Rejsy

Rejs Magia Tunezji, Malty & Sycylii
Costa Fascinosa 4★, 8 dni/7 nocy, wyjazd z Taranto, pełne wyżywienie, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP, opłaty portowe

8 dni/7 nocy już od
3145
Zdaniem specjalistów
 • Zapraszamy na rejs marzeń po najpiękniejszych miejscach Morza Śródziemnego! Nasza podróż rozpoczyna się w urokliwym Taranto, gdzie odkryjesz bogactwo włoskiej historii i kultury. 
 • Dołącz do naszej podróżniczej społeczności i przeżyj niezapomniane chwile na pokładzie naszego statku. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i doświadcz wyjątkowego rejsu po Morzu Śródziemnym!
 • Zachęcamy do wyjątkowych podróży na rejsy po Tunezji, gdzie czekają na Ciebie fascynująca historia i bogata kultura. Nasze wycieczki statkiem po Tunezji to doskonała okazja, by odkryć uroki rejsu po Morzu Śródziemnym. Rejsy statkiem to idealny pomysł na urlop!
 • W La Goulette można doświadczyć autentycznego klimatu Tunezji, odwiedzając lokalne targi, zabytkowe fortyfikacje i kosztując wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej. Koniecznie zaplanuj spacer i doświadcz Tunezji wszystkimi zmysłami!
 • Zarezerwuj teraz, aby odkryć uroki Taranto, La Valletty, La Goulette, Palermo, Neapolu, Civitavecchii i Genui!
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy niedziela 22 wrz 2024
Bezpieczna rezerwacja
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina wewnętrzna Basic
od 3145
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina zewnętrzna Basic
od 4045
WYJAZD Z PORTUWedług programuKabina z balkonem Basic
od 4630


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

▶️ Posłuchaj podcastu o rejsie

Odkryj Grecję z naszym podcastem podróżniczym! 🇬🇷🎧

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka naszego podcastu, w którym zabierzemy Cię na magiczną podróż po Grecji! Poznaj malownicze wyspy, starożytne ruiny i urokliwe miasteczka. Zanurz się w inspirujących opowieściach, praktycznych wskazówkach i ciekawostkach o bogatej kulturze i historii tego niezwykłego kraju.

Dołącz do naszej podróżniczej społeczności! Subskrybuj nasz kanał na Spotify, aby nie przegapić żadnego odcinka i być na bieżąco z naszymi podróżami i inspiracjami z całego świata.

Ciekawostki:

 • Stare Miasto La Valletta jest labiryntem wąskich uliczek, zabytkowych kościołów, pałaców i placów. Jest to idealne miejsce na spacer, aby odkrywać uroki i historię tego miasta.
 • Taranto to miasto we Włoszech, znane jako "Miasto Dwóch Mórz", ze względu na swoje unikalne położenie między Morzem Wielkim i Małym.
 • La Goulette jest znanym portem morskim Tunezji, będącym bramą do stolicy kraju, Tunisu, i oferującym piękne plaże oraz tętniące życiem nabrzeże.
 • W Palermo znajduje się jeden z największych i najstarszych rynków ulicznych w Europie, Mercato di Ballarò, gdzie można doświadczyć autentycznego sycylijskiego życia i kuchni.
 • Neapol jest uważany za miejsce narodzin pizzy, a lokalne pizzerie, takie jak Pizzeria da Michele, przyciągają miłośników tego dania z całego świata.Co warto zobaczyć?

Zapraszamy na niezapomniane rejsy po Tunezji, gdzie czeka na Ciebie bogata historia i egzotyczna kultura. Nasze wycieczki statkiem to idealna okazja do odkrywania uroków tego fascynującego kraju nad Morzem Śródziemnym. Oferujemy także rejsy wycieczkowcem po wybrzeżu Malty, gdzie piękne plaże i zabytkowe miasta czekają na Twoje odkrycie. Nasze rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym zapewniają nie tylko relaksującą podróż, ale również liczne atrakcje na pokładzie statku. Dołącz do nas na niezapomnianą przygodę i odkryj piękno śródziemnomorskich krajobrazów z naszymi rejsami statkiem!

La Goulette 
1. Kartagina to starożytne miasto, które warto zobaczyć ze względu na jego bogatą historię, imponujące ruiny i malownicze położenie. Była jednym z najważniejszych miast starożytnego świata, rywalizującym z Rzymem. To tutaj odbyły się trzy wojny punickie, które miały ogromny wpływ na historię Morza Śródziemnego. 
2. Sidi Bou Said to urokliwa wioska w Tunezji, która przyciąga turystów swoją wyjątkową atmosferą, pięknymi widokami i bogatym dziedzictwem kulturowym. Wioska słynie z charakterystycznych białych budynków z niebieskimi drzwiami i okiennicami. Spacerując wąskimi uliczkami, można podziwiać pięknie zdobione domy i urokliwe dziedzińce.
3. Muzeum Bardo znajdujące się w Tunisie, stolicy Tunezji, jest jednym z najważniejszych i najbardziej imponujących muzeów w Afryce Północnej. Posiada jedną z największych i najważniejszych kolekcji rzymskich mozaik na świecie. Te starożytne dzieła sztuki są nie tylko piękne, ale również dostarczają cennych informacji o życiu codziennym, mitologii i historii starożytnego Rzymu. W Muzeum Bardo znajdują się unikalne i cenne eksponaty, takie jak maska Gorgon z okresu punickiego, statuetki i biżuteria z epoki fenickiej oraz starożytne rzymskie rzeźby.

