Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

BIAŁE NOCE! Rejs po Stolicach Bałtyckich z LOTEM, POLSKIM PILOTEM i WYCIECZKAMI
Costa Favolosa 4★ - lot bezpośredni z Warszawy, kabina, pełne wyżywienie, 3 wycieczki, ubezpieczenie¹, opłaty portowe, napiwki dla załogi, polski pilot

8 dni/7 nocy już od
6774 zamiast 7714
do-940 Zdaniem specjalistów
  • TYLKO 10% ZALICZKI!
  • Sankt Petersburg - perła architektury i bogactwa kulturowego. Ermitaż jest największym muzeum w mieście i jednocześnie jednym z trzech największych muzeów na świecie
  • Sztokholm - miasto położone na 14 wyspach, połączonych ze sobą 53 mostami
  • Tallin - jego Stare Miasto zostało wpisane na listę UNESCO
  • Helsinki leżą na półwyspie z trzech stron oblanym wodami Bałtyku. Linia brzegowa miasta poprzecinana jest zatokami i tysiącem wysp szkierowych. Większość wysepek połączonych jest ze stałym lądem mostami tworząc niezwykle malowniczy krajobraz 
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy sobota 28 maj 2022
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Basic
od 7714 6774
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z oknem Basic
od 9125 7679
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem Basic
od 9939 8266
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy sobota 11 cze 2022
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Basic
od 8264 6994
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z oknem Basic
od 9676 8247
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem Basic
od 10490 8699


MOCNE PUNKTY:

• Tylko 10% zaliczki
• Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu
• Lot bezpośredni z Warszawy
• Napiwki w cenie
• 3 wycieczki w cenie
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie¹
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na statku Costa Favolosa 4*
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- 3 półdzienne wycieczki (Sankt Petersburg, Sztokholm)
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro) 
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- obowiązkowe napiwki dla załogi (ok. 11€/noc/dorośli, 5,5€/noc/dzieci 4-14 lat)
- przelot na trasie Warszawa - Sztokholm / Sztokholm - Warszawa
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko-port pierwszego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- dojazdu na miejsce zbiórki w Warszawie i z powrotem
- napojów innych niż wymienione w części "Cena zawiera", w tym napojów All Inclusive (pakiety można zamawiać przed wyjazdem lub na pokładzie statku: Pakiet Pranzo&Cena: 140 Euro za osobę, Pakiet Brindiamo 210 Euro za osobę, Pakiet Piu Gusto 245 Euro za osobę, Pakiet Intenditore 337 Euro za osobę; armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive)
- dodatkowych wycieczek organizowanych przez armatora w języku angielskim (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 30 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski)
- posiłków i napojów podczas wycieczek
- ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, covid-19 itd.)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- dodatkowych transferów
- opłat za połączenia internetowe

Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu

NOTA 1: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.61 (uśredniony kurs NBP w dniu 2021-03-23) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

Minimalna liczba uczestników: 20 osób

PROGRAM REJSU NA TERMIN 28.05.2022-04.06.2022

  DzieńPort
PrzypłynięcieWypłynięcie
 28.05.2022
Sztokholm (Szwecja)
-
-
 29.05.2022
Sztokholm (Szwecja)
-
05:00
 30.05.2022
Sankt Petersburg (Rosja)
08:00
-
 31.05.2022
Sankt Petersburg (Rosja)
-
18:00
 01.06.2022
Helsinki (Finlandia)
08:00
20:00
 02.06.2022
Tallin (Estonia)07:0016:00

