Rejsy-Wycieczki z polskim opiekunem

Królestwo Orientu - Najnowszy statek z LOTEM, POLSKIM PILOTEM I WYCIECZKAMI
MSC Virtuosa 5★, lot bezpośredni z Warszawy, kabina, pełne wyżywienie, ubezpieczenie¹, opłaty portowe, napiwki dla załogi, 3 wycieczki, polski pilot

9 dni/7 nocy już od
7379
Zdaniem specjalistów
 • Dubaj i najwyższy na świecie drapacz chmur Burj Khalifa, którego zewnętrzna forma nawiązuje do kwiatu ismeny. Budynek mierzy 829,8 m, a przy dobrej pogodzie jest widoczny nawet ze 100 km.
 • Wyspy palmowe w Dubaju to największy na świecie zespół sztucznych wysp, na których znajdują się luksusowe hotele, w tym słynny pięciogwiazdkowy Atlantis the Palm.
 • Abu Dhabi i zjawiskowy Meczet Szejka Zayeda, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan.
 • Mandi - grillowane mięso z ryżem gotowane z pomidorem i cynamonem czy Bukhari - grillowany kurczak z ryżem i marchewką to tradycyjne potrawy, jakie możemy skosztować w Dammam
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
9 dni / 7 nocy piątek 10 gru 2021
Ventes Privées
POLSKAwg programuKabina wewnętrzna Bella
od 7379
POLSKAwg programuKabina wewnętrzna Fantastica
od 7578
POLSKAwg programuKabina zewnętrzna Bella
od 7772
POLSKAwg programuKabina zewnętrzna Fantastica
od 7919
POLSKAwg programuKabina z balkonem Fantastica
od 8465


MOCNE PUNKTY:

 • Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu
 • Lot bezpośredni z Warszawy
 • Napiwki w cenie
 • 3 wycieczki w cenie
 • Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie
 • Ubezpieczenie COVID-19
 • Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

NOWOŚĆ MSC STRASHIP CLUB I ROBOT BARMAN NA POKŁADZIE!

MSC Virtuosa 5★ to najnowszy okręt flagowy linii, który został urchomiony w kwietniu tego roku. Jest wysoce wyposażony w najnowocześniejsze technologie i przyjazne dla środowiska możliwości.
Nowość w MSC Cruises to futurystyczny klub MSC Starship, w którym bohaterem jest Rob, pierwszy w historii humanoidalny robot-barman na morzu. Klub MSC Starship będzie dostępny wyłącznie na pokładzie najnowszego flagowego statku MSC Virtuosa. To zintegrowane doświadczenie, zainspirowane wizją kosmicznego statku przyszłości. Projekt ten jest możliwy dzięki najnowocześniejszym technologiom zaprojektowanym w celu stworzenia futurystycznej atmosfery. Obejmuje hologramy 3D, grafikę cyfrową i 12-osobowy cyfrowy interaktywny stół infinity, dający gościom możliwość odkrywania kosmosu podczas ich własnej, spersonalizowanej wycieczki po galaktyce. Rob będzie podawać swoje koktajle, alkoholowe i bezalkoholowe oraz spersonalizowane drinki, niczym prawdziwy barman. Umiejętności Roba i jego emocjonalna reakcja w połączeniu ze strojami niczym z filmu science fiction, w otoczeniu pełnym innowacyjnej technologii, sprawią, że klub MSC Starship będzie obowiązkową atrakcją dla wszystkich grup wiekowych. Aby złożyć zamówienie, Goście będą mogli korzystać ze specjalnie zaprojektowanych pionowych kokpitów cyfrowych, a Rob zabierze się wtedy do pracy, używając wszystkich swoich niestandardowych umiejętności robotycznych do przygotowania koktajli. Oprócz umiejętności barmańskich, Rob potrafi mówić w 8 językach (w angielskim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, brazylijskim portugalskim, chińskim i japońskim), ma także wyrazistą osobowość, która ewoluuje wraz z otoczeniem i atmosferą. Nie jest zimną maszyną, lecz humanoidem, który uwielbia wchodzić w interakcje z gośćmi za pomocą dowcipnego języka, zadając zagadki lub opowiadając ciekawostki. Kosmiczne koktajle serwowane są w specjalnie zaprojektowanych futurystycznych kieliszkach, które goście mogą zatrzymać jako pamiątkę z pobytu w klubie MSC Starship.
* ww. koktajle nie są zawarte w pakietach napojów

