Rejsy-Promocja Costa-Wycieczki z polskim opiekunem

Orientalne ferie zimowe 5★ Z LOTEM, POLSKIM PILOTEM i WYCIECZKAMI
Costa Firenze 5★, lot z Warszawy, kabina, pełne wyżywienie, 3 wycieczki, ubezpieczenie¹, opłaty portowe, napiwki dla załogi, polski pilot

8 dni/7 nocy już od
6757 zamiast 7880
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy czwartek 20 sty 2022
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina wewnętrzna Basic
od 7476 6769
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina zewnętrzna Basic
od 8188 6990
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina z balkonem Basic
od 8959 7536
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy czwartek 03 lut 2022
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina wewnętrzna Basic
od 7880 6757
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina zewnętrzna Basic
od 8770 6980
Warszawa (POLSKA)Pełne wyżywienieKabina z balkonem Basic
od 9542 7526


MOCNE PUNKTY:

• Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu 
• Lot z Warszawy
• Napiwki w cenie
• 3 wycieczki w cenie
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie¹
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

COSTA FIRENZE 5★

Najnowszy statek Costa Firenze, który rozpoczął swoją przygodę z morzem w lipcu 2021 r. Włoski design widziany z innej perspektywy - z perspektywy morza. Ciesz się nowym doświadczeniem i zafunduj sobie niezapomniane wakacje. Pyszna kuchnia, aby móc delektować się tym, co najlepsze we Włoszech, 7 barów i kawiarni, gdzie można się zrelaksować popijając włoskie espresso. Nowoczesny włoski styl, wyszukany wystrój, otwarte przestrzenie z widokiem na morze i wiele innych innowacyjnych udogodnień! Rozkoszuj się słońcem i ciesz się z nami pięknem morza i słonecznych portów.

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku Costa Firenze 5* 
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania 
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie 
- 3 półdzienne wycieczki (Dubaj, Abu Dhabi, Maskat) 
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro) 
- opłaty portowe 
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 
- obowiązkowe napiwki dla załogi 
- przelot na trasie Warszawa - Dubaj / Dubaj- Warszawa 
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko-port drugiego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia 
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- dojazdu na miejsce zbiórki w Warszawie i z powrotem 
- napojów innych niż wymienione w części "Cena zawiera", napojów w restauracji głównej na pokładzie, w tym napojów All Inclusive (pakiety można zamawiać przed wyjazdem lub na pokładzie statku: Pakiet Pranzo&Cena: 140 Euro za osobę, Pakiet Brindiamo 210 Euro za osobę, Pakiet Piu Gusto 245 Euro za osobę, Pakiet Intenditore 337 Euro za osobę; armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive) 
- dodatkowych wycieczek organizowanych przez armatora w języku angielskim (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 20 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski) 
- posiłków i napojów podczas wycieczek
- ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej itd.) 
- dodatkowego ubezpieczenia w związku z Covid-19
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.) 
- dodatkowych transferów 
- opłat za połączenia internetowe


Formalności : Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu. Obywatele polscy nie potrzebują wizy do wjazdu na terytorium ZEA przy pobycie krótszym niż 90 dni.
 

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się. ZEA wymaga od podróżujących, nie mających statusu rezydenta lub wjeżdżających po raz pierwszy na teren ZEA, przedstawienie certyfikatu zaświadczającego o otrzymaniu pełnej dawki szczepień preparatami dopuszczonymi w UE, na minimum 14 przed wjazdem na teren ZEA (goście powyżej 12 roku życia) oraz oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku testu PT-PCR na obecność SARS-CoV-2 w ciągu 72 godzin przed przylotem.
 
NOTA 2: W celu ochrony zdrowia pasażerów i zmniejszenia ryzyka infekcji na lądzie i upewnienia się, że każdy element podróży jest w pełni zgodny z pokładowymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa zdrowia i higieny, wysiadanie ze statku w porcie jest dozwolone wyłącznie w ramach wycieczek organizowanych przez armatora (Katar, Oman). W chwili obecnej pasażerowie, którzy dopełnili formalności wjazdowych tj. posiadają certyfikat szczepienny oraz negatywny wynik testu PT-PCR mają wyjątkowo możliwość samodzielnego zejścia na ląd w trakcie rejsu w Dubaju i Abu Dhabi, jednakże obowiązujące regulacje w tym zakresie mogą ulec zmianom.
 
NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.61 (uśredniony kurs NBP w dniu 2021-03-23) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem. 
 
Minimalna liczba uczestników: 20 osób

DZIEŃ 
                                            PORT
PRZYPŁYNIĘCIE
WYPŁYNIĘCIE
1
Dubaj-
-
2
Dubaj
-
23:59
3
Abu Dhabi
09:00
23:59
4
Doha14:00
22:00
5
Dzień na morzu08:30
19:30
6
Mascat, Oman
09:00
18:00
7
Dubaj13:00
-
8
Dubaj-
-

PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1 - WARSZAWA - DUBAJ

19:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku Chopina w Warszawie. Pomoc przy odprawie. 
21:15 wylot z Warszawy do Dubaju.

