Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem-Rejsy MSC All Inclusive

Rejs na najnowszym statku! Rajskie Karaiby z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM
MSC Seascape 5★, 10 dni/8 nocy, polski pilot, lot z Warszawy, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP

10 dni/8 nocy już od
8999 zamiast 11041
do-2042 Zdaniem specjalistów
 • Kabina Fantastica z balkonem obejmuje darmowy serwis do kabiny, oraz lepsze usytuowanie na najwyższych pokładach na statku.
 • MSC Seascape 5★: najnowszy i najnowocześniejszy statek linii MSC, którego inauguracja odbyła się w listopadzie 2023! Bliźniaczy statek MSC Seashore, zbliża gości do morza jak nigdy dotąd, dzięki imponującym przestrzeniom zewnętrznym zaprojektowanym z myślą o relaksie, spożywaniu posiłków i rozrywce. 13 000 m2 otwartych pokładów, oszałamiająca nadmorska promenada z miejscami do jedzenia, picia, pływania i opalania, pożądany basen Infinity Aft, panoramiczne windy i zapierający dech w piersiach szklany skywalk Bridge of Sighs sprawiają, że MSC Seascape jest kultowy i wyjątkowy pod względem świetnych punktów z widokiem na ocean. Statek proponuje także najnowocześniejsze rozrywki, których nie można przegapić, w tym po raz pierwszy na morzu MSC RoboCoaster, bezprecedensową ekscytującą przejażdżkę, która zachwyci wszystkich poszukiwaczy adrenaliny na pokładzie.
 • Statek wyposażony w pierwszą na świecie wirtualną asystę osobistą, Zoe, najnowszą interaktywną funkcję MSC for Me
 • Ocean Cay to prywatna wyspa MSC Cruises, autentyczny raj na Bahamach, a jednocześnie rezerwat pozwalający chronić i podziwiać tamtejszą florę i faunę 

TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
10 dni / 8 nocy piątek 03 lis 2023
Ventes Privées Bezpieczna rezerwacja
POLSKAwg programuKabina wewnętrzna Bella
od 11041 8999
POLSKAwg programuKabina wewnętrzna Fantastica
od 11230 9899
POLSKAwg programuKabina zewnętrzna Bella
Wyprzedano
POLSKAwg programuKabina zewnętrzna Fantastica
od 12176 10619
POLSKAwg programuKabina z balkonem Bella
Wyprzedano
POLSKAwg programuKabina z balkonem Fantastica
Wyprzedano


Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

MOCNE PUNKTY:


 • Możliwość odwiedzenia najbardziej popularnych miejsc na Karaibach oraz słynnego Everglades w Miami
 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu
 • Lot linią British Airways
 • Transfery
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przespaceruj się wirtualnie po wyspie, na którą wkrótce popłyniesz 🌴

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku MSC Seascape 5*
- wyżywienie według programu
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział w atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot na trasie Warszawa - Miami - Warszawa
- 1 nocleg w Miami w hotelu ** lub ***
- transfery zgodnie z programem
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłaty hotelowej (płatne na koniec rejsu): Dorośli (12 lat i więcej): 14,5 USD za osobę za noc; Dzieci (2-11 lat): 7,25 USD za osobę za noc; Dzieci (poniżej 2 roku życia): Bez opłat
- kosztów ESTA / wizy (wyrobienie w zakresie klienta)
- ubezpieczenia Covid-19

PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet Bezalkoholowy 820 zł za osobę
Pakiet Easy: 1335 zł za osobę
Pakiet Easy Plus 1850 zł za osobę
Pakiet Premium Extra 2535 zł za osobę

Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.

Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu, ESTA lub wiza (w zakresie klienta)

Od 11.11.2019 r. dla obywateli polskich podróżujących w celach turystycznych do Stanów Zjednoczonych na okres do 90 dni, został zniesiony obowiązek posiadania wizy. Podróżujący powinni natomiast ubiegać się o autoryzację Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (ESTA). Wszystkie istotne informacje znajdują się na stornie https://esta.cbp.dhs.gov/esta/ Rejestracja kosztuje 14 USD, a standardowy czas oczekiwania na zatwierdzenie wniosku to ok. 72h. Podróżni z już otrzymaną wizą nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA i mogą z niej korzystać. Uwaga! Przepis ten nie dotyczy osób, które po 1 marca 2011 r. były w Iranie, Iraku, Jemenie, Korei Północnej Libii, Somalii, Sudanie lub Syrii. W przypadku braku autoryzacji ESTA osoby te będą musiały ubiegać się o wizę w ambasadzie lub konsulacie, co może wydłużyć proces formalności.
Posiadanie autoryzacji ESTA czy też wizy nie gwarantuje wjazdu do Stanów Zjednoczonych, ostateczną decyzję podejmuje urzędnik kontroli granicznej (Customs and Border Protection).

Minimalna liczba uczestników: 15 osób

NOTA 1: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.