Cena zawiera

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na najnowszym statku MSC Virtuosa 5★
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania
- udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- 3 półdzienne wycieczki (Dubaj, Abu Dhabi, Dammam)
- ubezpieczenie na czas trwania podróży Świat KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 30 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 4000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 400 euro)
- dodatkowe ubezpieczenie Europ Assistance armatora w związku z Covid-19
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- obowiązkowe napiwki dla załogi
- przelot na trasie Warszawa - Dubaj/Dubaj - Warszawa
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko - port pierwszego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera

- dojazdu na miejsce zbiórki w Warszawie i z powrotem
- napojów innych niż wymienione w części "Cena zawiera", w tym napojów All Inclusive (pakiety można zamawiać przed wyjazdem lub na pokładzie statku: Pakiet bezalkoholowy: 161 Euro za osobę, Pakiet Easy 224 Euro za osobę, Easy Plus Package 308 Euro za osobę, Premium Extra Package 434 Euro za osobę; armator zastrzega sobie prawo do zmiany cen, nazw oraz zawartości pakietów All Inclusive)
- dodatkowych wycieczek organizowanych przez armatora w języku angielskim (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 30 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski)
- posiłków i napojów podczas wycieczek
- ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej itd.)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- dodatkowych transferów
- opłat za połączenia internetowe

Formalności: Paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia rejsu.
W związku z tym, że zejście z pokładu na terenie Arabii Saudyjskiej odbywa się w ramach wycieczki zorganizowanej przez armatora, na pokładzie zostanie wydana wiza kolektywna.

Minimalna liczba uczestników: 30 osób

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się. Królestwo Arabii Saudyjskiej wymaga od podróżujących nie mających statusu rezydenta lub wjeżdżających po raz pierwszy na teren Arabii Saudyjskiej, przedstawienie certyfikatu zaświadczającego o otrzymaniu pełnej dawki szczepień preparatami dopuszczonymi w UE, na minimum 14 przed wjazdem na teren Królestwa Arabii Saudyjskiej.

NOTA 2: W celu ochrony zdrowia pasażerów i zmniejszenia ryzyka infekcji na lądzie i upewnienia się, że każdy element podróży jest w pełni zgodny z pokładowymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa zdrowia i higieny, wysiadanie ze statku w porcie jest dozwolone wyłącznie w ramach wycieczek organizowanych przez armatora.

NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.61 (uśredniony kurs NBP w dniu 2021-03-23) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

PROGRAM IMPREZY

10.12.2021 DZIEŃ 1 - WARSZAWA - DUBAJ
19:00 spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku W Warszawie. Pomoc przy odprawie.
21:50 wylot z Warszawy do Dubaju.

Przylot do Dubaju o godz. 06:55 następnego dnia, odbiór bagażu.
08:00 transfer do portu, zaokrętowanie, śniadanie w formie bufetu na pokładzie.
Nocleg na statku.

11.12.2021 DZIEŃ 2 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
Pobyt w Dubaju - największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jednocześnie stolicy emiratu Dubaj, położonego na wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej. Dubaj słynie z połączenia nowoczesności z tradycją. Obok największego na świecie Centrum Handlowego Dubai Mall oraz najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa, mierzącego prawie 830 m wysokości, a który jest widoczny z odległości prawie 100 km, można odnaleźć również perły starego Dubaju np.: tradycyjny arabski Suq, czy też tradycyjną historyczną dzielnicę Al Fahidi.
W tym dniu półdzienna wycieczka po Dubaju z polskim pilotem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
23:00 wypłynięcie w kierunku Abu Dhabi.

12.12.2021 DZIEŃ 3 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07:00 zawinięcie do portu w Abu Dhabi (Abu Zabi) - stolicy kraju, które jeszcze 50 lat temu było niewielką wioską, a dzisiaj jest drugim pod względem wielkości po Dubaju miastem, jednym z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Abu Dhabi zachwyca zarówno architekturą, jak i niezliczoną ilością atrakcji. Jedną z największych jest Wielki Meczet Szejka Zajida, którego podłogę pokrywa największy na świecie ręcznie tkany dywan. Drugim obiektem wartym zobaczenia jest Pałac Prezydencki. Na uwagę zasługuje również słynna promenada Corniche, centrum Ferrari World oraz liczne luksusowe centra handlowe i parki rozrywki. W Abu Dhabi każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu półdzienna wycieczka po Abu Dhabi z polskim pilotem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.

13.12.2021 DZIEŃ 4 - ABU DHABI (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
21:00 wypłynięcie w kierunku Sir Bani Yas.

