Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs Majówka z Majorki na Sycylię z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM
FLAGOWY STATEK Costa Toscana 5★, lot z Warszawy, polski pilot, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP

8 dni/7 nocy już od
6659
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy sobota 27 kwi 2024
Ventes Privées Bezpieczna rezerwacja
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna IN1
od 6659
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna IN2
od 7110
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z oknem ET1
od 7481
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem BA2
od 8098


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

  • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
  • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
  • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
  • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
  • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

MOCNE PUNKTY:

• Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
• Lot z Warszawy
• Transfery
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP 
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

POZNAJ NASZYCH PILOTÓW


POZNAJ NASZ STATEK

Costa Toscana to sztuka życia na morzu! Atmosfera nowego statku inspiruje od pierwszego spojrzenia. Fantastyczne posiłki, świetne wyposażenie, park wodny, siłownia, salon SPA i wiele innych atrakcji. Najlepsza włoska kuchnia, kulinarne niespodzianki z różnych zakątków świata, liczne bary, gdzie możesz delektować się kolorowymi drinkiem, kawiarnie z najlepszym włoskim espresso, a także urozmaicony program każdego dnia to gwarancja udanych wakacji!


Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii* (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na statku Costa Toscana 5*
- wyżywienie według programu
- na statku napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 20 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub utraty bagażu podróżnego do 200 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot bezpośredni na trasie Warszawa - Mediolan Malpensa / Mediolan Malpensa - Warszawa
- transfer lotnisko-port pierwszego dnia oraz port-lotnisko ostatniego dnia
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

*Kabiny gwarantowane wybranej kategorii bez możliwości wyboru umiejscowienia.

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłaty hotelowej (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
- ubezpieczeń innych niż zawarte w cenie np. ubezpieczenia od kosztów rezygnacji,Covid-19, od następstw chorób przewlekłych itp.

PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 785 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1175 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 1550 zł za osobę
Pakiet My Drinks Youngs (dla dzieci, bez alkoholu) - 515 zł

Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.

Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty

Rejs w języku angielskim

Minimalna ilość osób w grupie: 20 osób

NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.7 (uśredniony kurs NBP w dniu 2023-02-01) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/

Opis kabin:

Kabina wewnętrzna IN1 - kabina 10 m2 na pokładach 4-5 na dziobie lub burcie statku
Kabina wewnętrzna IN2 - kabina 10-14 m2 na pokładach 4-5 lub na pokładach 8-10
Kabina z oknem ET1 - kabina 17 m2 na pokładach 4-5 na dziobie lub burcie statku
Kabina z balkonem BA2 - kabina 14 m2 na pokładach 8-10
Kabiny gwarantowane wybranej kategorii bez możliwości wyboru umiejscowienia.

PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1 - 27.04.2024 - WARSZAWA - MEDIOLAN - SAVONA (obiad, kolacja na pokładzie)
05:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
07:35 wylot z Warszawy do Mediolanu (Lotnisko Malpensa).
09:50 przylot do Mediolanu, odbiór bagażu.
11:00 transfer do portu w transfer do portu w Savonie, zaokrętowanie, obiad i kolacja na pokładzie.
Savona - miasto portowe około 55 km od Genui, nazywane Miastem Papieży, ponieważ z lokalnego rodu Della Rovere wywodzili się aż dwaj papieże – Sykstus IV i Juliusz II. Savona to także kraina mydła. Słynne mydło Savona powstało zupełnie przypadkiem w rondlu żony rybaka, cieszy się ogromną popularnością i jest produkowane do dzisiaj. Warto odwiedzić Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z relikwiami św. Walentego patrona zakochanych oraz kaplicę Sykstyńską, która jak ta Watykańska, powstała na zamówienie papieża Sykstusa IV. Z Savony warto udać się również do pobliskiej Genui określanej jako „La Superba”, miasto żeglarzy i wspaniałych zabytków, z domami handlarzy i odkrywców, oraz z autentycznymi wioskami rybackimi.
16:30 wypłynięcie w kierunku Marsylii


