Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs na najnowszym statku! Rajskie Karaiby z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM
MSC Seascape 5★, 10 dni/8 nocy, polski pilot, lot z Warszawy, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe

Zdaniem specjalistów
  • MSC Seascape 5★: najnowszy i najnowocześniejszy statek linii MSC, bliźniaczy do MSC Seashore, zbliża gości do morza jak nigdy dotąd, dzięki imponującym przestrzeniom zewnętrznym zaprojektowanym z myślą o relaksie, spożywaniu posiłków i rozrywce. 13 000 m2 otwartych pokładów, oszałamiająca nadmorska promenada z miejscami do jedzenia, picia, pływania i opalania, pożądany basen Infinity Aft, panoramiczne windy i zapierający dech w piersiach szklany skywalk Bridge of Sighs sprawiają, że MSC Seascape jest kultowy i wyjątkowy pod względem świetnych punktów z widokiem na ocean. Statek proponuje także najnowocześniejsze rozrywki, których nie można przegapić, w tym po raz pierwszy na morzu MSC RoboCoaster, bezprecedensową ekscytującą przejażdżkę, która zachwyci wszystkich poszukiwaczy adrenaliny na pokładzie. 
  • Statek wyposażony w pierwszą na świecie wirtualną asystę osobistą, Zoe, najnowszą interaktywną funkcję MSC for Me
  • Ocean Cay to prywatna wyspa MSC Cruises, autentyczny raj na Bahamach, a jednocześnie rezerwat pozwalający chronić i podziwiać tamtejszą florę i faunę 

WKROTCE NOWE DATY

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku MSC Seascape 5* 
- pełne wyżywienie według programu: śniadanie, obiad, kolacja na statku; rozpoczęcie od śniadania dnia 2 do śniadania dnia 9
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie 
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro) 
- ubezpieczenie Covid-19 armatora
- opłaty portowe 
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
- przelot na trasie Warszawa - Miami/ Miami - Warszawa (lot z 1 przesiadką)
- 1 nocleg w Miami w hotelu ** lub ***
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko-hotel pierwszego dnia, hotel-port drugiego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia 
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie) 
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.) 
- kosztów ESTA / wizy (wyrobienie w zakresie klienta)
- obowiązkowych napiwków dla załogi (12 Euro / 14 USD za osobę dorosłą za dobę lub dziecko 12-17 lat, 6 Euro / 7 USD za dziecko w wieku 2-11 lat za dobę)

 
PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet Bezalkoholowy 775 zł za osobę
Pakiet Easy: 1080 zł za osobę
Pakiet Easy Plus 1480 zł za osobę
Pakiet Premium Extra 2085 zł za osobę
Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.
 
Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu, ESTA lub wiza (w zakresie klienta)
 
Od 11.11.2019 r. dla obywateli polskich podróżujących w celach turystycznych do Stanów Zjednoczonych na okres do 90 dni, został zniesiony obowiązek posiadania wizy. Podróżujący powinni natomiast ubiegać się o autoryzację Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (ESTA). Wszystkie istotne informacje znajdują się na stornie https://esta.cbp.dhs.gov/esta/
Rejestracja kosztuje 14 USD, a standardowy czas oczekiwania na zatwierdzenie wniosku to ok. 72h. Podróżni z już otrzymaną wizą nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA i mogą z niej korzystać. Uwaga! Przepis ten nie dotyczy osób, które po 1 marca 2011 r. były w Iranie, Iraku, Jemenie, Korei Północnej Libii, Somalii, Sudanie lub Syrii. W przypadku braku autoryzacji ESTA osoby te będą musiały ubiegać się o wizę w ambasadzie lub konsulacie, co może wydłużyć proces formalności.
Posiadanie autoryzacji ESTA czy też wizy nie gwarantuje wjazdu do Stanów Zjednoczonych, ostateczną decyzję podejmuje urzędnik kontroli granicznej (Customs and Border Protection).
 
Minimalna liczba uczestników: 15 osób
 
NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się.

NOTA 2: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.
 
NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.8 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-02) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

Plan podróży

 Dzień PortPrzypłynięcie
 Wypłynięcie
1Miami (Stany Zjednoczone) 17:00
2Ocean Cay MSC Marine Reserve (Bahamy)
07:0022:00
3Na morzu -
4Cozumel (Meksyk)
07:0016:00
5George Town (Kajmany)
10:0018:00
6Ocho Rios (Jamaica)09:0016:00
7Na morzu--
8Miami (Stany Zjednoczone)
08:00-

DZIEŃ 1 - 28.01.2023 - WARSZAWA - MIAMI
06:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie. 
07:55 wylot z Warszawy do Miami - miasta na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie w USA uznawanego najczystsze miasto USA, jak również za 'Rejsową Stolicę Świata', ponieważ port w Miami przyjmuje każdego roku największą liczbę rejsów prywatnych oraz liniowców wycieczkowych spośród wszystkich portów świata. Miami to jedno z najbogatszych miast świata, siedziba międzynarodowych banków oraz wielu światowych korporacji, jak również instytutów badawczych, ośrodków medycznych oraz branż biotechnologicznych. Miami słynie również z pięknych plaż i możliwości aktywnego wypoczynku.
19:15 przylot do Miami, odbiór bagażu.
20:00 transfer do hotelu, czas wolny, kolacja we własnym zakresie. 
Nocleg w hotelu**/*** w Miami.
 
