15 DNI CHINY LUKSUSOWO 5★ Z REJSEM PO JANGCY NA STATKU 5★
Lot bezpośredni z Warszawy + loty wewnętrzne + transfery + szybkie pociągi + hotele 5* + Luksusowy rejs na pokładzie Gold III 5* + WIZYTY/WSTĘPY/NAPIWKI + pełne wyżywienie z napojami* + polski opiekun klubowy

15 dni/12 nocy już od
11105 zamiast 12285
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
15 dni / 12 nocy sobota 05 paź 2019
Ventes Privées
POLSKAwg programuKabina podwójna DE LUXE 24m² + balkon 2,7m²
od 12335 11155
15 dni / 12 nocy sobota 12 paź 2019
Ventes Privées
POLSKAwg programuKabina podwójna DE LUXE 24m² + balkon 2,7m²
od 12285 11105


Jedyna (na wyłączność Klubu podozeirejsy.pl) podróż w Polsce podróż zawierająca jednocześnie:


 • Rejs po Jangcy na statku 5★ w kabinach DELUXE 24m² + balkon 2,7m²
 • Wszystkie wstępy, napiwki, opłaty
 • Hotele w sieciach takich jak np. Hyatt, Skylight, Grand Barony 5★ lub podobne
 • Polski Opiekun Klubowy w towarzystwie lokalnego przewodnika, żeby lepiej poznać Chiny
 • Klasztor Szaolin
 • Groty Dziesięciu Tysięcy Buddów
 • Terakotowa Armia
 • Wielki Mur Chiński
 • Panda ZOO

 • Zakazane Miasto
 • Przejazd rikszą po dzielnicy hutongów w Pekinie
 • Nowoczesny Szanghaj
 • Pełne wyżywienie z napojami*
 • Bezpośredni lot z/do Warszawy
 • Aż 2 loty wewnętrzne
 • 3 przejazdy szybkim pociągiem

Cena zawiera

bezpośredni lot z/do Warszawy liniami Air China, transport na terenie Chin (transfery autokarowe, 2 loty wewnętrzne, 3 przejazdy szybkim pociągiem), zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju w hotelu 5*, rejs po rzece Jangcy na pokładzie Gold III (5*) lub podobny w kabinie 2-osobowej DELUXE, pełne wyżywienie wg programu, napoje (jedna szklanka napoju do posiłku typu: cola, lemoniada, herbata, piwo, woda), wizyty i opłaty wstępu wymienione w programie (o ile nie zaznaczono inaczej), opłaty za przewodników i kierowców autokarów, jak również wszystkie inne gratyfikacje i napiwki, polskojęzyczny opiekun klubowy + anglojęzyczny przewodnik/opiekun, podatki i opłaty paliwowe, ubezpieczenie Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro), składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

wieczornych wycieczek fakultatywnych w Pekinie, Szanghaju, Xi'an i podczas rejsu (proponowane na pokładzie w zależności od decyzji kapitana i lokalnych biur podróży), dopłaty za restaurację VIP podczas rejsu, opłat za wizę (wyrobienie w zakresie klienta), napojów innych niż wymienione w "Cena zawiera", napojów alkoholowych podczas rejsu, wydatków osobistych, ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od  kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej etc.)

Formalności

Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki (musi posiadać co najmniej 6 wolnych stron - 3 kartki) + wiza 

SKORZYSTAJ Z CERTYFIKOWANEGO PARTNERA WIZOWEGO I ODBIERZ ZNIŻKĘ  15% NA WIZĘ. Wniosek wizowy można wypełnić online, a dokumenty wysłać i odebrać kurierem. Więcej informacji oraz instrukcja uzyskania wizy TUTAJ>>  
Prosimy o podanie kodu rabatowego >> PODROZEIREJSY15 <<

W celu rezerwacji biletów lotniczych, prosimy o niezwłoczne przesłanie nam kopii paszportu

NOTA: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.30  (uśredniony kurs NBP w dniu 2019-05-27) i mogą zostać zaktualizowane do 30 dni przed wyjazdem.

PROGRAM WYCIECZKI:

WIZYTY: PEKIN - SZANGHAJ - YICHANG - RZEKA JANGCY (TAMA TRZECH PRZEŁOMÓW) - CHONGQING - XI'AN - LUOYAMG (GROTY DZIESIĘCIU TYSIĘCY BUDDÓW) - KLASZTOR SZAOLIN 

DZIEŃ 1. WARSZAWA - PEKIN
Przelot z Warszawy do Pekinu. 