03.06.2022
Sztokholm (Szwecja)
09:00 -
04.06.2022
Sztokholm (Szwecja)
-
-


PROGRAM IMPREZY NA 28.05.2022

DZIEŃ1 - WARSZAWA - SZTOKHOLM
05:30 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
08:05 wylot z Warszawy do Sztokholmu.
09:50 przylot do Sztokholmu, odbiór bagażu.
11:00 transfer do portu, zaokrętowanie, czas wolny, kolacja na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 2 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
05:00 wypłynięcie w kierunku Sankt Petersburga.
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 3 - SANKT PETERSBURG (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 - zawinięcie do portu w Sankt Petersburgu - drugiego co do wielkości miasta w Rosji określanego mianem 'Perły Rosyjskiej Architektury'. Dawna stolica Piotra Wielkiego słynie przede wszystkim ze zbudowanej w 1703 roku Twierdzy Pietropawłowskiej oraz Ermitażu, który od 1946 roku jest największym muzeum w Rosji mieszczącym się w pięciu pałacach: Pałacu Zimowym, Małym Ermitażu, Starym Ermitażu, Nowym Ermitażu oraz Teatrze Ermitażu. Za początek Muzeum uznaje się rok 1764, kiedy nabyta została za granicą pierwsza duża kolekcja obrazów. Wystawy Ermitażu nie mają sobie równych - zajmują ponad 300 pokoi, a samo muzeum posiada w swej kolekcji 2 700 000 obiektów sztuki, w tym 14 000 obrazów, 12 000 rzeźb, 600 000 rycin i rysunków. Kolekcje wystawiane w porządku chronologicznym dają wyobrażenie o rozwoju kultury i sztuki wielu krajów od tysiącleci. Wspominając o Sankt Petersburgu nie sposób pominąć również Wyspy Wasilewskiej, placu św. Izaaka oraz placu Dekabrystów ze słynnym pomnikiem Piotra Wielkiego, Newskiego Prospektu, Soboru Kazańskiego, czy Soboru Zmartwychwstania Pańskiego (Cerkiew na Krwi). Poza samym miastem koniecznie należy odwiedzić Peterhof, czyli zespół pałacowo-parkowy założony przez Cara Piotra I, zbudowanego naprzeciwko Zatoki Fińskiej i nazywanego 'Rosyjskim Wersalem', jak również Carskie Sioło, noszące dziś imię wielkiego rosyjskiego poety Puszkina, a które stanowiło dawną letnią rezydencję carów i gdzie do dziś można odwiedzić biało-niebiesko-złoty Pałac Katarzyny wraz z ogrodami, który został zbudowany przez Rastrellego w XVIII w. dla Katarzyny I, drugiej żony Piotra I.
W tym dniu wycieczka z polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
Statek pozostaje przez noc w porcie w Sankt Petersburgu. Kolacja i nocleg na statku.

DZIEŃ 4 - SANKT PETERSBURG (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Tego dnia pozostajemy w Sankt Petersburgu. W tym dniu wycieczka z polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
18:00 wypłynięcie w kierunku Helsinek.

DZIEŃ 5 - HELSINKI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08.00 - zawinięcie do portu Helsinkach - stolicy i największego miasta Finlandii zlokalizowanego nad Zatoką Fińską. Miasto słynie z dzielnicy Kruununhaka, gdzie znajdują się domy z XVI-XVII wieku, ocalałe z pożaru z 1812 roku. Na uwagę w Helsinkach zasługują liczne muzea i obiekty sakralne (w tym kościoły i cerkwie). Największym zainteresowaniem w Helsinkach cieszą się: Senaatintori (plac Senaski) z pomnikiem cara Rosji Aleksandra II w centralnej części, zaprojektowany przez C. L. Engela w 1820 roku, Helsingin Yliopisto - gmach zaprojektowany przez C. L. Engela, w którym mieści się drugi uniwersytet w Finlandii założony w 1828 roku, Tahtitorni - Obserwatorium Astronomiczne - zaprojektowane również przez C. L. Engela w 1825 roku, czy Kaivopuisto - jeden z największych parków w centrum Helsinek z 1840 roku.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
20:00 wypłynięcie w kierunku Tallina

