Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs Tysiąca i Jednej nocy Z LOTEM ✈ I POLSKIM PILOTEM na najnowszym statku Costa Toscana 5★
Costa Toscana 5★, 8dni/7nocy, polski pilot, lot z Warszawy, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe

9 dni/7 nocy już od
5562 zamiast 6246
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
9 dni / 7 nocy czwartek 15 gru 2022
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina wewnętrzna Basic
od 6246 5562
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina zewnętrzna Basic
od 7257 6294
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina z balkonem Basic
od 8149 7025


MOCNE PUNKTY:

  • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
  • Lot z Warszawy
  • Ubezpieczenie KL+NNW+BP
  • Ubezpieczenie Covid-19 w cenie
  • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
  • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy


Prezentacja statku Costa Toscana przez naszych Specjalistów.
Wizytowaliśmy ten statek podczas niedawnego rejsu w maju!
Podróżuj z najbardziej doświadczonym organizatorem rejsów wycieczkowych w Polsce."Z całego serca zapraszam na rejs Costa Toscana po Emiratach z kilku względów. Po pierwsze pogoda,  kilka godzin lotem bezpośrednim z Polski zmieniamy klimat. To świetny wyjazd, kiedy pierwsze zimowe oznaki aury dają się we znaki. Zmieniamy klimat nie tylko meteorologiczny, ale przede wszystkim kulturowy. Jakież to świetne uczucie przedostać się łodzią do starego Dubaju, potargować na bazarze, czy zjeść obiad w jednej ze wspaniałych restauracji w Omanie. Oczywiście oprócz kultury i tradycji podczas rejsu statkiem Costa Toscana nie zabraknie nam nowoczesnego świata. Najwyższe wieżowce, olśniewająca marina, sztuczne wyspy -  ten rejs to niezapomniane przeżycie."

Artur Krupnik

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku Costa Toscana 5* 
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania 
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie 
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro) 
- ubezpieczenie Covid-19 armatora
- opłaty portowe 
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
- przelot na trasie Warszawa - Dubaj / Dubaj- Warszawa 
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko-port drugiego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia 
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez armatora (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie) 
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.) 
- obowiązkowych napiwków dla załogi (11 Euro za osobę dorosłą za dobę, 5,5 Euro za dziecko w wieku 4-14 lat za dobę)
 


PAKIETY NAPOJÓW ALL INCLUSIVE:
Pakiet My Soft Drinks - 740 zł za osobę
Pakiet My Drinks - 1050 zł za osobę
Pakiet My Drinks Plus - 1425 zł za osobę
Armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive.
 
Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu. Obywatele polscy nie potrzebują wizy do wjazdu na terytorium ZEA przy pobycie krótszym niż 90 dni.
 
Minimalna liczba uczestników: 20 osób
 
Zejścia indywidualne dozwolone od 1 kwietnia!

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się.

NOTA 2: W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rządy poszczególnych krajów, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE i/lub negatywny test antygenowy bądź RT-PCR (w zależności od destynacji). Obostrzenia dotyczące podróżowania mogą ulegać zmianie. Należy śledzić oraz zapoznać się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw na stronach polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, na stronach poszczególnych krajów lub skontaktować się z naszymi Specjalistami w celu uzyskania aktualnych informacji.
 
NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.71 (uśredniony kurs NBP w dniu 2022-03-29) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.
 Dzień PortPrzypłynięcie
 Wypłynięcie
1Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)-  -
2Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
--
3Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
-23:59
4
Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie
09:0023:59
6
Doha (Katar)14:0022:00
7
Na morzu
--
8
Muscat (Oman)
07:0016:00
9Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie
12:00-

Plan podróży

DZIEŃ 1 - 15.12.2022 - WARSZAWA - DUBAJ

19:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie. 
21:50 wylot z Warszawy do Dubaju.

DZIEŃ 2 - 16.12.2022 - DUBAJ (obiad, kolacja na pokładzie) 

06:55 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
08:30 transfer do portu, zaokrętowanie, dzień wolny, obiad i kolacja na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 3 - 17.12.2022 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

Pobyt w Dubaju - największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolicy emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, a który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 4 - 18.12.2022 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

W tym dniu pobyt w Dubaju, istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi

DZIEŃ 5 - 19.12.2022 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
23:59 wypłynięcie w kierunku Dohy w Katarze

DZIEŃ 6 - 20.12.2022 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

14.00 zawinięcie do Doha - stolicy i największego miasta Kataru położonego na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miasto na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze swoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falson Souq, na którym można zakupić uwielbiane przez Katarczyków sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
22:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie

DZIEŃ 7 - 21.12.2022 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)  

Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 8 - 22.12.2022 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowopowstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.  
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
16:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju. 

DZIEŃ 9 - 23.12.2022 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

12:00 zawinięcie do portu w Dubaju, wyokrętowanie, transfer przejazd na lotnisko, odprawa.
16:40 wylot do Warszawy.
20:20 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

15.12.2022 WAW 21:50 - DXB 06:55 FZ1830; 23.12.2022 DXB 16:40 - WAW 20:20 FZ1829

Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg; Klasa ekonomiczna

Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.