Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

KARNAWAŁOWY REJS W RIO Z MISTRZAMI TAŃCA LATINO I WARSZTATAMI
Rejs dostępny tylko w Podróżach i Rejsach - ilość miejsc ograniczona. Costa Diadema 5★, 11 dni / 9 nocy, lot z Warszawy, polski pilot, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP, wartszaty tańców latynoamerykańskich dla każdego (para klasa mistrzowska - reprezentacja Polski)

Zdaniem specjalistów

 • Jedyny tematyczny rejs w Polsce obejmujący karnawał w Rio. Na statku oprócz polskiego pilota, obecna będzie mistrzowska para taneczna klasa S, która poprowadzi warsztaty, oraz zaprezentuje tańce latynoskie.
 • Karnawał w Rio de Janeiro + wycieczka GRATIS.
 • Brazylia - kraj, który na myśl nasuwa takie skojarzenia jak Samba, karnawał, piłka nożna, kawa i wyśmienita kuchnia.
 • Rio de Janeiro - słynie z góry Corcovado, na której szczycie znajduje się 38-metrowy pomnik Chrystusa Odkupiciela, uważany za symbol miasta.
 • Santos posiada jedną z największych plaż na świecie, a nadmorski ogród jest wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa
 • W Salvador de Bahia grupa Olodum nagrała słynny teledysk z Michaelem Jacksonem do piosenki 'They Don't Care About Us'
 • Santos uznawane jest na światową stolicę kawy
 • Z Ilheus można się wybrać w podróż Czekoladowym Szlakiem (Estrada do Chocolate)
WKRÓTCE NOWE DATY

Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

Mocne Strony

 • Pierwszy taki rejs w Polsce - rejs z codziennymi warsztatami tańców latynoamerykańskich prowadzonych przez doświadczoną parę profesjonalnych tancerzy
 • Na koniec rejsu 1 noc w Rio de Janeiro z półdzienną wycieczką gratis po mieście oraz możliwością wzięcia udziału w rokrocznym słynnym Karnawale w Rio de Janeiro
 • Lot z Warszawy
 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena zawiera

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii*(klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku Costa Diadema 5*
- wyżywienie według programu
- na statku napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- udział w warsztatach tańców latynoamerykańskich
- 1 półdzienna wycieczka po Rio de Janeiro w 9 dniu
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub utraty bagażu podróżnego do 400 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot na trasie Warszawa - Rio de Janeiro / Rio de Janeiro - Warszawa (1 z przesiadką)
- 1 nocleg w hotelu **/*** w Rio de Janeiro 
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfery zgodnie z programem
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż


*Kabiny gwarantowane wybranej kategorii bez możliwości wyboru umiejscowienia.


Cena nie zawiera

- wycieczek fakultatywnych armatora / organizatora; wycieczek innych niż zawarte w cenie
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłaty hotelowej (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
- ubezpieczeń innych niż zawarte w cenie np. ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, Covid-19, od następstw chorób przewlekłych itp.


PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 785 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1175 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 1570 zł za osobę
Pakiet My Drinks Youngs (dla dzieci, bez alkoholu) - 515 zł
Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.
 
Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu. 
 
Minimalna liczba uczestników: 15 osób
 
NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.7 (uśredniony kurs NBP w dniu 2023-02-01) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

NOTA 2: Podróż z dziećmi.
Sugerujemy posiadanie zgody rodziców/opiekunów prawnych na podróżowanie dziecka z osobą trzecią. Dokument ze zgodą powinien być przetłumaczony lub sporządzony w języku angielskim i potwierdzony notarialnie.

NOTA 3: Podróż obywateli innych krajów niż Polska.
Osoby nie będące obywatelami Polski (tj. nie posiadające polskiego obywatelstwa i polskiego paszportu) samodzielnie muszą sprawdzić, jakie przepisy wjazdowe ich dotyczą w ambasadach / jednostkach konsularnych właściwych dla swoich krajów. Ich obowiązkiem jest upewnienie się, że posiadają wszystkie wymagane dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Wymagania wizowe dla poszczególnych krajów można sprawdzić na stronie https://www.ivisa.com/


 Dzień Port                                         
Przypłynięcie
 Wypłynięcie

1

Rio de Janerio (Brazylia)-16:00

2

Santos (Brazylia)07:0018:00

3

Na morzu--

4

Na morzu--

5

Salvador (Brazylia)08:0023:59

6

Ilheus (Brazylia)
09:0018:00

7

Na morzu
--

8

Rio de Janerio (Brazylia)08:00-


Plan podróży

DZIEŃ 1 - 02.02.2024 - WARSZAWA - RIO DE JANEIRO
10:30 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie, odprawa.
13:00 wylot z Warszawy do Rio de Janeiro (1 z przesiadką).
 