DZIEŃ 6 - TALLIN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08.00 - zawinięcie do portu Tallinie - stolicy i największego miasta w Estonii, słynącego jako miasto szpiegów i niskich temperatur, pełnego protestanckich kościołów i prawosławnych cerkwii. Tallińskie Stare Miasto, składające się z Górnego Miasta, zbudowanego na wapiennym wzgórzu i Dolnego Miasta, rozciągającego się u jego stóp, pełne wybitnych zabytków architektury zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn stanowi wyjątkowy przykład kompletnego i dobrze zachowanego średniowiecznego miasta targowego w Europie północnej, z dominującym nad nim wzgórzem Toompea. W jego zachodniej części znajduje się zamek, z którego zachowała się wieża Długi Herman, dwie baszty i mury od strony zachodniej, północnej i wschodniej. Nieopodal znajduje się katedra, pierwotnie gotycka, później rozbudowana i przebudowana. Dolne Miasto zachowało w dużej mierze średniowieczny charakter z parcelami (nienaruszonymi od XIII/XIV wieku), wąskimi, krętymi uliczkami i mieszczańskimi domami. Wokół placu otaczającego ratusz (1371-1404) w wyjątkowo dobrym stanie zachowały się domy mieszczańskie z parterami wykorzystywanymi jako mieszkania i górnymi kondygnacjami używanymi jako spichlerze i magazyny. Przykładem gotyku północnego jest Dom Wielkiej Gildii z 1410 roku. W obrębie murów miejskich zachowało się też kilka średniowiecznych kościołów, tym kościół św. Mikołaja i kościół św. Olafa. Fragmentarycznie zachowały się także dwa zespoły klasztorne: zrujnowany klasztor dominikanów św. Katarzyny i klasztor cysterek św. Michała, z kościołem przebudowanym w XVIII w. na prawosławną cerkiew.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
18:00 wypłynięcie w kierunku Sztokholmu

DZIEŃ 7 - SZTOKHOLM (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 - zawinięcie do portu w Sztokholmie - stolicy, największego miasta i ośrodka kulturalnego w Szwecji. Miasto jest położone w środkowej części kraju na 14 wyspach, które połączone są ze sobą 53 mostami oraz na lądzie stałym nad Zatoką Saltsjon (Morze Bałtyckie) i jeziorem Melar (Malaren) wraz z łączącą je cieśniną Norrstrom. Cały obszar stołeczny Sztokholmu obejmuje m. in. archipelag sztokholmski, czyli 24 000 wysp, wysepek i skał przybrzeżnych. Te uwarunkowania sprawiły, że miasto bywa nazywane 'Wenecją Północy'. Na terenie Sztokholmu znajduje się 70 muzeów, w tym najsłynniejsze Muzeum Vasa (Muzeum Morskie) oraz Skansen (pierwszy w Szwecji skansen i ogród zoologiczny, ulokowane na Wyspie Djurgarden). Na uwagę zasługują również pałac królewski, Katedra, Dom Rycerstwa i Szlachty, jak również Ratusz.
W tym dniu półdzienna wycieczkaz polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
Statek pozostaje przez noc w porcie w Sztokholmie. Kolacja i nocleg na statku.

DZIEŃ 8 - SZTOKHOLM - WARSZAWA
07:30 wyokrętowanie (po śniadaniu); po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa
10:30 wylot do Warszawy.
12:15 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

PROGRAM REJSU NA TERMIN 11.06.2022-18.06.2022

    Dzień
Port
Przypłynięcie
Wypłynięcie
 11.06.2022Sztokholm (Szwecja)
-
-
 12.06.2022Sztokholm (Szwecja)
-
07:00
 13.06.2022Helsinki (Finlandia)
08:00
18:00
 14.06.2022Sankt Petersburg (Rosja)
07:00
-
 15.06.2022
Sankt Petersburg (Rosja)
-18:00
 16.06.2022Tallin (Estonia)
09:00
17:00
 17.06.2022Sztokholm (Szwecja)
09:00
-
 18.06.2022
Sztokholm (Szwecja)
-
-