DZIEŃ 2 - 28.04.2024 - MARSYLIA / FRANCJA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:30 zawinięcie do portu w Marsylii - drugiego co do wielkości miasta we Francji usytuowanego na południu kraju nad Morzem Śródziemnym. Będą w Marsylii koniecznie należy odwiedzić główne atrakcje miasta: Palais Longchamp, nadmorską promenadę „La Corniche”, neo-biznatyjską Katedrę Sainte-Marie-Majeure - La Major w dialekcie oksytańskim, stoi na miejscu dawnej świątyni Artemidy, romański Kościół Saint-Laurent - piękny przykład romańskiej architektury prowansalskiej, Fort Saint-Jean, zbudowany przez Ludwika XV w 1660 roku i Bazylikę Notre-Dame de la Garde, do której prowadzi 120 schodów, a także przejść się spacerem po Starym Porcie. Na uwagę zasługują również kościół Saint-Laurent zbudowany w miejscu wybranym przez pierwszych Greków, którzy przybyli z Turcji, z widokiem na Stary Port, Esplanade - kompleks muzealny obejmujący Regards de Provence, z dziełami artystów prowansalskich i francuskich, MuCEM, poświęconych kulturom śródziemnomorskim oraz Villa Méditerranée - miejsce spotkań marynarzy z różnych stron świata, jak również urokliwa wieloetniczna dzielnica Le Panier, - najstarsza w mieście, w której znajduje się Vieille Charité, która przyjmowała wszystkich bezdomnych. Marsylia to wieczny tygiel ludzi i wpływów, przez co została Stolicą Kultury w 2013. Tutaj nawet nietypowe smaki tworzą udaną kombinację: wystarczy degustacja od fil rouge do oliwy z oliwek.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:30 wypłynięcie w kierunku Barcelony


DZIEŃ 3 - 29.04.2024 - BARCELONA / HISZPANIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Barcelonie - miasta w północno-wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym, stolicy Katalonii. Barcelona jest drugim co do wielkości miastem w Hiszpanii. Założona jako rzymskie miasto w starożytności, w średniowieczu Barcelona stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Dziś miasto jest jedną z wiodących na świecie turystycznych, gospodarczych, targowo-wystawienniczych i kulturalnosportowych metropolii. Barcelona inspirowała artystów, z Antonim Gaudim na czele, o czym najlepiej świadczą jego finezyjne dzieła rozsiane po całym mieście. Poza tym stolica Katalonii jest znana z niesamowitej architektury oraz popularnego klubu FC Barcelona. To miasto tętniące życiem, na którego ulicach nowoczesność łączy się z duchem historii. Całości uroku dodają malownicze plaże i niesamowita kuchnia. Będą w Barcelonie nie możemy ominąć Sagrada Familia - bazyliki autorstwa Gaudiego w secesyjnym stylu, która do tej pory nie została jeszcze ukończona, ale zachwycającej imponującą wysokością sięgającą 115 m, a także finezyjną formą, witrażami, mozaikami i rzeźbieniami, czy też historycznej portowej dzielnicy La Barceloneta, przy której można skosztować lokalnych specjałów w licznych kawiarniach i restauracjach, jak również Font màgica - zespołu fontann z 1929 roku, z której strumienie wody wydobywają się w rytm muzyki, co stwarza niesamowity spektakl. Warto również obejrzeć inne perły architektury Gaudiego, czy też pospacerować słynną, tętniącą życiem ulicą La Rambla prowadzącą od Plaça de Catalunya w centrum do pomnika Krzysztofa Kolumba na nabrzeżu.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:00 wypłynięcie w kierunku Majorki


DZIEŃ 4 - 30.04.2024 - PALMA DE MALLORCA / BALEARY / HISZPANIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu Palma de Mallorca - stolicy i największego miasta hiszpańskich Balearów i samej wyspy Majorka. W 2015 r. The Sunday Times uznał stolicę Majorki za najlepsze miejsce do życia. Miasto zawdzięcza ten zaszczytny tytuł urokliwej starówce, zachwycającym zabytkom i przylegającej do niej plaży. Palma de Mallorca to miasto z gotycką duszą, gdzie można kosztować typowych hiszpańskich tapas z kieliszkiem Sangrii. Podczas pobytu w tym urokliwym mieście warto odwiedziić katedrę Santa Maria, znaną jako La Seu, gdzie podziwiać można Ojo del Gótico - ogromne okno z różami o powierzchni około 100 metrów kwadratowych, Pałac Królewski Almudaina - zbudowany na starożytnym muzułmańskim alkazarze, który obecnie jest rezydencją króla Hiszpanii podczas pobytów na wyspie oraz Lonję - starożytną siedzibę cechu kupieckiego w stylu gotyckim. Majorka jest nazywana perłą Balearów, oferuje wiele atrakcji poza stolicą - miłośnicy naturalnych form skalnych mogą nacieszyć oczy odwiedzając niezwykłe Jaskinie Smocze, natomiast miłośnicy Fryderyka Chopina powinni odwiedzić jego letnią rezydencję, w której kompozytor przebywał wraz z Geaorge Sand w trakcie swojego pobytu na wyspie w 1838 roku.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:00 wypłynięcie w kierunku Sycylii


DZIEŃ 5 - 01.05.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.