DZIEŃ 2 - DUBAJ (obiad, kolacja na pokładzie) 

06:20 przylot do Dubaju, odbiór bagażu.
08:00 transfer do portu, zaokrętowanie, dzień wolny, obiad i kolacja na pokładzie.
Nocleg na statku.

DZIEŃ 3 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

Pobyt w Dubaju - największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolicy emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, a który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi. 
W tym dniu półdzienna wycieczka po Dubaju. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
23:59 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi

DZIEŃ 4 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

09:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu półdzienna wycieczka po Abu Dhabi. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem. 
23:59 wypłynięcie w kierunku Dohy w Katarze

DZIEŃ 5 - DOHA / KATAR (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

14.00 zawinięcie do Doha - stolicy i największego miasto Kataru położone na wschodnim wybrzeżu półwyspu Katar, w Zatoce Perskiej. W mieście swoją siedzibę i studia, z których nadaje serwisy informacyjne, posiada międzynarodowa telewizja informacyjna Al-Dżazira. Doha to miast na wskroś nowoczesne, ale można tam również znaleźć perły orientu. Na szczególną uwagę zasługują takie miejsca jak: Narodowe Muzeum Kataru, którego budynek przypomina różę pustyni, a które przedstawia historię Kataru od jego początku, aż po teraźniejszość; Muzeum Sztuki Islamskiej ze dwoją wspaniałą bryłą stanowi perłę nowoczesnej architektury; Mia Park - popularny wśród mieszkańców park, z którego rozciąga się przepiękny widok na West Bay i wieżowce po drugiej stronie zatoki, wart odwiedzenia zwłaszcza po zachodzie słońca. Warto również przespacerować się nadmorską promenadą Doha Corniche, gdzie można wynająć tradycyjną łódkę dau (dhow), służącą niegdyś do poławiania pereł, dawniej głównego zajęcia mieszkańców miasta. Doha słynie także z arabskich targów - najważniejsze to Souq Waqif, pełen wąskich uliczek oraz Falson Souq, na którym można zakupić uwielbiane przez Katarczyków sokoły. Warto również odwiedzić Katara Cultural Village - kulturalne centrum Doha słynące z koncertów i artystycznych wydarzeń z amfiteatrem, klimatycznymi knajpkami oraz najładniejszym meczetem w mieście Katara Masjid, jak również nowoczesne: sztucznie usypana wyspa - The Pearl Qatar, Qanat Quartier - replika włoskiej Wenecji, czy dzielnica biznesowa West Bay i Sheraton Park oraz Fanar - meczet z wieżą w kształcie ślimaka.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
19:00 wypłynięcie w kierunku Maskatu w Omanie

DZIEŃ 6 - DZIEŃ NA MORZU (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

Ten dzień spędzimy na morzu, korzystając z licznych atrakcji oferowanych na pokładzie.

DZIEŃ 7 - MASKAT / OMAN (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

07:00 zawinięcie do portu w Maskacie - stolicy i największego miasta Omanu, położonego w północnej części kraju. Jest to miasto egzotyczne i niezwykle malownicze. Zachwyca już samym położeniem - między górami a morzem, a także dużą ilością zieleni. Obfituje w piękne, szerokie, piaszczyste plaże, a wybrzeże oferuje wiele atrakcji miłośnikom nurkowania np.: wyspę Fahal z tunelem i zatopionym statkiem oraz bogatą rafę koralową. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto z mnóstwem ciekawych muzeów i słynnym arabskim targiem, gdzie można nabyć kolorowe chusty z pashminy, kadzidło oraz złotą i srebrną biżuterię. Mimo, że w Maskacie na każdym kroku można zobaczyć bogactwo i luksus, dzięki zarządzeniu sułtana nowopowstające budynki budowane są w tradycyjny sposób. Próżno tu szukać strzelistych wieżowców ze stali i szkła, co powoduje, że zachowuje on swój unikatowy arabski styl. Obowiązkowym punktem do zobaczenia na mapie stolicy jest Meczet Sułtana Qaboosa – największy i najpiękniejszy w Omanie, pełen bogatych zdobień. Na uwagę zasługują olbrzymi, drugi co do wielkości na świecie, perski dywan i 35 żyrandoli wysadzanych kryształami Swarovskiego.  
W tym dniu półdzienna wycieczka po Maskacie. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
17:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju. 

DZIEŃ 8 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie) 

13:00 zawinięcie do portu w Dubaju, czas wolny na pokładzie, wyokrętowanie; po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa
13:10 wylot do Warszawy.
16:15 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

DZIEŃ 9 - DUBAJ (śniadanie) 

11:00 / 12:00 wyokrętowanie; po wyokrętowaniu przejazd na lotnisko, odprawa
16:15 wylot do Warszawy.
19:55 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.


ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

1/ 20.01.2022 WAW 21:15 - DXB 06:20 FZ1830; 28.01.2022 DXB 16:15 - WAW 16:15 FZ1829

2/ 03.02.2022 WAW 21:15 - DXB 06:20 FZ1830; 11.02.2022 DXB 16:15 - WAW 16:15 FZ1829


Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg
Klasa ekonomiczna
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.