Rejsy-Rejsy rzeczne

Rejs Śródziemnomorskie Skarby: Chorwacja, Włochy & Malta
Statek MV La Belle de l'Adriatique 5★, 7 dni/6 nocy, wyjazd z Dubrownika, pełne wyżywienie z napojami*, ubezpieczenie, opłaty portowe

7 dni/8 nocy już od
7533
Zdaniem specjalistów
 • Posiłki i napoje* wliczone w cenę!
 • 4 wycieczki GRATIS!
 • Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnym programem wycieczek fakultatywnych.
 • Rejs rozpoczniemy od uroczystej kolacji i koktajlu powitalnego.
 • Ekskluzywna trasa rozpoczynająca się w Dubrowniku – podróż od starożytnej Ragusy do Valletty.
 • Zachwyć się fascynującą Ortygią, ukrokliwym Bari, malowniczym Dubrownikiem, imponującą Vallettą...
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
7 dni / 8 nocy sobota 26 paź 2024
Bezpieczna rezerwacja
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład wyższy kabina C
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład wyższy kabina B
od 7893
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład wyższy kabina A
od 8235
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład górny kabina C
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład górny kabina B
od 8343
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład górny kabina A
Wyprzedano
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład główny kabina C
od 7893
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład główny kabina B
od 7533
WYJAZD Z PORTUWedług programuPokład główny kabina A
od 7875


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24
Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż statkiem wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, gdzie czekają na Ciebie fascynujące przystanie i magiczne miejsca do odkrycia.
Poczuj magię starożytnych miast, delektując się francuską, wykwintną kuchnią na naszym statku. Zapewnimy Ci komfort i rozrywkę na najwyższym poziomie, zapewniając niezapomniane chwile i wspomnienia na całe życie.
Dołącz do nas, aby doświadczyć przygody, która zapiera dech w piersiach!
MOCNE PUNKTY:

• Wycieczki w cenie
• Wykwintna francuska kuchnia oraz napoje w cenie*
• Kolacja galowa, koktail powitalny
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy
• Darmowe Wi-Fi na pokładzie
• Zestawy słuchawkowe podczas wycieczek
• Bogaty zestaw programu wycieczek
• Zajęcia na pokładzie

CIEKAWOSTKI:

 • Bari to portowe miasto na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, słynące z urokliwego Starego Miasta i wspaniałej kuchni włoskiej. 
 • Syrakuzy - starożytne miasto na wschodnim wybrzeżu Sycylii, z bogatą historią sięgającą czasów starożytnych Greków. Można tam odwiedzić starożytne ruiny, urokliwe uliczki i piękne plaże.
 • Valletta to stolica Malty i jedno z najbardziej fascynujących miast na Morzu Śródziemnym. Jego fortyfikacje, zabytki i bogata historia sprawiają, że jest to niezwykłe miejsce do zwiedzania i odkrywania.

Cena zawiera:

zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii, pełne wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia, napoje podczas posiłków i w barze (poza szampanem, napojami z listy win i listy specjalnej), udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie, wycieczki wymienione w programie, koktajl powitalny, wieczór galowy, opieka wielojęzycznej obsługi, ubezpieczenie na czas trwania rejsu (od zaokrętowania do wyokrętowania) Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro), opłaty portowe, składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

lotów, transferów do/z portu rozpoczęcia i zakończenia rejsu, napojów z listy win, z listy specjalnej oraz zamówionych podczas wycieczek i transferów, wydatków osobistych, wycieczek fakultatywnych w języku angielskim (można je rezerwować i opłacać na pokładzie), ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, ubezpieczenia Covid-19 etc.), obowiązkowych napiwków dla załogi (10 Euro za osobę za dobę)
 
Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty
 
Podane ceny są za jedną osobę w kabinie dwuosobowej na wybranym pokładzie. Cena ta może się różnić w zależności od daty wyjazdu i kategorii kabiny.
Dla bezpieczeństwa naszych pasażerów armator i kapitan mogą zdecydować się na zmianę trasy trasy.
Kolejność wycieczek może zostać odwrócona, aby zapewnić najlepszą organizację rejsu.
Rejs w języku angielskim
 
NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4,4 (uśredniony kurs NBP w dniu 16.01.2024) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/

DZIEŃ 1 - Dubrownik

Po południu zaokrętowanie na statku popołudniu. Po wygodnym rozlokowaniu się w kabinach, podczas powitalnego koktajlu zostanie przedstawiona gościom załoga.
Kolacja na pokładzie statku.