14.12.2021 DZIEŃ 5 - WYSPA SIR BANI YAS (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
07.00 - zawinięcie do portu na Wyspie Sir Bani Yas - jest to naturalna wyspa należąca do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i położona położona 170 km na południowy zachód od Abu Dhabi. Powierzchnia wyspy wynosi około 87 tys. km i praktyczne cała wyspa stanowi najważniejszy i największy rezerwat przyrody na terenie ZEA. Rezerwat powstał w 1971 r, a jego głównym celem stało się zachowanie zagrożonych zwierząt w warunkach klimatu panującego w Arabii. Wyspa uważana jest za doskonałe miejsce dla ekoturystyki, między innymi dzięki swojej unikalnej faunie i florze. Żyje tutaj ponad 10 tys. różnych zwierząt: dzikie zające, gazele, antylopy, hieny, gepardy, strusie, żyrafy, żółwie. W przybrzeżnych wodach żyją delfiny, które można podziwiać od października do marca. Na uwagę zasługują również piękne plaże, bogata fauna morska oraz wspaniałe lasy namorzynowe, których powierzchnia z każdym rokiem wzrasta. W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
17:00 wypłynięcie w kierunku Dammam w Arabii Saudyjskiej.

15.12.2021 DZIEŃ 6 - DAMMAM (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09:00 - zawinięcie do portu w Dammam. Dammam - miasto portowe we wschodniej Arabii Saudyjskiej, nad Zatoką Perską, które powstało na początku ubiegłego wieku, stolica Prowincji Wschodniej, która przyciąga rocznie wielu turystów z całej Arabii Saudyjskiej. Dzisiaj miasto słynie z rezerw ropy naftowej i szybko rosnącej populacji. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy odwiedzającego po przybyciu do Dammam, jest wyraźny kontrast między nowoczesną i historyczną architekturą tamtejszych budynków. Na szczególną uwagę w mieście zasługuje utworzone w 2016 roku Centrum Kultury Światowej im. Króla Abdula-Aziza (Ithra), które uznawane jest za jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia na świecie. Centrum koncentruje się na kulturze, nauce i działaniach międzykulturowych. Będąc w Dammam nie można pominąć Wyspy Marjan z parkiem i miejscem zabaw dla dzieci, największego w Dammam Parku Króla Fahada rozciągającego się na powierzchni ponad 100 hektarów i skupiającego na swym terenie ponad 100 gatunków drzew, krzewów i innych roślin, jak również Dolphin Village - delfinarium, gdzie można podziwiać delfiny oraz lwy morskie. Aby poznać prawdziwą saudyjską kulturę należy odwiedzić pięciokondygnacyjną Wioskę Dziedzictwa, gdzie można obejrzeć wiele historycznych artefaktów, antyków i rękopisów, jak również prywatne Muzeum Aljowharah, które zgromadziło ponad 500 000 obiektów sztuki, w tym między innymi 500-letnią kopię Koranu, jak również zabytkowe samochody, antyczne gramofony, czy niektóre prywatne rzeczy pierwszego monarchy saudyjskiego, króla Abdulaziza, Miłośnicy współczesności i przygód nie powinni pominąć Tik Tok Escape Room, czy Mahara Carting Park.
W tym dniu półdzienna wycieczka po Dammam z polskim pilotem. Szczegółowy plan wycieczki zostanie podany do 30 dni przed wyjazdem.
19:00 wypłynięcie w kierunku Doha w Katarze.

16.12.2021 DZIEŃ 7 - DOHA (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
08:00 zawinięcie do portu w Katarze.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.
18:00 wypłynięcie w kierunku Dubaju.

17.12.2021 DZIEŃ 8 - DUBAJ (śniadanie, obiad, kolacja na pokładzie)
09.00 zawinięcie do portu w Dubaju.
W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez armatora (rezerwacja i zakup we własnym zakresie) lub korzystania z atrakcji na pokładzie.

18.12.2021 DZIEŃ 9 - DUBAJ - WARSZAWA
09:00 wyokrętowanie, wyjazd na lotnisko. Pomoc przy odprawie.
16:40 wylot do Warszawy.
20:20 przylot do Warszawy, odbiór bagażu, zakończenie imprezy.

ROZKŁAD LOTÓW (MOŻE ULEC ZMIANIE):

10/12/2021 WAW 21:50 // DXB 06:55 +1
18/12/2021 DXB 16:40 // WAW 20:20

Bagaż rejestrowany do 20 kg, bagaż podręczny do 7 kg
Klasa ekonomiczna
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.