DZIEŃ 2. PEKIN
Przylot na lotnisko do Pekinu we wczesnych godzinach porannych, transfer do hotelu, czas wolny przeznaczony na odpoczynek i aklimatyzację.
Hotel: Grand Skylight International Hotel (5 *) lub podobny

DZIEŃ 3. PEKIN (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, wizyta na placu Tiananmen - największej esplanadzie na świecie, znajdującej się w centrum miasta, która była główną bramą Pałacu Cesarskiego za czasów panowania dynastii Ming i Qing. Wizyta w Zakazanym Mieście, znanym również jako Pałac Cesarski, a przez Chińczyków nazywanym Czerwonym Miastem. Przez wieki Zakazane Miasto było niedostępne dla ludzi, a po upadku imperium w 1912 roku było stopniowo udostępniane społeczeństwu. Obiad. Wizyta w Świątyni Nieba, która stanowi jeden z najpiękniejszych zespołów architektonicznych dzięki swojemu symbolicznemu projektowi, harmonii kolorów i doskonałej objętości budynków. Podczas panowania dynastii Qing prace ekspansyjne uczyniły ją największą świątynią w Chinach. Kolacja. Powrót do hotelu.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Nocne zwiedzanie Pekinu z kolacją”. 

DZIEŃ 4. PEKIN (śniadanie obiad)
Po śniadaniu, wycieczka na Wielki Mur Chiński w Juyongguan. Obiad. Powrót do Pekinu. Wizyta w fabryce ceramiki. Po południu, czas wolny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Wieczorny występ cyrkowy z kolacją". 

DZIEŃ 5. PEKIN - SZANGHAJ (LOT) (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, Po śniadaniu, wizyta w Letnim Pałacu, który powstał, kiedy cesarz Yongzheng postanowił zbudować rozległą letnią rezydencję w północnym Pekinie. Niektóre budynki inspirowane były europejskimi pałacami, takimi jak Wersal. Łącznie pałace i ogrody zajmują powierzchnię prawie 2,7 km². Następnie przejażdżka rikszą po dzielnicy hutongów (zespołu połączonych ze sobą parterowych budynków). Obiad. Transfer na lotnisko, lot do Szanghaju (ok. 2 godz.), transfer do hotelu.
Hotel: Wyndham Bund East Shanghai Hotel (5*) lub podobny*
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Szanghaj nocą z kolacją". 

DZIEŃ 6. SZANGHAJ (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, wizyta w Muzeum Szanghaju (zamknięte w poniedziałki), założonym w 1952 roku, gdzie znajdują się kolekcje ilustrujące w porządku chronologicznym ewolucję sztuki chińskiej. W jedenastu salach podziwiać można najpiękniejsze zbiory obrazów, rzeźb, ceramiki, kaligrafii, mebli dynastii Ming i Qing oraz monet. Kolekcja pamiątek wykonanych z brązu uchodzi za najlepszą na świecie. Obiad. Spacer handlową ulicą Nankin, uznawaną za jedną z najdłuższych na świecie, a następnie bulwarem wzdłuż rzeki Huangpu, gdzie można podziwiać nowoczesność Szanghaju, gdzie na przestrzeni lat kolonialne domy zostały zastąpione drapaczami chmur i neoklasycznymi budynkami, jak np. Bank of China. Powrót do hotelu.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Acrobatics Show z kolacją”.

DZIEŃ 7. SZANGHAJ - YICHANG (szybki pociąg) - RZEKA JANGCY (śniadanie, kolacja)
Po śniadaniu, transfer na dworzec. Przejazd szybkim pociągiem do Yichang (ok. 6,5 godz.). Po przybyciu na miejsce, wizyta w parku Binjiang, rozciągającym się na 10km wzdłuż rzeki, i w muzeum Yichang. Kolacja w pobliżu portu. Zaokrętowanie na statek. Noc na pokładzie w porcie.
Statek Gold III (5*) lub podobny

DZIEŃ 8. RZEKA JANGCY (TAMA TRZECH PRZEŁOMÓW) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, czas wolny na statku. Obiad na statku. Wycieczka fakultatywna: przepłynięcie małym statkiem przez Tamę Trzech Przełomów (największy na świecie projekt hydroelektryczny) za pomocą windy dla statków. 
Powrót na statek. Kolacja. Początek rejsu.

