Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem-Rejsy MSC All Inclusive

★★★★★ FIORDY LUKSUSOWO w kabinie z balkonem★★★★★
MSC Euribia 5★ (najnowszy statek 2023 r.), 8 dni/7nocy, kabina z balkonem, lot z Warszawy, polski pilot od wylotu po przylotu, pełne wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie NNW/KL/BP, składki UFG i TFP

Zdaniem specjalistów
  • MSC Euribia 5* - jeden z najnowszych, największych i najbardziej luksusowych statków pasażerskich na świecie; "Zielony" statek, wykorzystujący najnowsze technologie, żeby chronić środowisko i wspierać ekosystem
  • Kopenhaga - uważana za najszczęśliwsze miasto na świecie
  • Geiranger - najbardziej znany z norweskich fiordów, z którego stromych zboczy spływają majestatyczne wodospady
  • Flaam - jedyne w swoim rodzaju doświadczenie z naturą, z Flaam do Myrdal prowadzi najpiękniejsza i najbardziej stroma trasa kolejowa w Europie
  • Alesund - u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: Grytafjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden
WKRÓTCE NOWE DATY

Bezpieczna rezerwacja
U nas rezerwujesz bez obaw!

Oferta z pakietem
Bezpieczna Rezerwacja

  • Płyniesz ze sprawdzonym Organizatorem Rejsów Wycieczkowych działającym w Polsce od 2011 roku.
  • Sprawdzisz nas w Ministerstwie Sportu i Turystyki
  • Twoją podróż ubezpiecza UNIQA Polska, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Europie
  • Twoje dane zabezpieczamy certyfikatem SSL
  • Bezpieczeństwo płatności zapewniają Przelewy 24

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie z balkonem Bella (kabina gwarantowana, klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym luksusowym statku MSC Euribia 5*
- wyżywienie wg programu
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- powitalna niespodzianka: butelka szampana lub owoce w kabinie
- udział w atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- przelot na trasie Warszawa - Kopenhaga / Kopenhaga - Warszawa
- transfer lotnisko-port pierwszego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 10 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- obowiązkowej opłaty hotelowej (płatne na pokładzie na koniec rejsu): dorośli (12 lat i więcej): 12 Euro za osobę za noc; dzieci (2-11 lat): 6 Euro za osobę za noc; dzieci (poniżej 2 roku życia): bez opłat
- ubezpieczenia Covid-19

PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet Bezalkoholowy 820 zł za osobę
Pakiet Easy: 1335 zł za osobę
Pakiet Easy Plus 1850 zł za osobę
Pakiet Premium Extra 2530 zł za osobę

Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.

Wycieczka po Kopenhadze w ostatnim dniu przed przyjazdem na lotnisko - propozycja wycieczki zostanie przedstawiona do 14 dni przed wyjazdem.

Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty  

Minimalna liczba uczestników: 15 osób

NOTA 1: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas ważny certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.

NOTA 2: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-02) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

Dzień
Port
Przypłynięcie
Wypłynięcie
1
Kopenhaga (Dania)
-
18:00
2
Na morzu
--
3
Hellesylt/ Geiranger (Norwegia)09:0020:00
4
Alesund (Norwegia)07:00
17:00
5
Flaam (Norwegia)07:00
17:00
6
Na morzu
-
-
7
Kilonia (Niemcy)
09:00
19:00
 8 Kopenhaga (Dania)
08:00
-


PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1 - 27.08.2023 - WARSZAWA - KOPENHAGA (obiad, kolacja)
05:30 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie. 
08:00 wylot z Warszawy do Kopenhagi.
09:30 przylot do Kopenhagi, odbiór bagażu.
10:30 transfer do portu, zaokrętowanie, obiad w formie bufetu na pokładzie. Kolacja na pokładzie.
18:00 wypłynięcie w kierunku Hellesylt / Geiranger  

DZIEŃ 2 - 28.08.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.   