DZIEŃ 2 - 29.01.2023 - MIAMI (śniadanie w hotelu, obiad, kolacja na pokładzie) 
Po śniadaniu transfer do portu i zaokrętowanie na statku. Obiad i kolacja na pokładzie. 
17:00 wypłynięcie w kierunku Ocean Cay MSC Marine Reserve na Bahamach 
 
DZIEŃ 3 - 30.01.2023 - OCEAN KEY MAC MARINE RESERVE / BAHAMY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu na Wyspie Ocean Cay MSC Marine Reserve, czas wolny. 
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
20.00 wypłynięcie w kierunku Cozumel w Meksyku
 
DZIEŃ 4 - 31.01.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.
 
DZIEŃ 5 - 01.02.2023 - COZUMEL / MEKSYK (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
07:00 zawinięcie do portu na wyspie Cozumel w Meksyku - jest to wyspa na Morzu Karaibskim położona ok. 20 kilometrów na wschód od wybrzeży Półwyspy Jukatan o długości 48 km i szerokości 16 km. Wyspa od południa i zachodu otoczona jest rafami koralowymi, dziś jest to popularny ośrodek nurkowy. Główne miasto na wyspie to San Miguel de Cozumel. Wyspa leży około 10 km od lądu i 90 km na południe od Cancún. W 2016 utworzono tu rezerwat biosfery. Pierwszymi mieszkańcami wyspy byli Majowie i Olmekowie, a wyspa stanowiła dla mieszkańców ośrodek kultu Bogini Księżyca i stanowiła ważny ośrodek pielgrzymkowy. W samym centrum wyspy znajdują się najlepiej zachowane ruiny San Gervasio. Pierwszym Europejczykiem, który zawitał na wyspie był Juan de Grijalva w 1518 roku, natomiast po nim przybył Hernán Cortés, który zniszczył wiele majańskich świątyń na tych ternach. Obecnie dospodarka wyspy opiera się na rybołówstwie oraz turystyce, miejsce to stanowi cel turystów zainteresowanych nurkowaniem, jak również popularną destynację dla nowożeńców. Wyspa posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną: liczne hotele, restauracje, baseny, przystanie jachtowe.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
16.00 wypłynięcie w kierunku George Town na Kajmanach
 
DZIEŃ 6 - 02.02.2023 - GEORGE TOWN / KAJMANY (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
10:00 zawinięcie do portu George Town - stolicy Kajmanów, brytyjskiego terytorium zamorskiego, położonej na zachodnim brzegu wyspy Wielki Kajman (w skład Kajmanów wchodzą wyspy: Wielki Kajman, Mały Kajman oraz Kajman Brac). Miasto jest centrum finansowym wyspy, słynie jako port morski i handlowy. Największą atrakcją turystyczną są plaże i bezkresny błękit oblewających je wód Morza Karaibskiego, które są doskonałym miejscem na zwiedzanie podwodnego świata.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
18:00 wypłynięcie w kierunku Ocho Rios na Jamajce
 
DZIEŃ 7 - 03.02.2023 - OCHO RIOS / JAMAJKA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
09:00 zawinięcie do portu w Ocho Rios - miasta położonego na północnym wybrzeżu wyspy Jamajka. Ocho Rios to jeden z głównych ośrodków turystycznych na wyspie, znany także z miejsca położenia Dunn's River Falls, wodospadów rzecznych wpadających do morza. Jeszcze w latach 40-tych ubiegłego wieku była to zwykła wioska rybacka, a później port obsługujący znajdującą się około 10 km od miasta kopalnie boksytu. W połowie lat 80-tych w wyniku inwestycji w infrastrukturę turystyczną ocho Rios przekształciło się w prężny ośrodek turystyczny obfitujący w piękne plaże i atrakcje turystyczne.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie).
16:00 wypłynięcie w kierunku Miami
 
DZIEŃ 8 - 04.02.2023 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.
 
DZIEŃ 9 - 05.02.2023 - MIAMI - WARSZAWA (śniadanie na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Miami, ok. 11:00/12:00 wyokrętowanie, po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa
17:05 wylot do Warszawy
 
DZIEŃ 10 - 06.02.2023 - WARSZAWA
11:50 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

28.01.2023 WAW 07:55 - LHR 09:45 BA879, LHR 14:20 - MIA 19:15 BA209; 05.02.2023 MIA 17:05 - LHR 06:30 BA206, LHR 08:20 - WAW 11:50 BA846

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg
Klasa ekonomiczna.
 

Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.