Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs Tysiąca i Jednej nocy Z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM na najnowszym statku Costa Toscana 5★
Costa Toscana 5★, lot z Warszawy, polski pilot, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP ✓wyjazd potwierdzony

9 dni/8 nocy już od
6999
Zdaniem specjalistów

 • Polscy przewodnicy lokalni !*
 • Zobacz jak wygląda ten rejs w TV PODRÓŻE I REJSY (Przewiń stronę w dół).
 • Dubaj i najwyższy na świecie drapacz chmur Burj Khalifa, którego zewnętrzna forma nawiązuje do kwiatu ismeny. Budynek mierzy 829,8 m, a przy dobrej pogodzie jest widoczny nawet ze 100 km.
 • Wyspy palmowe w Dubaju to największy na świecie zespół sztucznych wysp, na których znajdują się luksusowe hotele, w tym słynny pięciogwiazdkowy Atlantis the Palm.
 • Abu Dhabi i zjawiskowy Meczet Szejka Zayeda, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan.
 • Jedna z najczęściej rezerwowanych tras rejsów. Egzotyczna trasa, oszałamiający Dubaj, przyjemne temperatury w zimie (średnia 23℃) oraz dogodne połączenia z Polski sprawiły, że rejs stał się absolutnym hitem ostatnich lat.                                       
 • *na wybrane daty

TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy sobota 03 lut 2024
Ventes Privées Bezpieczna rezerwacja
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Basic
Wyprzedano
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Premium
Wyprzedano
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina zewnętrzna Premium
od 8399
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem Premium
od 8799
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
9 dni / 8 nocy niedziela 03 mar 2024
Ventes Privées Bezpieczna rezerwacja
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Basic
Wyprzedano
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Premium
od 6999
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina zewnętrzna Basic
od 7579
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina zewnętrzna Premium
od 7709
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem Premium
Wyprzedano


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

💪MOCNE PUNKTY:

 • Lot bezpośredni z Warszawy
 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
 • Rejs jakiego jeszcze nie było - dzięki dłuższym pobytom w portach w Dubaju, w Maskacie oraz w Abu Dhabi możliwość zagłębienia się zarówno w arabską kulturę i tradycję, jak również w arabski XXI wiek
 • Możliwość odwiedzenia Dohy - gospodarza Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

📺TV PODRÓŻE I REJSY Zobacz jak wygląda ten rejs od podszewki. Cały rejs z pilotem dostępny w relacjach video."Z całego serca zapraszam na rejs Costa Toscana po Emiratach z kilku względów. Po pierwsze pogoda,  kilka godzin lotem bezpośrednim z Polski zmieniamy klimat. To świetny wyjazd, kiedy pierwsze zimowe oznaki aury dają się we znaki. Zmieniamy klimat nie tylko meteorologiczny, ale przede wszystkim kulturowy. Jakież to świetne uczucie przedostać się łodzią do starego Dubaju, potargować na bazarze, czy zjeść obiad w jednej ze wspaniałych restauracji w Omanie. Oczywiście oprócz kultury i tradycji podczas rejsu statkiem Costa Toscana nie zabraknie nam nowoczesnego świata. Najwyższe wieżowce, olśniewająca marina, sztuczne wyspy -  ten rejs to niezapomniane przeżycie."

Artur Krupnik

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii*(klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku Costa Toscana 5*
- wyżywienie według programu
- na statku napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub utraty bagażu podróżnego do 400 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot na trasie Warszawa - Dubaj / Dubaj- Warszawa
- transfery zgodnie z programem
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż


*Kabiny gwarantowane wybranej kategorii bez możliwości wyboru umiejscowienia.

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych armatora / organizatora
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, Internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłaty hotelowej (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
- ubezpieczeń innych niż zawarte w cenie np. ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, Covid-19, od następstw chorób przewlekłych itp.


PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 785 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1175 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 1570 zł za osobę
Pakiet My Drinks Youngs (dla dzieci, bez alkoholu) - 515 zł
Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.
 
Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu. Obywatele polscy nie potrzebują wizy do wjazdu na terytorium ZEA przy pobycie krótszym niż 90 dni.
 
Minimalna liczba uczestników: 20 osób
 
NOTA 2: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.7 (uśredniony kurs NBP w dniu 2023-02-01) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/


Plan podróży 15.12.2023-23.12.2023

DZIEŃ 1 - 15.12.2023 - WARSZAWA - DUBAJ
18:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
20:35 wylot z Warszawy do Dubaju.