NOTA 2: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-02) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.
DZIEŃ 1 - 03.11.2023 - WARSZAWA - MIAMI
05:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
07:45 wylot z Warszawy do Miami (lot z 1 przesiadką w Londynie).
Miami - miasto na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie w USA uznawanego najczystsze miasto USA, jak również za 'Rejsową Stolicę Świata', ponieważ port w Miami przyjmuje każdego roku największą liczbę rejsów prywatnych oraz liniowców wycieczkowych spośród wszystkich portów świata. Miami to jedno z najbogatszych miast świata, siedziba międzynarodowych banków oraz wielu światowych korporacji, jak również instytutów badawczych, ośrodków medycznych oraz branż biotechnologicznych. Miami słynie również z pięknych plaż i możliwości aktywnego wypoczynku.
20:10 przylot do Miami, odbiór bagażu.
21:30 transfer do hotelu, czas wolny, kolacja we własnym zakresie.
Nocleg w hotelu**/*** w Miami.

DZIEŃ 2 - 04.11.2023 - MIAMI (śniadanie w hotelu, obiad, kolacja na pokładzie)
Po śniadaniu transfer do portu i zaokrętowanie na statku. Obiad i kolacja na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Ocho Rios na Jamajce

DZIEŃ 3 - 05.11.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 4 - 06.11.2023 - OCHO RIOS / JAMAJKA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Ocho Rios - miasta położonego na północnym wybrzeżu wyspy Jamajka. Ocho Rios to jeden z głównych ośrodków turystycznych na wyspie, znany także z miejsca położenia Dunn's River Falls, wodospadów rzecznych wpadających do morza. Jeszcze w latach 40-tych ubiegłego wieku była to zwykła wioska rybacka, a później port obsługujący znajdującą się około 10 km od miasta kopalnie boksytu. W połowie lat 80-tych w wyniku inwestycji w infrastrukturę turystyczną ocho Rios przekształciło się w prężny ośrodek turystyczny obfitujący w piękne plaże i atrakcje turystyczne.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
17:00 wypłynięcie w kierunku George Town na Kajmanach

DZIEŃ 5 - 07.11.2023 - GEORGE TOWN / KAJMANY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu George Town - stolicy Kajmanów, brytyjskiego terytorium zamorskiego, położonej na zachodnim brzegu wyspy Wielki Kajman (w skład Kajmanów wchodzą wyspy: Wielki Kajman, Mały Kajman oraz Kajman Brac). Miasto jest centrum finansowym wyspy, słynie jako port morski i handlowy. Największą atrakcją turystyczną są plaże i bezkresny błękit oblewających je wód Morza Karaibskiego, które są doskonałym miejscem na zwiedzanie podwodnego świata.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
16:00 wypłynięcie w kierunku Cozumel w Meksyku

DZIEŃ 6 - 08.11.2023 - COZUMEL / MEKSYK (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
10:00 zawinięcie do portu na wyspie Cozumel w Meksyku - jest to wyspa na Morzu Karaibskim położona ok. 20 kilometrów na wschód od wybrzeży Półwyspy Jukatan o długości 48 km i szerokości 16 km. Wyspa od południa i zachodu otoczona jest rafami koralowymi, dziś jest to popularny ośrodek nurkowy. Główne miasto na wyspie to San Miguel de Cozumel. Wyspa leży około 10 km od lądu i 90 km na południe od Cancún. W 2016 utworzono tu rezerwat biosfery. Pierwszymi mieszkańcami wyspy byli Majowie i Olmekowie, a wyspa stanowiła dla mieszkańców ośrodek kultu Bogini Księżyca i stanowiła ważny ośrodek pielgrzymkowy. W samym centrum wyspy znajdują się najlepiej zachowane ruiny San Gervasio. Pierwszym Europejczykiem, który zawitał na wyspie był Juan de Grijalva w 1518 roku, natomiast po nim przybył Hernán Cortés, który zniszczył wiele majańskich świątyń na tych ternach. Obecnie gospodarka wyspy opiera się na rybołówstwie oraz turystyce, miejsce to stanowi cel turystów zainteresowanych nurkowaniem, jak również popularną destynację dla nowożeńców. Wyspa posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną: liczne hotele, restauracje, baseny, przystanie jachtowe.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18.00 wypłynięcie w kierunku Ocean Cay MSC Marine Reserve na Bahamach

DZIEŃ 7 - 09.11.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 8 - 10.11.2023 - OCEAN KEY MAC MARINE RESERVE / BAHAMY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu na Wyspie Ocean Cay MSC Marine Reserve, czas wolny.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
22:00 wypłynięcie w kierunku Miami

DZIEŃ 9 - 11.11.2023 - MIAMI (śniadanie na pokładzie)
06:00 zawinięcie do portu w Miami, wyokrętowanie, przejazd na lotnisko, odprawa.
W drodze powrotnej na lotnisko możliwa ciekawa wycieczka na Everglades kończąca się na lotnisku. Szczegóły wycieczki wraz z ceną zostaną przedstawione do 14 dni przed wyjazdem.
17:05 wylot do Warszawy

DZIEŃ 10 – 12.11.2023 - WARSZAWA
11:50 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

03.11.2023 WAW 07:45 - LHR 09:35 BA879, LHR 14:15 - MIA 20:10 BA209;
11.11.2023 MIA 17:05 - LHR 06:30 BA206, LHR 08:20 - WAW 11:50 BA846

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg.
Klasa ekonomiczna.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.