Valletta
1. Marsaxlokk
to urokliwa wioska rybacka na południowo-wschodnim wybrzeżu Malty, która przyciąga turystów swoim autentycznym charakterem, malowniczym portem i kolorowymi łodziami. To idealne miejsce, aby spróbować świeżych owoców morza i tradycyjnych dań maltańskich w jednej z licznych nadmorskich restauracji. Szczególnie polecane są dania z ryb, kalmarów i ośmiornic.
2. Vittoriosa, znana również jako Birgu, jest jednym z najstarszych i historycznie najważniejszych miast na Malcie. Vittoriosa jest otoczona imponującymi fortyfikacjami, które zostały wzniesione w XVII wieku przez Zakon Świętego Jana. Można zwiedzać mury obronne, bastiony i forty, które świadczą o militarnej przeszłości miasta. 
3. Ogrody Barrakka (Upper Barrakka Gardens) to jedno z najpiękniejszych miejsc w Valletcie, stolicy Malty, które warto odwiedzić. Z ogrodów rozpościerają się spektakularne widoki na Wielki Port Valletty oraz na Fort St. Angelo po drugiej stronie zatoki. To idealne miejsce na podziwianie malowniczych krajobrazów Malty.

Palermo
1. Mondello
to urokliwa miejscowość nadmorska położona na Sycylii, niedaleko Palermo, która jest popularnym celem turystycznym. Słynie z przepięknej piaszczystej plaży o jasnym piasku i turkusowej wodzie. Jest to idealne miejsce na relaks, kąpiele słoneczne i różnorodne sporty wodne.
2. Kalsa to historyczna dzielnica w Palermo, stolicy Sycylii, która jest pełna charakterystycznych zaułków, zabytkowych budynków i bogatej historii. Jest znanym centrum artystycznym i kulturalnym Palermo, z licznymi galeriami sztuki, pracowniami artystów i wystawami. Dzielnica słynie z murów i fasad zdobionych street artem i muralami. W Kalsie można podziwiać wiele historycznych budynków, kościołów i pałaców, takich jak Palazzo Chiaramonte, Palazzo Abatellis oraz Kościół Świętego Katarzyny.
3. Pałac Normanów (wł. Palazzo dei Normanni lub Palazzo Reale) w Palermo to jeden z najważniejszych zabytków Sycylii, pełen historii, architektury i kultury. Jest jednym z najstarszych królewskich pałaców w Europie, sięgającym czasów wczesnego średniowiecza. W pałacu znajduje się Kaplica Palatyna (Cappella Palatina), jedno z najbardziej imponujących dzieł architektury i sztuki na Sycylii. Kaplica jest bogato zdobiona mozaikami, złotem i marmurem, które przedstawiają sceny z Biblii i życia świętych.

Cena zawiera:

zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym), pełne wyżywienie na pokładzie: śniadanie, obiad, kolacja, napoje podstawowe do posiłków bufetowych - śniadanie: kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów (na szklanki); obiad / kolacja: woda z dystrybutora (na szklanki); udział w atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie, wolny dostęp do basenów, leżaków na pokładach, sal do fitnessu, biblioteki, opłaty portowe, ubezpieczenie na czas trwania rejsu (od zaokrętowania do wyokrętowania) Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro i zaginięcia bagażu podróżnego do 400 euro), składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera:

dojazdu do/z portu rozpoczęcia i zakończenia rejsu, lotów, transferów, napojów innych niż wymienione w części Cena zawiera (gazowanych, alkoholowych, wody mineralnej, pakietu napojów), wycieczek armatora w języku angielskim, ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej etc.), obowiązkowej opłaty dla obsługi (płatna na pokładzie): ok. 11 euro za noc/dorośli, 5,5 euro za noc/dzieci 4-14 lat, wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, SPA etc), opłaty rezerwacyjnej w wybranych ekskluzywnych restauracjach Costa Club, opłat za połączenie internetowe.

Formalności : Ważny paszport min. 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji

Rejs w języku angielskim

NOTA 1: GWARANCJA CENY W PLN: Podane ceny są gwarantowane do uśrednionego kursu NBP z dnia 16.01.2024 (1 euro = 4.4 pln) 

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/


 Dzień PortPrzypłynięcie
 Wypłynięcie

1

Taranto (Włochy)
-
17:00

2

na morzu--

3
La Valetta (Malta)
08:00
17:00
4La Goulette (Tunezja)
10:0019:00
5
Palermo (Sycylia)
09:00
 18:30
6Neapol (Włochy)09:0019:00
7Civitavecchia (Włochy)08:0018:30
8Genua (Włochy)09:00-
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.