Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs Tysiąca i Jednej nocy Z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM na najnowszym statku Costa Toscana 5★
Costa Toscana 5★, polski pilot, lot z Warszawy, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe

9 dni/8 nocy już od
5799 zamiast 6550
do-751 Zdaniem specjalistów
 • REJS W PODANYCH CENACH DOSTĘPNY TYLKO W PODRÓŻACH I REJSACH OD 30.03-06.04.2023
 • Zobacz jak wygląda ten rejs w TV PODRÓŻE I REJSY (Przewiń stronę w dół)
 • Dubaj i najwyższy na świecie drapacz chmur Burj Khalifa, którego zewnętrzna forma nawiązuje do kwiatu ismeny. Budynek mierzy 829,8 m, a przy dobrej pogodzie jest widoczny nawet ze 100 km.
 • Wyspy palmowe w Dubaju to największy na świecie zespół sztucznych wysp, na których znajdują się luksusowe hotele, w tym słynny pięciogwiazdkowy Atlantis the Palm
 • Abu Dhabi i zjawiskowy Meczet Szejka Zayeda, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan
 • Jedna z najczęściej rezerwowanych tras rejsów. Egzotyczna trasa, oszałamiający Dubaj, przyjemne temperatury w zimie (średnia 23℃) oraz dogodne połączenia z Polski sprawiły, że rejs stał się absolutnym hitem ostatnich lat

TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
9 dni / 8 nocy piątek 15 gru 2023
Ventes Privées Bezpieczna rezerwacja
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina wewnętrzna Basic
od 6550 5799
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina wewnętrzna Premium
od 6676 5999
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina zewnętrzna Basic
od 7496 6679
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina zewnętrzna Premium
od 7622 6739
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina z balkonem Premium
od 8630 7499


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

💪MOCNE PUNKTY:

 • Lot bezpośredni z Warszawy
 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
 • Rejs jakiego jeszcze nie było - dzięki dłuższym pobytom w portach w Maskacie oraz w Abu Dhabi możliwość zagłębienia się zarówno w arabską kulturę i tradycję, jak również w arabski XXI wiek
 • Możliwość odwiedzenia Dohy - tegorocznego gospodarza Mistrzostw Świata w piłce nożnej
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

📺TV PODRÓŻE I REJSY Zobacz jak wygląda ten rejs od podszewki. Cały rejs z pilotem dostępny w relacjach video."Z całego serca zapraszam na rejs Costa Toscana po Emiratach z kilku względów. Po pierwsze pogoda,  kilka godzin lotem bezpośrednim z Polski zmieniamy klimat. To świetny wyjazd, kiedy pierwsze zimowe oznaki aury dają się we znaki. Zmieniamy klimat nie tylko meteorologiczny, ale przede wszystkim kulturowy. Jakież to świetne uczucie przedostać się łodzią do starego Dubaju, potargować na bazarze, czy zjeść obiad w jednej ze wspaniałych restauracji w Omanie. Oczywiście oprócz kultury i tradycji podczas rejsu statkiem Costa Toscana nie zabraknie nam nowoczesnego świata. Najwyższe wieżowce, olśniewająca marina, sztuczne wyspy -  ten rejs to niezapomniane przeżycie."

Artur Krupnik

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku Costa Toscana 5*
- wyżywienie według programu
- na statku napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział w atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot bezpośredni na trasie Warszawa - Dubaj / Dubaj- Warszawa
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko-port drugiego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłacie hotelowej (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
- ubezpieczenia Covid-19

PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 785 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1175 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 1570 zł za osobę
Pakiet My Drinks Youngs (dla dzieci, bez alkoholu) - 515 zł

Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.

Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu.
Obywatele polscy nie potrzebują wizy do wjazdu na terytorium ZEA przy pobycie krótszym niż 90 dni.

Minimalna liczba uczestników: 20 osób

NOTA 1: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.

NOTA 2: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-20) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.
DZIEŃ 1 - 15.12.2023 - WARSZAWA - DUBAJ
18:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
20:35 wylot z Warszawy do Dubaju.

DZIEŃ 2 - 16.12.2023 - DUBAJ (obiad, kolacja na pokładzie)
05:25 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
07:00 transfer do portu, zaokrętowanie, dzień wolny, obiad i kolacja na pokładzie.
Dubaj - największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolica emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 3 - 17.12.2023 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi

DZIEŃ 4 - 18.12.2023 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze

DZIEŃ 5 - 19.12.2023 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
14:00 zawinięcie do portu w Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falcon Souq, na którym Katarczycy kupują uwielbiane przez siebie sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
22:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie

DZIEŃ 6 - 20.12.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 7 - 21.12.2023 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowo powstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju

DZIEŃ 8 - 22.12.2023 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
13 .00 - zawinięcie do Dubaju. Czas wolny.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
Nocleg na statku.
DZIEŃ 9 - 23.12.2023 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Po śniadaniu wyokrętowanie, transfer przejazd na lotnisko, odprawa.
15:35 wylot do Warszawy.
19:10 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

15.12.2023 WAW 20:35 - DXB 05:25 FZ1830;
23.12.2023 DXB 15:35 - WAW 19:10 FZ1829

Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg. Klasa ekonomiczna.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.