PROGRAM IMPREZY NA 11.06.2022

DZIEŃ1 - WARSZAWA - SZTOKHOLM
05:30 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie.
08:05 wylot z Warszawy do Sztokholmu.
09:50 przylot do Sztokholmu, odbiór bagażu.
11:00 transfer do portu, zaokrętowanie, czas wolny, kolacja na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 2 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 wypłynięcie w kierunku Helsinek
Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 3 - HELSINKI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08.00 - zawinięcie do portu Helsinkach - stolicy i największego miasta Finlandii zlokalizowanego nad Zatoką Fińską. Miasto słynie z dzielnicy Kruununhaka, gdzie znajdują się domy z XVI-XVII wieku, ocalałe z pożaru z 1812 roku. Na uwagę w Helsinkach zasługują liczne muzea i obiekty sakralne (w tym kościoły i cerkwie). Największym zainteresowaniem w Helsinkach cieszą się: Senaatintori (plac Senaski) z pomnikiem cara Rosji Aleksandra II w centralnej części, zaprojektowany przez C. L. Engela w 1820 roku, Helsingin Yliopisto - gmach zaprojektowany przez C. L. Engela, w którym mieści się drugi uniwersytet w Finlandii założony w 1828 roku, Tahtitorni - Obserwatorium Astronomiczne - zaprojektowane również przez C. L. Engela w 1825 roku, czy Kaivopuisto - jeden z największych parków w centrum Helsinek z 1840 roku.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
18:00 wypłynięcie w kierunku Sankt Petersburga

DZIEŃ 4 - SANKT PETERSBURG (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 - zawinięcie do portu w Sankt Petersburgu - drugiego co do wielkości miasta w Rosji określanego mianem 'Perły Rosyjskiej Architektury'. Dawna stolica Piotra Wielkiego słynie przede wszystkim ze zbudowanej w 1703 roku Twierdzy Pietropawłowskiej oraz Ermitażu, który od 1946 roku jest największym muzeum w Rosji mieszczącym się w pięciu pałacach: Pałacu Zimowym, Małym Ermitażu, Starym Ermitażu, Nowym Ermitażu oraz Teatrze Ermitażu. Za początek Muzeum uznaje się rok 1764, kiedy nabyta została za granicą pierwsza duża kolekcja obrazów. Wystawy Ermitażu nie mają sobie równych - zajmują ponad 300 pokoi, a samo muzeum posiada w swej kolekcji 2 700 000 obiektów sztuki, w tym 14 000 obrazów, 12 000 rzeźb, 600 000 rycin i rysunków. Kolekcje wystawiane w porządku chronologicznym dają wyobrażenie o rozwoju kultury i sztuki wielu krajów od tysiącleci. Wspominając o Sankt Petersburgu nie sposób pominąć również Wyspy Wasilewskiej, placu św. Izaaka oraz placu Dekabrystów ze słynnym pomnikiem Piotra Wielkiego, Newskiego Prospektu, Soboru Kazańskiego, czy Soboru Zmartwychwstania Pańskiego (Cerkiew na Krwi). Poza samym miastem koniecznie należy odwiedzić Peterhof, czyli zespół pałacowo-parkowy założony przez Cara Piotra I, zbudowanego naprzeciwko Zatoki Fińskiej i nazywanego 'Rosyjskim Wersalem', jak również Carskie Sioło, noszące dziś imię wielkiego rosyjskiego poety Puszkina, a które stanowiło dawną letnią rezydencję carów i gdzie do dziś można odwiedzić biało-niebiesko-złoty Pałac Katarzyny wraz z ogrodami, który został zbudowany przez Rastrellego w XVIII w. dla Katarzyny I, drugiej żony Piotra I.
W tym dniu wycieczka z polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
Statek pozostaje przez noc w porcie w Sankt Petersburgu. Kolacja i nocleg na statku.

