prowadzonych przez rzeczne i lokalne władze na brzegach rzeki lub kanału, na odcinkach rzeki lub kanału, mostów, zamków lub doków, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany opublikowanego planu podróży lub do obsługi części trasy przy użyciu autokaru bez uprzedzenia.
• organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności wizyt (zwiedzania)
• organizator zastrzega sobie prawo do zmiany hotelu tej samej kategorii zależnie od dostępności
• organizator nie bierze odpowiedzialności za zmiany godzin lotów/odjazdów dokonane przez linie lotnicze i kolejowe

GODZINY LOTÓW Z/DO WARSZAWY, W ZALEŻNOŚCI OD DATY WYJAZDU (mogą ulec zmianie):
WARSZAWA-PEKIN 1330  0550+1
PEKIN-WARSZAWA 0155  0700

SZTUKA I RZEMIOSŁO W CHINACH

PRZYKŁADOWE WIZYTY W FABRYKACH I SKLEPACH (mogą ulec zmianie):
Pekin: Słodkowodna perła & zielona herbata
Szanghaj: Haft, jedwab & kaszmir
Xi'an: Wyroby ceramiczne/jadeit


Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.