DZIEŃ 9. REJS PO RZECE JANGCY (TRZY PRZEŁOMY) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, relaksująca wycieczka statkiem przez przełom Wu, malowniczo usytuowany wśród zalesionych gór i klifów odbijających promienie słoneczne, i spektakularny przełom Qutang - najkrótszy (5 mil) i najwęższy (500 stóp).
Obiad na pokładzie. Po południu, czas wolny. Kolacja na statku.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej proponowanej na statku.

DZIEŃ 10. REJS PO RZECE JANGCY - FENGDU LUB SHIBAOZHAI (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, czas wolny na statku. Obiad na pokładzie. Wycieczka do Miasta Duchów lub Shibaozhai (w zależności od decyzji kapitana). Kolacja pożegnalna z kapitanem (rekomendowany strój wieczorowy).
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej proponowanej na statku.

DZIEŃ 11. REJS PO RZECE JANGCY - CHONGQING - XI'AN (LOT) (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, zejście ze statku w Chongqing. Obiad. Wizyta w Panda Zoo. 
Transfer na lotnisko, lot do Xi’an (ok. 1,5 godz.). Transfer do hotelu.
Hotel: Grand Barony Xi'an (5*) lub podobny

DZIEŃ 12 XI'AN (śniadanie, obiad)
Po śniadaniu, „Terakotowa Armia” - liczący ponad 2000 lat największy zbiór archeologiczny figur naturalnej wielkości w Chinach, wykonanych z wypalonej gliny, przedstawiający żołnierzy, oficerów, wciąż jakby czuwających nad nekropolią pierwszego cesarza chińskiego Qin Shi Huanga. Obiad. Czas wolny.
Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej „Pokaz tańca dynastii Tang + pierożkowy bankiet”.

DZIEŃ 13. XI'AN - LUOYANG (LONGMEN) (szybki pociąg) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, transfer na dworzec, przejazd szybkim pociągiem do Luoyang (ok.1,5 godz.). Obiad.
Wycieczka do imponujących Grot Longmen, dosłownie Jaskini Smoczych Wrót lub też Grot Dziesięciu tysięcy Buddów. To jedne z trzech najbardziej znanych obiektów rzeźby chińskiej. Kolacja, transfer do hotelu.
Hotel: Hyatt Place Luoyang (5*) lub podobny

DZIEŃ 14: LUOYANG - KLASZTOR SZAOLIN/ZHENGZHOU - PEKIN (szybki pociąg) (śniadanie, obiad, kolacja)
Po śniadaniu, wycieczka do klasztoru Szaolin, założonego w V wieku jako buddyjska świątynia Chan, który słynie przede wszystkim z form walk opracowanych przez mnichów i często uważany jest za kolebkę chińskich sztuk walki. Obiad. Transfer na dworzec i przejazd szybkim pociągiem do Pekinu (3 godz.). Kolacja. Transfer na lotnisko.

DZIEŃ 15. PEKIN- WARSZAWA
Wylot do Warszawy.

* Dla pakietu rejsowego, w przypadku problemów z poziomem wody na odcinkach rzek, prac remontowych lub konserwacyjnych prowadzonych przez rzeczne i lokalne władze na brzegach rzeki lub kanału, na odcinkach rzeki lub kanału, mostów, zamków lub doków, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany opublikowanego planu podróży lub do obsługi części trasy przy użyciu autokaru bez uprzedzenia.
* organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności wizyt (zwiedzania)
* organizator zastrzega sobie prawo do zmiany hotelu tej samej kategorii zależnie od dostępności
* organizator nie bierze odpowiedzialności za zmiany godzin lotów dokonane przez linie lotnicze

GODZINY LOTÓW Z/DO WARSZAWY (mogą ulec zmianie):
WARSZAWA-PEKIN 1410  0450+1
PEKIN-WARSZAWA 0255  0620


SZTUKA I RZEMIOSŁO W CHINACH

PRZYKŁADOWE WIZYTY W FABRYKACH I SKLEPACH (mogą ulec zmianie):
Pekin: Słodkowodna perła & zielona herbata
Szanghaj: Haft, jedwab & kaszmir
Xi'an: Wyroby ceramiczne/jadeit


Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.