Rejsy-Promocja Costa-Wycieczki z polskim opiekunem

Rejs Ciao Italia, Hola España 5★ Z LOTEM, POLSKIM PILOTEM i WYCIECZKAMI
Costa Firenze 5★, lot bezpośredni z Warszawy, kabina, pełne wyżywienie, 5 wycieczek, ubezpieczenie¹, opłaty portowe, napiwki dla załogi, polski pilot, mini grupa 25 osób

8 dni/7 nocy już od
4774 zamiast 5196
do-422 Zdaniem specjalistów
  • Mini grupa max 25 osób
  • Najnowszy statek Costa Cruises w standardzie 5★
  • Przykładem neapolitańskiego połączenia nowoczesności i historii jest zachwycająca linia metra, zwana nie bez przyczyny metro dell’arte, której stacje – szczególnie stacja Toledo, wymieniana w rankingach jako jedna z najpiękniejszych na świecie
  • W Barcelonie znajduje się 9 obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, z czego aż 7 zostało stworzonych przez Gaudiego
  • Nazwa "Majorka" pochodzi od łacińskiego „insula maior”, czyli „większa wyspa”, ponieważ Majorka jest największą wyspą Hiszpanii. Z biegiem czasu zaczęto nazywać ją „Majorca”, a później po prostu „Mallorca”
TerminWyjazd zWyżywienieStandardCenaRezerwacja
8 dni / 7 nocy piątek 19 lis 2021
Ventes Privées
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina wewnętrzna Basic
od 5196 4774
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina zewnętrzna Basic
od 5935 5272
Warszawa (POLSKA)wg programuKabina z balkonem Basic
od 6387 5984


MOCNE PUNKTY:

• Polski opiekun klubowy podczas całego rejsu
• Lot bezpośredni z Warszawy
• Napiwki w cenie
• 5 wycieczkek w cenie
• Ubezpieczenie KL+NNW+BP w cenie¹
• Składka na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
• Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

COSTA FIRENZE ★

Najnowszy statek Costa Firenze! Włoski widziany z innej perspektywy - z perspektywy morza. Ciesz się nowym doświadczeniem i zafunduj sobie niezapomniane wakacje. Pyszna kuchnia, aby móc delektować się tym, co najlepsze we Włoszech i 7 barów i kawiarni, gdzie można się zrelaksować popijając włoskie espresso. Nowoczesny włoski styl, wyszukane meble, otwarte przestrzenie z widokiem na morze i wiele innych innowacyjnych udogodnień! Rozkoszuj się słońcem i ciesz się z nami pięknem morza i słonecznych portów.

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w 2-osobowej kabinie wybranej kategorii (klimatyzowana, z łazienką, z suszarką, telefonem, telewizorem i radiem satelitarnym) na statku Costa Firenze 5★
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
- napoje podstawowe do posiłków bufetowych (śniadanie, obiad): kawa, herbata, woda, soki z dystrybutorów do śniadania - udział we wszystkich atrakcjach i imprezach organizowanych na pokładzie
- 5 wycieczek (Marsylia, Savona, Civitavecchia, Neapol, Palma de Mallorca) tłumaczone na polski przez polskojęzycznego opiekuna
- ubezpieczenie¹ na czas trwania podróży Europa KL+NNW+BP (ubezpieczenie kosztów leczenia do 10 000 euro + następstw nieszczęśliwych wypadków do 2000 euro lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 200 euro)
- opłaty portowe
- składkę na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
- składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- obowiązkowe napiwki dla załogi 11eur/osobę dorosłą i 5,5 eur/dziecko 4-14 lat
- przelot liniami regularnymi na trasie Warszawa - Barcelona/Barcelona - Warszawa
- powitanie grupy na lotnisku w Warszawie
- transfer lotnisko - port pierwszego dnia oraz transfer port-lotnisko ostatniego dnia
- polskojęzycznego pilota ze strony Klubu Podróże i Rejsy na całą podróż

Cena nie zawiera:

