Rejsy-Rejsy rzeczne

NOWOŚĆ! Rejs od delty Mekongu do Imperium Angkoru 5★
Statek RV Indochine II 5★,11 dni/7 nocy, wyjazd z Ho Chi Minh, pełne wyżywienie z napojami*, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP, opłaty portowe, opłaty hotelowe (napiwki)

11 dni/10 nocy już od
18235
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
11 dni / 10 nocy piątek 30 sie 2024
Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GŁÓWNY
od 18235
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GÓRNY
od 19176
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
11 dni / 10 nocy poniedziałek 09 wrz 2024
Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GŁÓWNY
od 18236
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GÓRNY
od 19176
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
11 dni / 10 nocy piątek 11 paź 2024
Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GŁÓWNY
od 18236
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GÓRNY
od 19646
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
11 dni / 10 nocy poniedziałek 18 lis 2024
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywieniePOKŁAD GŁÓWNY
od 19528
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywieniePOKŁAD GÓRNY
od 20468
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
11 dni / 10 nocy piątek 20 gru 2024
Ventes Privées
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GŁÓWNY
od 18236
WYJAZD Z PORTUWedług programuPOKŁAD GÓRNY
od 19176


MOCNE PUNKTY:

• Wykwintna lokalna kuchnia oraz napoje do posiłków w cenie
• Zestawy słuchawkowe podczas wycieczek
• Zakwaterowanie na statku i w hotelach 4/5*
• Opłaty portowe w cenie
• Napiwki dla załogi w cenie
• Wiele atrakcji na pokładzie
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena zawiera:

zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w hotelu pierwszej klasy, pełne wyżywienie wg programu, napoje podczas posiłków (1 napój bezalkoholowy lub 1 piwo*, lub 1 woda mineralna + 1 herbata lub kawa na osobę do każdego posiłku) i w barze (poza szampanem, napojami z listy win i listy specjalnej), udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie, wycieczki wymienione w programie, anglojęzyczny przewodnik lokalny, opieka wielojęzycznej obsługi, ubezpieczenie na czas trwania rejsu (od zaokrętowania do wyokrętowania) Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 5000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 500 euro), napiwki dla załogi, opłaty portowe, składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:

lotów, transferów do/z portu rozpoczęcia i zakończenia rejsu, napojów z listy win, z listy specjalnej oraz zamówionych podczas wycieczek i transferów, wydatków osobistych, wycieczek fakultatywnych w języku angielskim (można je rezerwować i opłacać na pokładzie), ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, ubezpieczenia Covid-19 etc.), kosztów wizy
 
Formalności : Paszport ważny 6 miesięcy po dacie powrotu, zawierający co najmniej 2 puste strony obok siebie + wiza (w zakresie klienta)
 
Rejs w języku angielskim

Podane ceny są za jedną osobę w kabinie dwuosobowej na wybranym pokładzie. Cena ta może się różnić w zależności od daty wyjazdu i kategorii kabiny.

Dla bezpieczeństwa naszych pasażerów armator i kapitan mogą zdecydować się na zmianę trasy trasy.

Kolejność wycieczek może zostać odwrócona, aby zapewnić najlepszą organizację rejsu.

NOTA 1:Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.7 (uśredniony kurs NBP w dniu 2023-02-01) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

.
Od szczytów Himalajów po południowe wybrzeża Morza Południowochińskiego, wijąc się przez ponad 2700 mil, Mekong jest czymś więcej niż tylko głównym źródłem wody dla Indochin – gdziekolwiek przepływa, fascynuje ludzi i kształtuje ich życie. Zapraszamy na wyprawę po tym imponującym i bezkresnym "wodnym wężu", od Ho Chi Minh City, wciąż pod ogromnym wpływem francuskich czasów kolonialnych, po Phnom Penh, jezioro Tonle Sap i ruiny Angkor, podążając śladami Henriego Mouhota. Nasza kontemplacyjna wycieczka zabierze Państwa wzdłuż rzeki Mekong na pokładzie statku łączącego urok i komfort w stylu kolonialnym.


DZIEŃ 1 : MIASTO HO CHI MINH 
Spotkanie w restauracji hotelu Liberty Central Riverside, między godziną 11 a 13. Lunch w hotelu. 
Po południu wycieczka po mieście, by zobaczyć Pałac Zjednoczenia, katedrę Notre Dame i Pocztę Główną w Sajgonie. Następnie udamy się do Cholon, chińskiej części miasta, aby zwiedzić tętniący życiem targ i świątynię Thien Hau. Następnie odbędzie się transfer na nasz statek. Po wygodnym rozlokowaniu się w kabinach, przedstawimy naszą załogę podczas powitalnego koktajlu. Zjemy kolację i spędzimy noc na statku, który pozostanie zacumowany. 

DZIEŃ 2 : HO CHI MINH CITY 
Wyruszymy autokarem do tuneli Cu Chi, ogromnej sieci podziemnych tuneli, które były miejscem kilku kampanii wojskowych podczas wojny w Wietnamie. Po lunchu zapraszamy do wspólnej wizyty w Muzeum Historii Wietnamu. Następnie rozpoczniemy rejs do wspaniałego kanału Cho Gao. Noc spędzimy na pokładzie. 

DZIEŃ 3 : CHAO GAO - MY THO - VINH LONG - CAI BE 
Podczas wspólnego rejsu przez kanał Cho Gao będzie okazja by odkryć codzienne życie w Wietnamie - zorganizowane wokół rybołówstwa, rolnictwa i transportu. W My T ho odwiedzimy farmę pszczół i skosztujemy miodowej herbaty oraz egzotycznych owoców. Następnie wybierzemy się na przejażdżkę małymi sampanami, wzdłuż kanału porośniętego palmami namorzynowymi. Po lunchu na pokładzie, odwiedzimy Vinh Long, położone w środkowej części regionu Delty, pomiędzy dwoma dopływami Mekongu. Odkryjemy fabrykę cegieł i ceramiki, szkółkę drzew owocowych, ryż dmuchany, opakowania z papieru ryżowego i alkohol ryżowy.* Noc spędzimy na pokładzie. 

