Rejsy-Promocja Costa-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs 12 dni Prowansja, Maroko & Andaluzja z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM
⬆Darmowy upgrade kabiny⬆** Costa Favolosa 4★, 12 dni/11 nocy, lot z Warszawy, polski pilot, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP

Zdaniem specjalistów
 • **Warunki promocji "Darmowy upgrade kabiny": W dniach od 20 sierpnia do 10 września 2023 r. Kabina z oknem w cenie kabiny wewnętrznej, kabina z balkonem w cenie kabiny z oknem. Podane ceny zawierają ww. zniżki. Ilość kabin ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji. Promocja nie działa wstecz.
 • Barcelonie znajduje się 9 obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, z czego aż 7 zostało stworzonych przez Gaudiego
 • Casablance znajduje się drugi największy meczet w Afryce – Meczet Hassana II, wybudowany w 1993 roku za ponad 700 milionów dolarów, który jest jednocześnie najwyższą budowlą w Maroko
 • Maladze jest średnio 300 dni słonecznych w ciągu roku, gdzie słońce świeci przez 10 godzin dziennie!
 • W Tangerze nakręcono dwa filmy o Jamesie Bondzie i Incepcję 
 • Każdego roku na przedmieściach Walencji, a dokładniej w miejscowości Buñol odbywa się Tomatina, czyli święto obrzucania się pomidorami
WYPRZEDANO

Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

MOCNE PUNKTY:

 • 12 dni rejsu w cenie rejsu tygodniowego - wyjątkowa trasa obejmująca francuską Prowansję, hiszpańską Andaluzję oraz aż 2 porty w Maroku 
 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
 • Lot bezpośredni z Warszawy
 • Transfery
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Poznaj ludzi, którzy zorganizują rejs dla Ciebie"Nie ma lepszego miejsca rozpoczęcia rejsu od Barcelony. Wygodne bezpośrednie połączenie lotnicze i świetna lokalizacja portu względem Alejek La Rambla, Parku la Ciutadella, morza i barów z tapas. Rejsy z Barcelony zyskują nowy wymiar dzięki temu wspaniałemu, dumnemu, katalońskiemu miastu. Serdecznie zapraszam na rejs!"

Artur Krupnik

Cena zawiera

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na statku Costa Favolosa 4*
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot na trasie Warszawa - Barcelona / Barcelona - Warszawa
- transfer lotnisko-port pierwszego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowych napiwków dla załogi (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
- ubezpieczenia Covid-19 armatora  

Wycieczka po Prowansji z degustacją win w trakcie pobytu w Marsylii w dniu 4 - szczegóły wraz z ceną wycieczki zostaną podane do 30 dni przed wyjazdem.    

PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 1225 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1800 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 2425 zł za osobę
Pakiet My Drinks Youngs (dla dzieci, bez alkoholu) - 515 zł  

Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.  

Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu.  

Minimalna liczba uczestników: 20 osób

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się.

NOTA 2: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.  

NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-20) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.  
DZIEŃ 
                                            PORT
PRZYPŁYNIĘCIE
WYPŁYNIĘCIE
1
Barcelona
-
18:00
2
Marsylia (Francja)
08:00
18:00
3
Savona (Włochy)
09:00
16:30
4
Marsylia (Francja)
09:0017:00
5
Na morzu
-
-
6
Malaga (Hiszpania)
08:00
19:00
7Kadyks (Hiszpania)
08:00
18:00
8Casablanca (Maroko)
07:00
21:00
9Tangier (Maroko)
09:0018:00
10Na morzu
-
-
11Walencja (Hiszpania)
08:00
18:00

12Barcelona (Hiszpania)
07:00
-

Plan podróży

DZIEŃ 1 - 28.10.2023 - WARSZAWA - BARCELONA (kolacja na pokładzie)
07:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
09:20 wylot z Warszawy do Barcelony
12:35 przylot do Barcelony, odbiór bagażu
13:30 transfer z lotniska do portu, zaokrętowanie
18:00 wypłynięcie w kierunku Marsylii

