Rejsy-Rejsy rzeczne

Rejs Wenecja w Karnawałowym Blasku - WYCIECZKI W CENIE!
Statek MS Michelangelo 4★, 5 dni/4 noce, wyjazd z Wenecji, opłaty portowe, pełne wyżywienie z napojami*, ubezpieczenie

5 dni/4 noce już od
5305
Zdaniem specjalistów
 • Posiłki + napoje* wliczone w cenę!
 • Wycieczki wymienione w programie wliczone w cenę! 
 • Przygotuj się na wspaniały rejs po Wenecji podczas karnawału, gdzie przeszłość splata się z romantyzmem w malowniczym labiryncie kanałów i tajemniczych uliczek!
 • Zapraszamy na niezapomniany rejs z Wenecji! To wyjątkowa okazja, aby odkryć magię miasta kanałów, znanego z romantycznych przejażdżek gondolami, przepięknych pałaców i historycznych placów
 • Wyrusz w podróż odkrywania słynnej huty szkła Murano, gdzie kryształowa elegancja przybiera formę w rękach niezrównanych mistrzów rzemiosła, mistrzów których umiejętności przekraczają granice wyobraźni.
 • Uwieńcz swój pobyt kolacją w weneckim pałacu, gdzie akompaniament muzyki barokowej dopełni niezapomnianych wrażeń, otulając Cię atmosferą romantyzmu i historii nad brzegiem kanału Grande.
 • Zasmakuj się w posiłkach najwyższej jakości kuchni francuskiej na pokładzie!
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
5 dni / 4 noce wtorek 25 lut 2025
Bezpieczna rezerwacja Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie głównym cat C
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie głównym cat B
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie wyższym cat B
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie wyższym cat A
Wyprzedano
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
5 dni / 4 noce sobota 01 mar 2025
Bezpieczna rezerwacja Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie głównym cat C
od 5305
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie głównym cat B
od 6003
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie wyższym cat B
od 6003
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina na pokładzie wyższym cat A
od 6291


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24
Zapraszamy na magiczny rejs po Wenecji na pokładzie MS Michelangelo! Czekają nas magiczne zakamarki świata, pełne uroku miast, zachwycających krajobrazów i niezapomnianych doświadczeń. Gotowy na niepowtarzalną podróż, która wypełni Twoje życie niezapomnianymi wspomnieniami? Wyruszmy razem w niezwykłą przygodę! Zapraszamy do rezerwacji kabiny!MOCNE PUNKTY

•Wykwintna francuska kuchnia oraz napoje w cenie*
• Kolacja galowa, koktajl powitalny
• Bogaty program podróży
• Darmowe Wi-Fi na pokładzie
• Zestawy słuchawkowe na czas wycieczek
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dlaczego warto wybrać się na rejs po Wenecji podczas karnawału?

🌊⚓️Zapraszamy na wyjątkowy rejs z Wenecji podczas karnawału!
To niesamowita okazja, aby zanurzyć się w magicznej atmosferze miasta i doświadczyć jednego z najbardziej kolorowych i pełnych życia festiwali na świecie.

Wenecja słynie z niezwykłego karnawału, pełnego spektakularnych kostiumów, tajemniczych masek i ulicznych parad. Rejs z Wenecji w tym czasie to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Podczas karnawału Wenecja zamienia się w miasto masek. Możesz wziąć udział w maskaradach i balach kostiumowych, ciesząc się wyjątkową atmosferą i tradycją. Rejs w okresie karnawału to także szansa na uczestnictwo w licznych wydarzeniach kulturalnych i artystycznych, które odbywają się na ulicach i placach Wenecji. Podczas karnawału kanały Wenecji są jeszcze bardziej malownicze i magiczne. Przejażdżka gondolą w tym czasie to wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. Zwiedzaj ikoniczne miejsca Wenecji, takie jak Bazylika św. Marka, Pałac Dożów i most Rialto, ciesząc się jednocześnie karnawałowym szaleństwem.

👉 Zarezerwuj swój rejs z Wenecji podczas karnawału już dziś!
Nie przegap okazji na przeżycie tej wyjątkowej przygody, która połączy magię karnawału z luksusem rejsu. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje miejsce na pokładzie.

Cena zawiera

zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii, pełne wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia, napoje podczas posiłków na pokładzie i przy barze (bez szampana i napojów z listy win), udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie, koktajl powitalny, opieka wielojęzycznej obsługi, wieczór galowy, wieczór folklorystyczny, ubezpieczenie na czas trwania rejsu (od zaokrętowania do wyokrętowania) Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro), opłaty portowe, składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera

lotów do i z portu, transferów, napojów z listy win, szampana w barze, napojów zamawianych podczas wycieczek i transferów, wycieczek fakultatywnych w języku angielskim, wydatków osobistych, ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej etc.), opłat za połączenie internetowe

Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty
 
NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4,4 (uśredniony kurs NBP w dniu 16.01.2024) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/

DZIEN 1: Wenecja

Zapraszamy na pokład naszego statku o godzinie 18:00. Po wygodnym rozmieszczeniu się w kabinach przedstawimy naszą załogę podczas koktajlu powitalnego.

Zapraszamy na kolację na pokładzie.
Ciesz się wieczorem i poznaj uroki Wenecji!