DZIEŃ 4 : SA DEC 
Odwiedzimy dawny dom Huynh Thuy Le, człowieka, na którym Marguerite Duras oparła swoją książkę ‘Kochanek’. Po wycieczce spędzimy trochę wolnego czasu w Sa Dec. Lunch zjemy już na pokładzie statku i rozpoczniemy rejs do Kambodży. Noc spędzimy na pokładzie. 

DZIEŃ 5 : CHAU DOC - PHNOM PENH 
Po śniadaniu i przybyciu do Chau Doc odwiedzimy lokalną farmę rybną, świątynię Ba Chua Xu i pagodę Tay An. Zjemy lunch na pokładzie i wieczorem dotrzemy do Phnom Penh. Tego wieczoru kolację zjemy także na pokładzie. Wyruszymy na krótką wycieczkę po okolicy "tuk-tukiem", najłatwiejszym sposobem poruszania się po mieście. Na nocleg pozostaniemy w porcie. 

DZIEŃ 6 : PHNOM PENH 
Zwiedzimy wspaniały Pałac Królewski i Srebrną Pagodę, która jest inkrustowana ponad 5000 srebrnych płytek, a następnie wybierzemy się do Muzeum Narodowego Kambodży. Zjemy lunch w mieście, a po południu będzie możliwość udania się do w szkoły Tuol Svay Prey, byłego ośrodka przetrzymywania, tortur i egzekucji prowadzonego przez Czerwonych Khmerów podczas wojny domowej. Następnie zachęcamy do spędzenia nieco wolnego czasu na miejscowym targu. Po powrocie na statek będzie czekać na nas atrakcja w postaci występu klasycznego khmerskiego tańca i muzyki. Kolację zjemy na pokładzie i na tę noc pozostaniemy w porcie. Reszta wieczoru należy do Państwa. 

DZIEŃ 7 : KOH CHEN - KAMPONG TRALACH 
Będziemy zwiedzać małą wioskę Koh Chen, w której rzemieślnicy specjalizują się w obróbce srebra i miedzi. Lunch zjemy na pokładzie. Udamy się do Kampong Tralach, aby odwiedzić piękną Viharę w pagodzie Wat Kampong Tralach Leu. Aby dostać się do pagody, musimy przejść przez wioskę Kampong Tralach, poruszając się niewielką drogą, która biegnie prostopadle do rzeki, pośrodku imponujących pól ryżowych. Nasz statek pozostanie zakotwiczony na noc. 

DZIEŃ 8 : KAMPONG CHHNANG - TONLE SAP LAKE 
Odwiedzimy Kampong Chhnang, jeden z największych portów rybackich nad jeziorem Tonle Sap, znany z obfitej hodowli ryb. Region słynie również z tradycyjnego garncarstwa łączącego starożytną wiedzę z nowoczesnymi technikami - samo Chhnang oznacza "garnek". Będziemy również mieli okazję do degustacji regionalnych produktów. Lunch odbędzie się na pokładzie statku. Popłyniemy także na jezioro Tonle Sap, największe słodkowodne jezioro w Azji Południowo-Wschodniej. Tego wieczora wypijemy ostatni koktajl i zjemy kolację na statku. Nasz statek pozostanie zakotwiczony na noc. 

DZIEŃ 9 : SIEM REAP - ŚWIĄTYNIE ANGKORU
Wyokrętowanie, droga (1) do Siem Reap i odkrywanie tradycyjnych wiosek lub Poranny rejs (2) po jeziorze Tonle i zejście na ląd. Następnie odwiedzimy świątynię Angkor Wat: uosobienie khmerskiej sztuki architektonicznej oraz najsłynniejszy i najbardziej imponujący ze wszystkich zabytków w Angkor (odwiedzający muszą zakryć ramiona i ubrać długie spodnie lub długą spódnicę). Spacer po nocnym targu w Angkor. Kolacja i nocleg w hotelu (zakwaterowanie w hotelu 5-gwiazdkowym.

DZIEŃ 10 : SIEM REAP
Wizyta w "Senteurs d'Angkor" (zamknięte w niedziele), lokalnej firmie z różnorodną kolekcją jedwabiu i rzeźb, a także wspaniałą gamą tradycyjnych produktów kosmetycznych i przypraw, wytwarzanych lokalnie. Dzień zakończymy występem kambodżańskiego cyrku Phare, a noc spędzimy w hotelu. 

DZIEŃ 11 : SIEM REAP - ŚWIĄTYNIE ANGKORU
Rano, tego dnia zwiedzimy Ta Prohm, kambodżańską świątynię poświęconą rodzinie Jayavarmana VI. Następnie zwiedzimy Angkor Thom. Przespacerujemy się po terenie dawnego Pałacu Królewskiego i odkryjemy Taras Słoni oraz Taras Trędowatego Króla. Lunch zostanie podany w hotelu. 
Koniec wycieczki około godziny 14:00. 
*Prosimy nie rezerwować lotu przed godziną 17:00 .


1) Około 5-godzinna podróż autobusem między Kampong Chnang i Siem Reap. 
(2) W zależności od poziomu wody jeziora Tonle, przeprawa może odbyć się na pokładzie statku wycieczkowego lub szybkobieżnej łodzi motorowej. 

*Alkohol może być szkodliwy dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
Helper_PriceByHeader::_renderPrice
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.