DZIEŃ 2 - 29.10.2023 - MARSYLIA / FRANCJA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Marsylii - drugiego co do wielkości miasta we Francji usytuowanego na południu kraju nad Morzem Śródziemnym. Będąc w Marsylii koniecznie należy odwiedzić główne atrakcje miasta: Palais Longchamp, nadmorską promenadę „La Corniche”, neo-bizantyjską Katedrę Sainte-Marie-Majeure, nazywaną "La Major" w dialekcie oksytańskim, która stoi na miejscu dawnej świątyni Artemidy, Fort Saint-Jean, zbudowany przez Ludwika XV w 1660 roku i Bazylikę Notre-Dame de la Garde, do której prowadzi 120 schodów, a także przejść się spacerem po Starym Porcie. Na uwagę zasługują również romański kościół Saint-Laurent będący pięknym przykładem romańskiej architektury prowansalskiej, zbudowany w miejscu wybranym przez pierwszych Greków, którzy przybyli z Turcji, z widokiem na Stary Port, Esplanade - kompleks muzealny obejmujący Regards de Provence, z dziełami artystów prowansalskich i francuskich, MuCEM, poświęconych kulturom śródziemnomorskim oraz Villa Méditerranée - miejsce spotkań marynarzy z różnych stron świata, jak również urokliwa wieloetniczna dzielnica Le Panier - najstarsza w mieście, w której znajduje się Vieille Charité, która przyjmowała wszystkich bezdomnych. Marsylia to wieczny tygiel ludzi i wpływów, przez co została Stolicą Kultury w 2013. Tutaj nawet nietypowe smaki tworzą udaną kombinację: wystarczy degustacja od fil rouge do oliwy z oliwek.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:00 wypłynięcie w kierunku Savony

DZIEŃ 3 - 30.10.2023 - SAVONA / WŁOCHY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Savonie - mieście portowym w północnej części Włoch w regionie Lugiria w odległości około 55 km od Genui, od najdawniejszych czasów zdominowane jest przez port i jego ogromne znaczenie strategiczne i handlowe. Savona zwana jest też Miastem Papieży, ponieważ lokalnego rodu Della Rovere wywodzili się aż dwaj papieże – Sykstus IV i Juliusz II. Jest jeszcze jedno oblicze tego miasta - Savona to kraina… mydła. Według popularnych opowieści słynne mydło Savona powstało zupełnie przypadkiem w rondlu żony rybaka. Mydło produkowane jest do dzisiaj i cieszy się ogromną popularnością. Do największych atrakcji miasta należy Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny powstała na zgliszczach starożytnej świątyni skrywająca ważny skarb – relikwie św. Walentego patrona zakochanych. Savona ma także swoją własną kaplicę Sykstyńską - nie tak monumentalną, jak ta w Watykanie, ale równie atrakcyjną. Kaplica, podobnie jak ta Watykańska, powstała na zamówienie papieża Sykstusa IV, jest pomnikiem grobowym rodziny papieża. Z Savony warto udać się również do pobliskiej Genui określanej jako „La Superba”, miasto żeglarzy i wspaniałych zabytków, z domami handlarzy i odkrywców, oraz z autentycznymi wioskami rybackimi. Najciekawsze atrakcje Genui to: Port i Lanterna, Spianata Castelletto - wspaniały taras zawieszony jak balkon nad starym centrum miasta, Castelletto - historyczna dzielnica patrycjuszy z charakterystycznym XIX-wiecznym pejzażem, Dom Krzysztofa Kolumba, położony tuż za starożytnymi średniowiecznymi murami, Katedra San Lorenzo, Piazza De Ferrari oraz Palazzo Ducale, jeden z symboli miasta, który przez wieki był rezydencją Dożów, a dziś jest bijącym sercem życia kulturalnego Genui.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
16:30 wypłynięcie w kierunku Marsylii

DZIEŃ 4 - 31.10.2023 - MARSYLIA / FRANCJA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Marsylii - czas wolny na samodzielne zwiedzanie i odpoczynek. Tego dnia możliwość wycieczki do Prowansji połączonej z degustacją win.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
17:00 wypłynięcie w kierunku Malagi w Hiszpanii

