Rejsy-Rejsy rzeczne-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs po Dunaju - Europejskie Stolice Luksusowo z LOTEM ✈, POLSKIM PILOTEM I WYCIECZKAMI
Statek Premium MS Vivaldi 5★, 5 dni/4 nocy, wyjazd z Wiednia, pełne wyżywienie z napojami, opłaty portowe, wycieczki, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP

Zdaniem specjalistów
 • Możliwość odwiedzenia trzech stolic w Centralnej i Wschodniej Europie w trakcie jednego rejsu
 • Wszystkie wycieczki wliczone w cenę rejsu dające możliwość odwiedzenia najciekawszych zakątków oraz degustacji lokalnych produktów
 • Wieczory i kolacje tematycznie związane z odwiedzanymi miejscami (kolacja w stylu wiedeńskim, kolacja w stylu węgierskim)
 • Napoje All Inclusive w cenie
WKRÓTCE NOWE DATY

Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

 • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
 • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
 • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
 • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
 • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

Mocne punkty:

 • Wykwintna francuska kuchnia oraz napoje w cenie
 • Kolacja galowa, koktajl powitalny oraz kolacje tematyczne (kolacja w stylu wiedeńskim, kolacja w stylu węgierskim)
 • Bezpłatne Wi-Fi na pokładzie statku
 • Zestawy słuchawkowe w trakcie wycieczek dostępne w cenie
 • Opieka polskojęzycznego pilota
 • Bezpośredni przelot do Wiednia oraz transfery
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena zawiera

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, telefonem, telewizorem i suszarką) na statku Premium MSC Vivaldi 5* 
- pełne wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia
- wyrafinowana francuska kuchnia
- napoje podczas posiłków i w barze (wybrane klasyczne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, poza szampanem, napojami z listy win i listy specjalnej)
- koktajl powitalny i kolacja galowa
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie (kolacja w stylu wiedeńskim, kolacja w stylu węgierskim)
- WI-FI dostępne na pokładzie statku
- wycieczki zgodnie z programem
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
- obowiązkowe napiwki dla załogi 
- bezpośredni przelot na trasie Warszawa - Wiedeń - Warszawa
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie - transfery
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera

- dodatkowych wycieczek organizowanych przez armatora w języku angielskim (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 20 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski) 
- obowiązkowych napiwków dla załogi (10 Euro za osobę za dobę)
- posiłków i napojów podczas wycieczek (z wyjątkiem tych, w ramach których posiłki są ujęte w programie)
- wydatków osobistych (fryzjer, fotograf, minibar itp.) 
- ubezpieczenia Covid-19  

Formalności: Ważny paszport lub dowód osobisty  

Minimalna ilość osób niezbędnych do realizacji imprezy turystycznej: 15 osób  

Podane ceny są za jedną osobę w kabinie dwuosobowej na wybranym pokładzie.

Dla bezpieczeństwa naszych pasażerów armator i kapitan mogą zdecydować się na zmianę trasy trasy. Kolejność wycieczek może zostać odwrócona, aby zapewnić najlepszą organizację rejsu.  

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się.

NOTA 2: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.  

NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-20) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1 - 11.08.2023 - WARSZAWA - WIEDEŃ
05:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie
07:20 wylot do Wiednia
08:45 przelot do Wiednia, odbiór bagażu.
10:00 transfer z lotniska do centrum Wiednia, czas wolny.
18:00 zaokrętowanie na statku w Wiedniu.
Tego wieczoru przedstawiona zostanie gościom załoga podczas powitalnego koktajlu przed kolacją. Kolacja na pokładzie statku. Tego wieczoru czas wolny na odpoczynek.  

DZIEŃ 2 - 12.08.2023 - WIEDEŃ
Tego dnia rano wycieczka z przewodnikiem po Wiedniu. W planie wycieczki słynny Ring, który w drugiej połowie XIX wieku zmienił pejzaż wiedeński pejzaż miejski oraz najważniejsze miejsca wzdłuż Ringu, w tym Opera, ogromne muzeum sztuki, pałac i Votivkirche. Te wysadzane drzewami bulwary są uważane za jedne za najpiękniejsze na świecie.  Popołudniowa wycieczka tego dnia będzie miała na celu odkrycie „Ukrytego Wiednia” - w trakcie wycieczki zwieszanie kulis Sali Koncertowej (Konzerthaus), w której działa Symfonia Wiedeńska, Wiedeńska Orkiestra Kameralna, Wiedeńska Akademia Śpiewu oraz Klangforum Wien (1).
Na koniec wycieczki organizatorzy zapraszają na wspaniałą wiedeńską kawę i ciasto.
Tego wieczoru kolacja będzie miała austriacki charakter, a wieczorem odbędzie się wieczór taneczny. Następnie statek popłynie do Budapesztu.  