DZIEŃ 2: Wenecja - Mazzorbo

Poranek na statku.
Do południa zapraszamy na wycieczkę Wenecja śladami CasanovyOdkryjemy romantyczną, libertyńską stronę miasta, podążając śladami jego słynnego kobieciarza – Giacomo Casanovy. Zwiedzając małe uliczki i zadaszone przejścia La Serenissima poznamy jego fascynujące życie. Po drodze spotkamy przebranych w kostiumy przewodników grających postacie współczesnych Casanovy, takich jak poeta Giorgio Baffo.

Po południu dołącz do nas w rejsie przez Lagunę Wenecką do Mazzorbo. Idylliczna podróż pomiędzy krętymi kanałami a otwartymi wodami laguny prowadzi przez ponadczasowe światy majestatycznej Wenecji i spokojnego Mazzorbo.

Odkryj wyspę Burano na własną rękę ! Znana jest ona z tradycyjnego wyrobu koronek i pięknych domów położonych nad kanałami. Następnie wyruszymy na wycieczkę na wyspę Murano. Prywatna łódź zabierze nas na wyspę słynącą ze szkła. Odwiedzimy studio, aby obejrzeć pokaz dmuchania szkła – dobrze ugruntowanej umiejętności, której elegancja naśladuje czarujący taniec. Dmuchacze szkła podgrzewają swoje pręty, a następnie z wdziękiem dmuchają i na naszych oczach zamieniają stopiony materiał w rozpoznawalny kształt. Delikatne projekty wyłaniają się i chwytają światło w wiecznym tangu kolorów i wzorów.

Kontynuacja rejsu.

DZIEŃ 3: Mazzorbo - Wenecja

Poranek spędzimy na rejsie przez Lagunę Wenecką do Wenecji.
Ciesz się degustacją frittole na pokładzie. Frittole to tradycyjne ciasto karnawałowe, przypominające pączka. Autentyczny frittole musi zawierać odpowiednie składniki: ciasto drożdżowe i wysokiej jakości olej podgrzany do odpowiedniej temperatury. Rodzynki, skórka cytrusowa lub jabłka są opcjonalne. Co roku w lutym Wenecjanie wyruszają na poszukiwania najlepszego Frittole w mieście.

Po południu zapraszamy na wycieczkę do opery La Fenice. Już po przekroczeniu drzwi teatru przenosimy się do innego świata. Czeka na Ciebie wspaniała scena – od autentycznych siedzeń po gigantyczne żyrandole, a wszystko otoczone kolorowymi ścianami, dekoracjami i aniołami namalowanymi na suficie powyżej. Pryzmat barw – pomarańczy, czerwieni, błękitu, zieleni i złota – sprawia, że ​​teatr jest prawdziwą ucztą dla oczu.

Dziś wieczorem jest nasz uroczysty wieczór galowy.

DZIEŃ 4: Wenecja

Dziś zapraszamy na wycieczkę podczas, której odwiedzisz warsztat tworzenia masek weneckich i wykonasz własną! Wyruszymy na wyjątkowe przeżycie podczas warsztatów tworzenia masek weneckich. Gdy już będziemy już na miejscu, poznamy tajemnice i znaczenie projektów karnawału weneckiego. Podstawy pięknie wyrafinowanych masek wykonane są z papieru-mâché, słomy, tkaniny lub skóry. Następnie dekoruje się je farbą, koralikami, kamieniami szlachetnymi i metalowymi ozdobami. Stworzysz własną maskę, którą możesz zabrać ze sobą do domu!

Popołudniu czas wolny, aby cieszyć się emocjami karnawału. Weź udział w uroczystościach, gdzie żywiołowość i emocje są na pierwszym planie. Obejrzyj paradę wspaniałych, kolorowych kostiumów w centrum miasta. Każdy dzień przynosi nowy pokaz i nowego zwycięzcę dla najlepszego!

Dziś wieczorem zapraszamy na prywatny wieczór w hotelu Ca'Sagredo, wspaniałym XV-wiecznym pałacu nad Canale Grande. To magiczne miejsce, z bogatą salą balową i salami pokrytymi freskami, emanuje romantyzmem w powieściach europejskich. Już samo wejście po wielkich schodach ozdobionych posągami cherubinów sprawi, że poczujesz się jak członek rodziny królewskiej. Tradycyjne postacie z komedii dell'arte powitają Cię przed wieczornym koktajlem. Następnie zasiądziemy do pysznej kolacji przy akompaniamencie muzyki barokowej. Jeśli masz ochotę przedłużyć zabawę po zakończeniu biesiady, wybierz się na spacer wąskimi uliczkami i nocą wzdłuż romantycznych kanałów. Brukowane drogi skąpane w delikatnym świetle tworzą bajkową atmosferę, jaką można znaleźć tylko w La Serenissima. Na każdym kroku z ciemności wyłaniają się wystawne maski i wyszukane kostiumy niczym duchy przeszłości. Noc dodaje tajemniczej aury wystawnym przebraniom, przekształcając każdą maskę w ulotne dzieło sztuki widoczne w delikatnych światłach miasta.
.

DZIEŃ 5: Wenecja

Śniadanie na pokładzie. Około godz. 09.00 wyokrętowanie, zakończenie imprezy.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.