DZIEŃ 5 - 01.11.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 6 - 02.11.2023 - MALAGA / HISZPANIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do Malagi - miasta w południowej Hiszpanii położonego nad Morzem Śródziemnym u stóp Gór Betyckich, które jest drugim co do wielkości po Sewilli miastem regionu Andaluzja. Jedno z najstarszych miast Europy, zamieszkane od VIII wieku p.n.e., duży port rybacki i handlowy, jak również nadmorski kurort - stolica hiszpańskiego wybrzeża słońca Costa del Sol. Miejsce narodzin Pabla Picassa - w Maladze można odwiedzić Muzeum poświęcone artyście. W mieście można znaleźć sporo ciekawych zabytków, a do najważniejszych należą Katedra i twierdza Alcazaba. Malaga może stanowić dobrą bazę wypadową na szlak Caminito del Rey - przykutej do skalnej ściany, ponad 400 m nad ziemią ścieżki dostępnej dla turystów.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
19:00 wypłynięcie w kierunku Kadyksu

DZIEŃ 7 - 03.11.2023 - KADYKS / HISZPANIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do Kadyksu - miasta w południowo-zachodniej Hiszpanii, położonego na półwyspie oddzielającym odnogę Zatoki Kadyksu od Oceanu Atlantyckiego. Kadyks jest najstarszym miastem w Europie Zachodniej i w samej Hiszpanii, a jego mieszkańcy nazywani są 'gaditano', czyli kadyksyjczykami. Największą zaletą miasta jest piękna pogoda utrzymująca się praktycznie przez cały rok, jest jednym z najbardziej słonecznych miejsc Hiszpanii, na co wpływa ma położenie miasta w bliskości do Afryki tuż za Cieśniną Gibraltarską. Jest to świetne miejsce do plażowania, uprawiania sportów wodnych oraz zwiedzania zabytków historii i kultury. Większość z nich jest zlokalizowana w obrębie Starego Miasta, choć to co pozostało to niewielka część zabudowań, które stały w tym miejscu w XVI wieku. Wtedy to Anglicy najechali na Kadyks dwukrotnie puszczając z dymem prawie całe miasto. Kadyks to także biała, charakterystyczna zabudowa, dlatego też zalicza się do białych miasteczek w Andaluzji. Najbardziej rozpoznawalną budowlą w Kadyksie jest Catedral de Santa Cruz ze swoją złotą kopułą prezentująca mieszankę trzech stylów: baroku, rokoko i neoklasycyzmu. Przed katedrą znajduje się wielki plac, który jest idealnym miejscem do rozpoczęcia zwiedzania Starego Miasta. Warto zapuścić się w ciasne uliczki najstarszej i najładniejszej dzielnicy Barrio del Pópulo z jej charakterystycznymi trzykondygnacyjnymi budynkami z płytkimi balkonami, gdzie na dole znajdują się tawerny i bary z tapas. Warto odwiedzić również Mercado Central de Abastos - zadaszony targ znajdujący się tuż przy Plaza de la Libertad, gdzie można zakupić świeże owoce, warzywa, owoce morza oraz ryby, jak również dzielnicę Barrio de Santa María uważaną za stolicę flamenco, gdzie w Oratorio de la Santa Cueva można zobaczyć obrazy Goi. Miłośnicy natury nie powinni pominąć Parku Genoves i ogrodu botanicznego w jednym, z jego jaskiniami, wodospadami i jeziorami.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:00 wypłynięcie w kierunku Casablanki w Maroku

DZIEŃ 8 - 04.11.2023 - CASABLANCA / MAROKO (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do Casablanki - miasta w zachodnim Maroku nad Oceanem Atlantyckim. Miasto słynie między innymi z faktu, że w styczniu 1943 r. w hotelu 'Anfa' odbyła się słynna Konferencja w Casablance, czyli tajne rokowania mające na celu zaplanowanie alianckiej strategii dotyczącej II wojny światowej w Europie, na której obecni byli Franklin D. Roosevelt, Winston Churchill oraz Charles de Gaulle. Casablanca jest głównym ośrodkiem przemysłowym i kulturowym oraz największym portem morskim Maroka. Dzisiejsza Casablanca doskonale łączy wpływy świata Zachodu ze specyficzną kulturą islamu i jest to wyjątkowo udane połączenie. Podziwiać można tutaj liczne zabytkowe budynki tradycyjne w muzułmańskim stylu oraz sporą ilość kolonialnych zabudowań typu mauretańskiego, a religijność islamska w tym kraju należy do najbardziej liberalnych na świecie. Będąc w mieście absolutnie nie można pominąć historycznego centrum miasta (medyny), najwyższej budowli w Maroku oraz drugiego co do wielkości meczetu na świecie - Meczetu Hasana II oraz Wielkiego Meczetu z XVIII wieku. Żelaznym punktem pobytu w Casablance jest również piękna piaszczysta plaża nad Oceanem Atlantyckim, gdzie wspaniale można wypocząć po trudach wędrówek po tym niezwykłym mieście. Warto wspomnieć również, że nazwa miasta kojarzy się przede wszystkim z kultowym filmem z 1942 roku "Casablanca", jednakże ciekawostką jest fakt, że żadne jego ujęcia nie były kręcone w Casablance.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
21.00 wypłynięcie w kierunku Tangeru Maroku