DZIEŃ 2 - 03.02.2024 - RIO DE JANEIRO (obiad, kolacja na pokładzie)
06:20 przylot do Rio de Janeiro, odbiór bagażu.
07:30 / 08:00 transfer do portu, zaokrętowanie, czas wolny, obiad i kolacja na pokładzie. Rozpoczęcie warsztatów tanecznych.
16:00 wypłynięcie w kierunku Santos
Rio de Janeiro - drugie co do wielkości miasto oraz do 1960 roku stolica Brazylii, którego nazwa z portugalskiego oznacza 'Styczniową rzekę'. Rio de Janeiro to miasto kontrastów i jednocześnie jedna z najnowocześniejszych metropolii, popularny kierunek turystyczny z najsłynniejszymi na świecie plażami Copacabana oraz Ipanema, stadionem Maracanã i obiektami olimpijskimi oraz corocznie obchodzonym karnawałem i muzyką bossa nova.
Nad Rio górują słynne wzgórza. Pierwsze z nich to Corcovado - granitowa góra o wysokości 710 m, na której szczycie znajduje się 38-metrowy pomnik Chrystusa Odkupiciela wybrany jednym z nowych siedmiu cudów świata. Górę nazywano początkowo Pico de Tentação (Góra Kuszenia). U stóp posągu rozciąga się panoramiczny widok na Rio de Janeiro, w tym na zatokę Lagoa Rodrigo de Freitas, plaże Copacabana i Ipanema oraz na rozległe dzielnice nędzy tzw. favelas. Drugą najsłyniejszą górą jest Głowa Cukru o wysokości 396 m będąca jednym granitowo-kwarcowym monolitem wyrastającym prosto z Oceanu Atlantyckiego, należąca do Parku Narodowego Góry Cukrowej i Wzgórza Urca, który od 2012 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. 
 
DZIEŃ 3 - 04.02.2024 - SANTOS (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Santos - ciakawego miasta w stanie São Paulo nad Atlantykiem, położonego na przybrzeżnej wyspie São Vicente oraz częściowo na kontynencie, w odległości ok. 80 km od miasta Sao Paolo. W mieście znajduje się Muzeum Kawy, które pierwotnie służyło do negocjowania cen kawy. Dodatkowo znajduje się tam również pomnik piłki nożnej ku czci najlepszych graczy w mieście, w tym Pelé, który grał w Santos Futebol Clube. Santos posiada jedną z największych plaż na świecie, a nadmorski ogród biegnący wzdłuż plaży i głównej ulicy w mieście o długości 5834 m jest wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, jako największy na świecie ogród przy plaży. Santos szczyci się największym portem w Ameryce Łacińskiej, który obsługuje znaczną część światowego eksportu kawy, a także szeregu innych brazylijskich produktów, takich jak pomarańcze, banany i bawełna. Będąc w Santos warto przejść się na spacer po plaży, pospacerować po zlokalizowanej w centrum ulicy XV de Nocembro, gdzie znajdowały się biura Caffee Lords oraz gdzie podziwiać można przyjemną kolonialną architekturę oraz posmakować Brazylii w licznych kawiarniach, barach i restauracjach. Warto również przejechać się tramwajem, które to jeżdża po mieście od 1861 roku, albo udać się na wycieczkę do pobliskiego Sao Paolo.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych będą się odbywać warsztaty taneczne.  
18:00 wypłynięcie w kierunku Salvador de Bahia
 
DZIEŃ 4 - 05.02.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie. W godzinach porannych będą się odbywać warsztaty taneczne.
 
DZIEŃ 5 - 06.02.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie. W godzinach porannych będą się odbywać warsztaty taneczne.
 