DZIEŃ 6 - 02.05.2023 - PALERMO / SYCYLIA / WŁOCHY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Palermo - największego miasta na Sycylii usytuowanego na północnym wybrzeżu wyspy. Palermo jest jednym z najbardziej różnorodnych miast w całych Włoszech, miastem wielokulturowym, gdzie można odnaleźć grupy budynków łączących architekturę arabską, normańską i bizantyjską - cały kompleks wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Najstarsza ulica miasta Via Vittorio Emanuele (dawniej zwana Cassarò) ciągnie się od historycznej bramy miejskiej z XVI w. Porta Nuova aż do portu. Brama przylega bezpośrednio do Pałacu Normanów (Palazzo dei Normanni) zwanego również również Pałacem Królewskim (Palazzo Reale) ze słynną Kaplicą Palatyńską. Na szczególną uwagę zasługują Katedra z XII w. w stylu normańskim zbudowana na bazie meczetu, który wcześniej był bizantyjską świątynią, Pałac Arcybuskupa z Muzeum Diecezjalnym, kościół Św. Salwadora z barokowym wnętrzem, Quattro Canti - najbardziej charakterystyczny plac Palermo z XVII w., na którym Via Vittorio Emanuele krzyżuje się z inną historyczną drogą Via Maqueda. Ośmioboczny plac wzorowany był na skrzyżowaniu Czterech Fontann w Rzymie i otoczony jest zdobnymi barokowymi fasadami z fontannami i rzeźbami. Tuż obok Quattro Canti znajduje się Piazza Pretoria z fontanną otoczoną 50 rzeźbami z 1554 roku oraz Pałacem Pretorio z XV, w którym dzisiaj mieści się miejski magistrat. Na uwagę zasługują również Piazza Bellini z kościołem Św. Katarzyny, którego wnętrze to arcydzieło sztuki sakralnej z niezliczoną ilością fresków oraz jeden z największych na świecie Teatro Massimo z XIX w. przeznaczony dla 3000 widzów. Palermo słynie również z targowisk oraz wyśmienitej sycylijskiej kuchni.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
16:00 wypłynięcie w kierunku Civitavecchia


DZIEŃ 7 - 03.05.2023 - CIVITAVECCHIA / RZYM (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:30 - zawinięcie do portu Civitavecchia - największego portu morskiego Rzymu i Regionu Lacjum znajdującego się w odległości około 60 km od serca Rzymu. Zawinięcie na wybrzeże w okolice Rzymu daje możliwość zwiedzania najważniejszych i najciekawszych zabytków Wiecznego Miasta: Termy Karakali, Bazylika św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Via della Conciliazione, a także Castel Sant'Angelo, zbudowany jako mauzoleum i używany przez wieki jako rezydencja papieska, gmach sądu, forteca i więzienie. Nie można pominąć również Watykanu - Placu św. Piotra, kolumnady Berniniego i Bazyliki św. Piotra. Odwiedzający Rzym koniecznie powinni odwiedzić również legendarne miejsca Rzymu, takie jak: Piazza di Spagna ze Schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi, gdzie według legendy, jeśli odwrócisz się i wrzucisz monetę do fontanny przez ramię, to ją odzyskasz w dzień powrotu do Rzymu. Zwiedzanie tego pięknego miasta to jak spacer po historii - Panteon z kopułą, na szczycie której okrągły otwór wpuszcza naturalne światło, Piazza Navona - najpiękniejszy barokowy plac w Rzymie, zbudowany na miejscu „Stadionu Domicjana”, słynne Koloseum i Circus Maximus, które pozwalają wyobrazić sobie rzymskie igrzyska i walki gladiatorów oraz Piramida Caiusa Cestiusza - pomnik nagrobny w stylu egipskim, wzniesiony w I wieku p.n.e.. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
19:00 wypłynięcie w kierunku Savony


DZIEŃ 8 - 04.05.2023 - SAVONA - MEDIOLAN - WARSZAWA (śniadanie na pokładzie)
08:30 zawinięcie do portu w Savonie, czas wolny na pokładzie, wyokrętowanie; po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa
19:45 wylot do Warszawy.
21:55 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.


ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

27.04.2024 WAW 07:35 - MXP 09:50 LO317;
04.05.2024 MXP 19:45 - WAW 21:55 LO320

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg.
Klasa ekonomiczna.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.