DZIEŃ 9 - 05.11.2023 - TANGER / MAROKO (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do portu w Tangerze leżącego nad Cieśniną Gibraltarską w północnym Maroku. Osadę znaną w starożytności jako Tingis założyli Berberowie, następnie miasto przejęli Fenicjanie, a po nich Rzymianie. W następnych wiekach Tanger przechodził z rąk do rąk - od panowania Bizancjum przez wpływy arabskie, przez panowanie Portugalczyków i Brytyjczyków, na przełomie wieku XIX i XX został skolonizowany przez przez Francję i Hiszpanię. W 1923 miasto miasto zostało wydzielone jako strefa neutralna, a następnie po klęsce Francji w kampanii w czerwcu 1940 strefa została zajęta przez Hiszpanię. W latach 1912–1956 Tanger był strefą międzynarodową np. w roku 1938 istniały tam 4 urzędy pocztowe: francuski, brytyjski, hiszpański frankistowski i hiszpański rządowy. Atmosfera wielokulturowości i piękne krajobrazy przyciągały artystów z Europy i USA m.in. Tennessee Williams'a, muzyków z The Rolling Stones, francuskich malarzy Delacroix i Matisse. Tanger to niezwykłe połączenie różnorodnych wpływów - od krętych uliczek medyny (starego miasta) i jej kolorowych targów po tętniące życiem kawiarnie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18.00 wypłynięcie w kierunku Walencji w Hiszpanii.

DZIEŃ 10 - 06.11.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 11 - 07.11.2023 - WALENCJA / HISZPANIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do Walencji - trzeciego co do wielkości miasta w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym, będącego jednocześnie czwartym co do wielkości portem w Europie. W Walencji i okolicach jest kilka kulturowych obiektów oraz wydarzeń wpisanych na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO, w tym Święto Ognia Las Fallas przypadające na 19 marca, podczas którego palone są różnorodne konstrukcje, Święto Matki Bożej Dobrego Zdrowia, rytuał bębnów Tamborada oraz Trybunał Wodny. Na przedmieściach co roku organizowana jest Tomatina, znana na świecie bitwa na pomidory. W Walencji można odnaleźć pokaźną ilość zabytków m. in. Katedrę La Seu de València, gotycką budowlę przyciągającą ze względu na możliwość obejrzenia Świętego Graala (według badaczy znajdujący się w Katederze kielich może być tym legendarnym naczyniem) oraz 70-metrową Dzwonnicę El Micalet, z której szczytu można podziwiać imponującą panoramę 360 stopni całego miasta. Katedra znajduje się przy głównym placu Walencji - Plaça de la Reina, gdzie panuje gwarna atmosfera dzięki licznym barom i restauracjom. Na uwagę w Walencji zasługują również Ogrody Turii - wspaniałe tereny zielone okalające centrum miasta powstałe po dawnym korycie rzeki Turii, Miasto Sztuki i Nauki (Ciudad de las Artes y las Ciencias) - supernowoczesny kompleks z kinem i planetarium projektu dwóch wybitnych architektów – Santiago Calatraca oraz Felix Candela z 1996 roku oraz Oceanarium - z ptaszarnią oraz podwodnym tunelem o długości 70 m. Ze względu położenie nad Morzem Śródziemnym, w samej Walencji, jak również w okolicy można odnaleźć przyjemne plaże.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
18.00 wypłynięcie w kierunku Barcelony

DZIEŃ 12 - 08.11.2023 - BARCELONA - WARSZAWA (śniadanie na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Barcelonie, po śniadaniu wyokrętowanie, przejazd na lotnisko, odprawa
13:25 wylot do Warszawy
16:35 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

28.10.2023 WAW 09:20 - BCN 12:35 LOT LO437;
08.11.2023 BCN 13:10 - WAW 16:20 LOT LO438

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg
Klasa ekonomiczna
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.