DZIEŃ 6 - 07.02.2024 - SALVADOR DE BAHIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Salvador de Bahia - miasta w północno-wschodniej części Brazylii nad Atlantykiem, którego do 1763 roku pełniło funkcję stolicy ówczesnej portugalskiej kolonii. Historyczna nazwa miasta to São Salvador da Bahia de Todos os Santos (Święty Zbawiciel z Zatoki Wszystkich Świętych) albo po prostu Bahia. Obecnie znane jako po prostu Salvador lub "Miasto Radości", a uznawane za jedno z najbardziej afrykańskich miast Brazylii, gdyż przez trzy wieki było głównym portem dla niewolników przybywających z Afryki, a mieszkańcy pochodzenia afrykańskiego stanowią większość populacji miasta. Na ulicach często spotkać można 'baiany', charakterystycznie strojnie ubrane czarnoskóre kobiety. W Salvadorze dominują piękne plaże, kultura afro-brazylijska, bogata historia i smakowita kuchnia. Większość turystycznych atrakcji znajduje się w obrębie Górnego Miasta, a w samym jego sercu leży Pelourinho wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO za sprawą niezwykle urokliwych XVII- i XVIII-wiecznych budynków kolonialnych, w tym bogato zdobionych barokowych kościołów, których jest tutaj 365. Najważniejsze i najbardziej warte odwiedzenia to kościół franciszkanów São Francisco słynący z drewnianych rzeźb pokrytych warstwą złota oraz kościół karmelitów z 1580 roku, który po pożarze został dobudowany w barokowym stylu z dwiema bliżniaczymi dzwonnicami słynącego z rzeźby cedrowego Chrystusa w łańcuchach, której autorem jest niewolnik Francisco Manuela das Chagasa. 'Pelourinho' oznacza pręgierz, ponieważ było to również centralne miejsce targu niewolników, gdzie odbywały się biczowania. Warto zwrócić uwagę na Palácio Rio Branco – niegdyś siedziba Gubernatora Generalnego Portugalii. Z głównego placu można podziwiać kościół Igreja do Rosário dos Pretos, będący niegdyś jedyną świątynią, w której niewolnicy mogli brać udział we mszy świętej. To w tym miejscu również grupa Olodum nagrała teledysk z Michaelem Jacksonem do znanego utworu 'They Don't Care About Us'.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych będą się odbywać warsztaty taneczne.
18:00 wypłynięcie w kierunku Ilheus
 
DZIEŃ 7 - 08.02.2024 - ILHEUS (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Ilheus - brazylijskiego miasta w stanie Bahia nad Atlantykiem. Bahia to stan, gdzie narodziła się samba i capoeira. Jest on najbiedniejszy, ale posiada najpiękniejsze plaże i to tutaj zaczęła się historia Brazylii. Bahia jest symbolem okresu kolonialnego i stanowi ośrodek afrobrazylijskiej kultury, z jej głównymi miastami takimi jak Salvador oraz Ilheus. Ilheus słynie z .... czekolady. Wybierając się w to miejsce warto się zaznajomić z książką Jorge'a Amado „Gabriela: goździki i cynamon”, ponieważ tytułowa bohaterka stała się symbolem miasta, a bar Vesúvio, w którym pracowała, znajduje się na placu przed katedrą św. Sebastiana (Catedral de São Sebastião). Warto się tam zatrzymać na sok z kakao. Fani słodkości mogą się udać w podróż Czekoladowym Szlakiem (Estrada do Chocolate) lub odwiedzić Fabrykę Czekolady (Fábrica de Chocolate). Z Ilheus niedaleko jest również do Itacaré, leżącego na Wybrzeżu Kakaowym (Costa do Cacau) miasteczka będącego mekką surferów z przepięknymi plażami. Miłośnicy pieszych wądrówek będą mogli odkryć okoliczne leśne jeziora i wodospady.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych będą się odbywać warsztaty taneczne.
18:00 wypłynięcie w kierunku Rio de Janeiro
 
DZIEŃ 8 - 09.02.2024 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie. W godzinach porannych będą się odbywać warsztaty taneczne.
 
DZIEŃ 9 - 10.02.2024 - RIO DE JANEIRO (śniadanie na pokładzie)
Po śniadaniu wyokrętowanie, transfer do hotelu. Obiad i kolacja we własnym zakresie.
W tym dniu półdzienna wycieczka po Rio de Janeiro. Wieczorem wyjście z pilotem i tancerzami na słynny Karnawał w Rio de Janeiro.
Nocleg w hotelu.
 
DZIEŃ 10 - 11.02.2024 - RIO DE JANEIRO - WARSZAWA (śniadanie w hotelu)
Po śniadaniu czas wolny. Obiad we własnym zakresie. 
13:00 transfer na lotnisko, odprawa
16:40 wylot do Warszawy (z 1 przesiadką)
 
DZIEŃ 11 - 12.02.2024 - WARSZAWA
12:00 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

02.02.2024 WAW 13:00 - LIS 16:15 TP1205; LIS 23:25 - GIG 06:20 03.02.2024 TP0075;
11.02.2024 GIG 16:40 - LIS 05:10 12.02.2024 TP0074; LIS 07:00 - WAW 12:00 TP1204

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg; Klasa ekonomiczna.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.