DZIEŃ 3 - 13.08.2023 - BUDAPESZT
W tym dniu rano wycieczka z przewodnikiem po mieście, aby odwiedzić malowniczą Budę i tętniący życiem Peszt. Budapeszt charakteryzuję się eklektyczną architekturą, która obejmuje obok siebie style barokowe, gotyckie, sowieckie i nowoczesne. Podczas panoramicznej wycieczki między wzgórzami Budy, a równinami Pesztu zwiedzający podążą wzdłuż rzeki, aby zobaczyć miejsca takie jak np. Parlament.  Po południu zwiedzający odwiedzą Dzielnicę Żydowską.
Na koniec naszej będzie możliwość degustacji tradycyjnych węgierskich produktów.
Tego wieczoru kolacja w stylu węgierskim i wieczorna tradycyjna rozrywka na pokładzie. Następnie statek popłynie do Bratysławy. 

DZIEŃ 4 - 14.08.2023 - BRATYSŁAWA
Tego dnia poranek goście spędzą na pokładzie w drodze do Bratysławy. Statek przepłynie przez śluzy Gabcíkovo, jedne z największych na rzece, jak również obok Obszaru Chronionego Krajobrazu Dunajské luhy, zbiorowiska mokradeł, tereny zalewowe i zbiorniki wodne zawierające rzadką florę i faunę. Po przyjeździe do Bratysławy zaplanowano popołudniową wycieczkę po stolicy Słowacji. Bratysława to mieszanka barwnych alejek, pastelowych fasad i wysublimowanej barokowej architektury. Wycieczka panoramiczna zaprowadzi gości na Zamek Bratysławski, z którego można podziwiać wspaniały widok na miasto i rzekę, a następnie na urocze Stare Miasto, historyczne centrum wypełnione wspaniałymi budynkami, pięknymi kościołami i uroczymi placami.
Tego dnia odbędzie się uroczysty wieczór galowy, a nocą statek popłynie do Wiednia.  

DZIEŃ 5 - 15.08.2023 - WIEDEŃ - WARSZAWA
Wcześnie rano statek zawinie do Wiednia. Śniadanie na pokładzie.
Około godz. 09.00 wyokrętowanie.
09.00 wyokrętowanie, czas wolny w Wiedniu. 
16:00 transfer na lotnisko, odprawa
19:30 wylot do Warszawy
20:45 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy. 

(1) Jeśli Konzerthaus będzie niedostępny lub jeśli w tym samym czasie będzie odbywał się koncert, zwiedzanie Konzerthaus może zostać zastąpione zwiedzaniem Musikverein lub Opery.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

11.08.2023 WAW 07:20 - VIE 08:45 lo223; 15.08.2023 VIE 19:30 - WAW 20:45 LO226
Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg;

Klasa ekonomiczna

OPIS STATKU MS VIVALDI 5*

Nazwa MS Vivaldi pochodzi od jednego z największych wirtuozów w historii muzyki, który skomponował „Cztery pory roku”.
Statek pływa po Dunaju pozwalając pasażerom odkryć wiele cudów oferowanych przez tę romantyczną rzekę. MS Vivaldi to wspaniały statek klasy Premium o długości 110 metrów i szerokości 11,40 metra. Może pomieścić 176 pasażerów w 88 kabinach rozmieszczonych na trzech pokładach. Każda kabina ma wielkość od 9-13 m2, oferując udogodnienia i zapewniając gościom wszelkie wygody, jakich potrzebują podczas pobytu. Wystrój jest stylowy, a atmosfera, elegancka i przyjazna, doskonale współgra z otoczeniem. Usytuowana na środkowym pokładzie restauracja oferuje delikatną kuchnię w wytwornej oprawie, gdzie duże okna wykuszowe pozwalają gościom w pełni cieszyć się panoramą. Na środkowym pokładzie znajduje się również lounge/bar z parkietem tanecznym, natomiast na górnym pokładzie w kameralnej i przytulnej atmosferze wita pasażerów piano bar. Wygodne leżaki znajdują się na tarasie słonecznym, z dużym zacienionym miejscem, idealnym miejscem na relaks i podziwianie okolicznych krajobrazów.

POKŁAD SŁONECZNY:
Basen Leżaki
Duży zacieniony obszar

POKŁAD GÓRNY:
Kabiny zewnętrzne
Piano bar
Taras

POKŁAD WYŻSZY:
Taras
Restauracje
Salon/bar z parkietem tanecznym
Recepcja
Kabiny zewnętrzne

POKŁAD GŁÓWNY:
Kabiny zewnętrzne

DANE TECHNICZNE:
Rok budowy: 2009
Liczba pokładów: 3
Członkowie załogi: 33
Długość: 110 metrów
Szerokość: 11,40 m
Ilość kabin: 88
Liczba pasażerów: 176

UDOGODNIENIA W KABINACH:
> Telewizor
> Telefon (tylko dla połączeń wewnętrznych)
> Sejf
> Klimatyzacja
> Elektryczność 220V
> Wi-Fi
> Łazienka z prysznicem i toaletą
> Suszarka do włosów
> Wybór produktów do kąpieli
> Ręczniki

Należy pamiętać, że nie ma usług pralniczych na pokładzie statku.
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.