DZIEŃ 2 - 16.12.2023 - DUBAJ (obiad, kolacja na pokładzie)
05:25 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
07:00 transfer do portu, zaokrętowanie, dzień wolny, obiad i kolacja na pokładzie.
Dubaj - największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolica emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 3 - 17.12.2023 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi

DZIEŃ 4 - 18.12.2023 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze

DZIEŃ 5 - 19.12.2023 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
14:00 zawinięcie do portu w Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falcon Souq, na którym Katarczycy kupują uwielbiane przez siebie sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
22:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie

DZIEŃ 6 - 20.12.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 7 - 21.12.2023 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowo powstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju

DZIEŃ 8 - 22.12.2023 - DUBAJ (śniadanie, obiad kolacja na pokładzie)
13 .00 - zawinięcie do Dubaju. Czas wolny.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 9 - 23.12.2023 - DUBAJ (śniadanie na pokładzie)
Po śniadaniu wyokrętowanie, transfer przejazd na lotnisko, odprawa.
15:35 wylot do Warszawy.
19:10 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):
15.12.2023 WAW 20:35 - DXB 05:25 FZ1830;
23.12.2023 DXB 15:35 - WAW 19:10 FZ1829
Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg. Klasa ekonomiczna.


Plan podróży 05.01.2024 - 13.01.2024

DZIEŃ 1 - 05.01.2024 - WARSZAWA - DUBAJ
18:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
20:35 wylot z Warszawy do Dubaju.
 
DZIEŃ 2 - 06.01.2024 - DUBAJ (obiad, kolacja na pokładzie)
05:25 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
07:00 transfer do portu, zaokrętowanie, dzień wolny, obiad i kolacja na pokładzie.
Dubaj - największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolica emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 3 - 07.01.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi
 
DZIEŃ 4 - 08.01.2024 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:59 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze
 
DZIEŃ 5 - 09.01.2024 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
14:00 zawinięcie do portu w Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falcon Souq, na którym Katarczycy kupują uwielbiane przez siebie sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka. 
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
22:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie
 
DZIEŃ 6 - 10.01.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.
 
DZIEŃ 7 - 11.01.2024 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowo powstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju
 
DZIEŃ 8 - 12.01.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
13.00 - zawinięcie do Dubaju. Czas wolny. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 9 - 13.01.2024 - DUBAJ (śniadanie na pokładzie)
Po śniadaniu wyokrętowanie, transfer przejazd na lotnisko, odprawa.
15:35 wylot do Warszawy.
19:10 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):
05.01.2024 WAW 20:35 - DXB 05:25 FZ1830;
13.01.2024 DXB 15:35 - WAW 19:10 FZ1829
Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg; Klasa ekonomiczna.


Plan podróży 03.02.2024-10.02.2024

DZIEŃ 1 - 03.02.2024 - WARSZAWA - DUBAJ (kolacja na pokładzie)
05:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie, odprawa.
07:40 wylot z Warszawy do Dubaju
16:45 przylot do Dubaju, odbiór bagażu, transfer do portu, zaokrętowanie, kolacja na pokładzie.
Dubaj - największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolica emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 2 - 04.03.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi
 
DZIEŃ 3 - 05.02.2024 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:00 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze
 
DZIEŃ 4 - 06.02.2024 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
12:00 zawinięcie do portu w Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falcon Souq, na którym Katarczycy kupują uwielbiane przez siebie sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka. 
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie
 
DZIEŃ 5 - 07.02.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.
 
DZIEŃ 6 - 08.02.2024 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowo powstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju
 
DZIEŃ 7 - 09.02.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
13.00 - zawinięcie do Dubaju. Czas wolny. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 8 - 10.02.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Po śniadaniu wyokrętowanie, transfer przejazd na lotnisko, odprawa.
18:05 wylot do Warszawy.
21:50 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

03.02.2023 WAW 07:40 - DXB 16:45 LO121;
10.02.2024 DXB 18:05 - WAW 21:50 LO122;
Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg; Klasa ekonomiczna.

Plan podróży 03.03.2024 - 11.03.2024

DZIEŃ 1 - 03.03.2024 - WARSZAWA - DUBAJ
18:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
20:35 wylot z Warszawy do Dubaju.
 
DZIEŃ 2 - 04.03.2024 - DUBAJ - ABU DHABI (obiad, kolacja na pokładzie)
05:25 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
07:00 transfer z lotniska w Dubaju do portu w Abu Dhabi, zaokrętowanie, obiad i kolacja na pokładzie.
Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolica kraju, która jeszcze 50 lat temu była niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. 
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:59 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze
 
DZIEŃ 3 - 05.03.2024 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
14:00 zawinięcie do portu w Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falcon Souq, na którym Katarczycy kupują uwielbiane przez siebie sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka. 
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
22:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie
 
DZIEŃ 4 - 06.03.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.
 
DZIEŃ 5 - 07.03.2024 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowo powstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju
 
DZIEŃ 6 - 08.03.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
13.00 - zawinięcie do Dubaju - największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolicy emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Czas wolny. Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 7 - 09.03.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
Nocleg na statku.
 
DZIEŃ 8 - 10.03.2024 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi
 
DZIEŃ 9 - 13.03.2024 - DUBAJ (śniadanie na pokładzie)
08:00 zawinięcie do Abu Dhabi, wyokrętowanie
11:00 transfer na lotnisko w Dubaju, odprawa.
15:35 wylot do Warszawy.
19:10 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

03.03.2024 WAW 20:35 - DXB 05:25 FZ1830;
11.03.2024 DXB 15:35 - WAW 19:10 FZ1829
Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg; Klasa ekonomiczna.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.