DZIEŃ 2 - Dubrownik

Dubrownik stoi śmiało pod wapiennymi szczytami górskimi wzdłuż skalistego wybrzeża wspaniałego morza. Nic dziwnego, że Lord Byron nazwał ją „Perłą Adriatyku”. Średniowieczne mury i kamienne uliczki miasta, niegdyś centrum Republiki Ragusy, są obecnie znane na całym świecie jako główne miejsce kręcenia Królewskiej Przystani w grze o tron.

Wycieczka z przewodnikiem po Dubrowniku wliczona w cenę! 
Dubrownik to cenny klejnot zdobiący wybrzeże Morza Adriatyckiego. Podczas wycieczki odkryjemy naturalne piękno i bogatą historię tego majestatycznego miasta.

Dziś po południu proponujemy spacer wzdłuż murów miejskich. Mury obronne o długości 2 km całkowicie otaczają stare miasto i w niektórych obszarach osiągają wysokość 25 m. Masz gwarancję fantastycznego widoku z góry!

Po powrocie na pokład rozpoczniemy rejs w stronę włoskiego wybrzeża. Kontynuacja rejsu nocą.

DZIEŃ 3 - Bari

W tym dniu możliwa wycieczka fakultatywna w godzinach porannych obejmującą miasto Bari. Leży ono na żyznym wybrzeżu z widokiem na morze i służy jako brama do Adriatyku. Jego średniowieczne, dobrze zachowane stare miasto zawiera labirynt ulic i zaułków, a także piękne pałace i kilka rzymskich zabytków.

Tego popołudnia będzie organizowana wycieczka obejmująca: Alberobello – znane z unikalnych budynków trulli (tradycyjne chaty z suchego kamienia ze stożkowymi dachami). Trulli są znane na całym świecie ze swojego wyjątkowego piękna. Domy mieszkalne, które można było łatwo rozebrać, wymyślono w czasach, gdy mieszkańcy potrzebowali genialnego sposobu na uniknięcie podatków. Zapraszamy na spacer urokliwymi uliczkami historycznych dzielnic.

DZIEŃ 4 - Otranto

Wycieczka Lecce ,,Florencja Południa" wliczona w cenę! 
Podczas dzisiejszej porannej wycieczki odkryjemy wiele wspaniałości architektonicznych. Budynki na Piazza del Duomo – w tym Duomo, Pałac Biskupi i Pałac Seminarium – rzymski amfiteatr odkopany po II wojnie światowej oraz Bazylika Santa Croce to tylko niektóre budowle, które nas zachwycą.

Popołudnie spędzimy na rejsie w stronę Sycylii.

DZIEŃ 5 -Syrakuzy

Wycieczka Ortygia wliczona w cenę! 
Czeka na nas jedno z najbardziej fascynujących miast na Sycylii. Liczące 2700 lat miasto Syrakuzy odegrało kluczową rolę w czasach starożytnych, kiedy było jedną z głównych potęg świata śródziemnomorskiego. Odwiedzimy Ortygię, małą wyspę będącą historycznym centrum miasta. Odkryjemy majestatyczne ruiny greckiej świątyni Apolla, Piazza Archimede i Piazza Duomo, eliptyczną otwartą przestrzeń wypełnioną harmonijnymi i imponującymi budynkami.

DZIEŃ 6 - Valletta

LA BELLE DE L’ADRIATIQUE wpłynie do Wielkiego Portu – znanego również jako Port w Valletcie – barokowego nabrzeża pochodzącego z XVIII wieku. Malowniczy port otaczają imponujące fortyfikacje i imponująca architektura.
Do południa czas wolny na samodzielne zwiedzanie stolicy Malty.

Wycieczka Valletta wliczona w cenę!
Wspaniała stolica Malty zasługuje na szczególną wizytę. Usytuowany na szczycie stromego klifu, jego układ i struktury architektoniczne są niezwykłe. Miasto zostało zbudowane kamień po kamieniu przez i dla Zakonu Rycerzy Szpitala św. Jana Jerozolimskiego.

LUB

Mdina i Rabat. Mdina to istny skansen. Starożytna stolica Malty kryje w sobie wiele skarbów, a wśród nich kilka najpiękniejszych domów w kraju. Cofniemy się w czasie przechadzając się labiryntem ulic wypełnionych imponującymi pałacami. Następnie udamy się do Rabatu, gdzie zabytki archeologiczne świadczą o znaczeniu miasta w okresie rzymskim. Odwiedzimy katakumby św. Pawła i św. Agaty, najwcześniejsze i największe archeologiczne dowody chrześcijaństwa na Malcie.

Dziś wieczorem jest nasz uroczysty wieczór galowy.

DZIEŃ 7 - Valletta

Śniadanie na pokładzie. Około godz. 09.00 wyokrętowanie, zakończenie imprezy.


Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.