DZIEŃ 3 - 29.08.2023 - HELLESYLT / GAIRANGER (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 zawinięcie do Hellesylt - niewielkiej wioski leżącej u szczytu słynnego Sunnylvsfjorden, który jest odgałęzieniem Storfjorden, od którego z kolei nieopodal rozgałęzia się bardziej znana Geirangerfjorden. Kolejnym punktem programu będzie Gairanger - kolejna mała wioska leżąca u stóp fiordu Geirangerfjorden. W Geiranger znajduje się trzeci co do wielkości port statków wycieczkowych w Norwegii. Obie wioski liczą zaledwie po kilkuset mieszkańców, a ich głównym dochodem jest turystyka. Tego dnia będzie możliwe oglądanie fiordów w pełnej ich krasie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
20.00 wypłynięcie w kierunku Alesund  
DZIEŃ 4 - 30.08.2023 - ALESUND (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do Alesund - miasta położonego na półwyspie i kilku wyspach na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytafjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden. Alesund zachwyca nie tylko malowniczym położeniem pośród Alp Sunnmøre, ale również niezwykle wyjątkową secesyjną architekturą, która jak na norweskie miasta zabudowa powstała w wyniku pożaru w 1904 r., który strawił doszczętnie drewnianą osadę handlową (ponad 850 domostw). Miasto udało się szybko odbudować dzięki wsparciu płynącemu min. od niemieckiego cesarza Wilhelma II-go. Na ulicach stanęły dopieszczone w każdym szczególe ceglane budynki w stylu art nouveau, dzięki którym miasto zaliczane jest dziś do prawdziwych secesyjnych perełek. Alseund jest zdecydowanie mniej turystyczne, a równie atrakcyjne co sławne Bergen.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Flaam  

DZIEŃ 5 - 31.08.2023 - FLAAM (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Flaam w Norwegii - uroczej, niewielkiej, zamieszkiwanej przez zaledwie 450 osób, miejscowości położonej w regionie Sogn og Fjordane. W okolicy w niewielkiej odległości dostępne są niesamowite miejsca takie jak Brekkefossen czy Rjoandefossen, wodospad, którego wysokość wynosi ponad 240 metrów. W samej miejscowości również jest wiele miejsc do odkrycia np. Flam Railway Museum poświęcone historii kolei Flam uznawanej za najbardziej stromą na świecie, Flam Kirke - przepiękny drewniany kościół pochodzący z XVII wieku, a także skansen Otternes posiadający wspaniałą historię sięgającą 300 r. n. e.. Jednak największą atrakcją okolicy jest Naeroyfjorden, 18-kilometrowy fiord wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Kilonii  

DZIEŃ 6 - 01.09.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.   

DZIEŃ 7 - 02.09.2023 - KILONIA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
09:00 zawinięcie do portu w Kilonii - niemieckiego portu leżącego nad Zatoką Kilońską. Jest to jeden największych portów na Morzu Bałtyckim, a przebiegający przez miasto kanał łączy Zatokę Kilońską na Morzu Bałtyckim z Morzem Północnym przy ujściu rzeki Łaba. Miasto ze względu na swoje położenie znane jest żeglarzom i miłośnikom podróżowania ze względu na kilka portów, z których dostać można się do innych krajów m.in. do Oslo w Norwegii, Goteborga w Szwecji oraz Klajpeda na Litwie. Będąc w Kilonii warto wybrać się do muzeum Museumsverband Schleswig-Holstein e.V., zwiedzić galerii sztuki Kunsthalle zu Kiel. Miłośnicy natury powinni odwiedzić rezerwat przyrody Langsee i park z dziką przyrodą Tiergehege Tannenberg, jak również ogród botaniczny Alter Botanischer Garten Kiel, natomiast miłośnicy tematyki wojennej - port marynarki wojennej oraz muzeum w bunkrze Flandernbunker. Położenie miasta daje również możliwość odbycia rejsów mniejszymi statkami po zatoce, wzdłuż kanału lub po Bałtyku.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
19:00 wypłynięcie w kierunku Kopenhagi  

DZIEŃ 8 - 03.09.2023 - KOPENHAGA - WARSZAWA (śniadanie na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Kopenhadze - stolicy Danii, czas wolny na pokładzie, wyokrętowanie; po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa.
W tym dniu możliwa wycieczka po Kopenhadze kończące się na lotnisku (program oraz cena wycieczki zostanie podana do 30 dni przed rejsem).
19:45 wylot do Warszawy.
21:10 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.    

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

27.08.2023 WAW 08:00 - CPH 09:30 LOT LO463;
03.09.2023 CPH 19:40 - WAW 21:05 LOT LO462

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg
Klasa ekonomiczna
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.