DZIEŃ 5 - SANKT PETERSBURG (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Tego dnia pozostajemy w Sankt Petersburgu.
W tym dniu wycieczka z polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
18:00 wypłynięcie w kierunku Tallina

DZIEŃ 6 - TALLIN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09.00 - zawinięcie do portu Tallinie - stolicy i największego miasta w Estonii, słynącego jako miasto szpiegów i niskich temperatur, pełnego protestanckich kościołów i prawosławnych cerkwii. Tallińskie Stare Miasto, składające się z Górnego, zbudowanego na wapiennym wzgórzu i Dolnego Miasta, rozciągającego się u jego stóp, pełne wybitnych zabytków architektury zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn stanowi wyjątkowy przykład kompletnego i dobrze zachowanego średniowiecznego miasta targowego w Europie północnej, z dominującym nad nim wzgórzem Toompea. W jego zachodniej części znajduje się zamek, z którego zachowała się wieża Długi Herman, dwie baszty i mury od strony zachodniej, północnej i wschodniej. Nieopodal znajduje się katedra, pierwotnie gotycka, później rozbudowana i przebudowana. Dolne Miasto zachowało w dużej mierze średniowieczny charakter z parcelami (nienaruszonymi od XIII/XIV wieku), wąskimi, krętymi uliczkami i mieszczańskimi domami. Wokół placu otaczającego ratusz (1371-1404) w wyjątkowo dobrym stanie zachowały się domy mieszczańskie z parterami wykorzystywanymi jako mieszkania i górnymi kondygnacjami używanymi jako spichlerze i magazyny. Przykładem gotyku północnego jest Dom Wielkiej Gildii z 1410 roku. W obrębie murów miejskich zachowało się też kilka średniowiecznych kościołów, tym kościół św. Mikołaja i kościół św. Olafa. Fragmentarycznie zachowały się także dwa zespoły klasztorne: zrujnowany klasztor dominikanów św. Katarzyny i klasztor cysterek św. Michała, z kościołem przebudowanym w XVIII w. na prawosławną cerkiew.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Sztokholmu

DZIEŃ 7 - SZTOKHOLM (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 - zawinięcie do portu w Sztokholmie - stolicy, największego miasta i ośrodka kulturalnego w Szwecji. Miasto jest położone w środkowej części kraju na 14 wyspach, które połączone są ze sobą 53 mostami oraz na lądzie stałym nad Zatoką Saltsjon (Morze Bałtyckie) i jeziorem Melar (Malaren) wraz z łączącą je cieśniną Norrstrom. Cały obszar stołeczny Sztokholmu obejmuje m. in. archipelag sztokholmski, czyli 24 000 wysp, wysepek i skał przybrzeżnych. Te uwarunkowania sprawiły, że miasto bywa nazywane 'Wenecją Północy'. Na terenie Sztokholmu znajduje się 70 muzeów, w tym najsłynniejsze Muzeum Vasa (Muzeum Morskie) oraz Skansen (pierwszy w Szwecji skansen i ogród zoologiczny, ulokowane na Wyspie Djurgarden). Na uwagę zasługują również pałac królewski, Katedra, Dom Rycerstwa i Szlachty, jak również Ratusz.
W tym dniu półdzienna wycieczka z polskim opiekunem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
Statek pozostaje przez noc w porcie w Sztokholmie. Kolacja i nocleg na statku.

DZIEŃ 8 - SZTOKHOLM - WARSZAWA
07:30 wyokrętowanie (po śniadaniu); po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa.
10:30 wylot do Warszawy.
12:15 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):


1/ 28.05.2022 WAW 08:05 - ARN 09:50; 04.06.2022 ARN 10:30 - WAW 12:15
2/ 11.06.2022 WAW 08:05 - ARN 09:50; 18.06.2022 ARN 10:30 - WAW 12:15

Bagaż rejestrowany do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg
Klasa ekonomiczna
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.