- dojazdu na miejsce zbiórki w Warszawie i z powrotem
- napojów innych niż wymienione w części "Cena zawiera", w tym napojów All Inclusive (pakiety można zamawiać przed wyjazdem lub na pokładzie statku
- dodatkowych wycieczek organizowanych przez armatora w języku angielskim (można je rezerwować i zamawiać na pokładzie; przy grupie min. 25 osób zdecydowanych na 1 wycieczkę możliwość tłumaczenia na język polski)
- posiłków i napojów podczas wycieczek
- ubezpieczenia dodatkowego innego niż KL+NNW+BP (np. ubezpieczenia od chorób przewlekłych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej itd.)
- wydatków osobistych (fryzjer, pralnia, fotograf, internet, telefon, minibar, SPA itd.)
- dodatkowych transferów
- opłat za połączenia internetowe

Formalności : Ważny paszport lub dowód osobisty
Rejs w języku angielskim
Minimalna ilość osób w grupie: 20 osób

NOTA 1: Aby uniknąć możliwych trudności w powrocie do kraju, ograniczeń w ruchu lotniczym, obowiązku poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zaszczepienie się.

W celach zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii Covid19, rząd włoski, jak również poszczególne regiony, mogą wprowadzać obostrzenia związane z przemieszczaniem się, oraz wstępem do obiektów gastronomicznych, lokali usługowych, środków transportu (w tym statków wycieczkowych). Wymagany będzie wówczas certyfikat szczepienny obowiązujący w UE.

NOTA 2: W celu ochrony zdrowia pasażerów i zmniejszenia ryzyka infekcji na lądzie i upewnienia się, że każdy element podróży jest w pełni zgodny z pokładowymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa zdrowia i higieny, wysiadanie ze statku w porcie jest dozwolone wyłącznie w ramach wycieczek organizowanych przez armatora.

NOTA 3: Podane ceny są gwarantowane do przelicznika 1 euro = 4.61 (uśredniony kurs NBP w dniu 2021-03-23) i mogą zostać zaktualizowane do 20 dni przed wyjazdem.

DZIEŃ
PORT
PRZYPŁYNIĘCIE
WYPŁYNIĘCIE
1
Spotkanie na lotnisku w Warszawie.
Wylot do Barcelony (Hiszpania).
Zaokrętowanie i wypłynięcie.
-
18:00
2
Marsylia (Francja) - wycieczka "Malownicza Marsylia".
08:00
17:00
3
Savona (Włochy) - wycieczka "Pocztówka z Genui".
09:00
18:00
4
Civitavecchia (Włochy) - wycieczka "Rzym - wielkie piękno".
08:00
19:00
5
Neapol (Włochy) - wycieczka "Pizza, szopki i Sfogliatelle"
07:00
18:00
6
Na morzu
-
-
7
Palma de Mallorca (Hiszpania) - wycieczka "Smaki Majorki"
09:00
18:00
8
Barcelona (Hiszpania). Transfer na lotnisko., wylot do Warszawy.
08:00
-

WYCIECZKI W PROGRAMIE (MOGĄ ULEC ZMIANIE):

MALOWNICZA MARSYLIA
Wycieczka autokarowa po stolicy południowej Francji, obejmująca główne atrakcje miasta: Palais Longchamp, nadmorską promenadę „La Corniche”, neo-biznatyjską Katedrę Sainte-Marie-Majeure, romański Kościół Saint-Laurent - piękny przykład romańskiej architektury prowansalskiej, Fort Saint-Jean, zbudowany przez Ludwika XV w 1660 roku i Bazylikę Notre-Dame de la Garde, do której prowadzi 120 schodów, a także spacer po Starym Porcie.

PIZZA, SZOPKI I SFOGLIATELLE
Odkrywanie Neapolu śladami rodowitych Neapolitańczyków, rozmawiając z rzemieślnikami produkującymi szopki bożonarodzeniowe, odkrywając kościoły i zamki, jak również szukając smaku pizzy i neapolitańskiego pieczywa 'sfugliatèlle'. Zwiedzanie obejmuje: Maschio Angioino, średniowieczno-renesansowy zamek (wizyta z zewnątrz), Kościół Gesù Nuovo i bazylikę Santa Chiara (wizyta z zewnątrz). Zobaczymy takżę Spaccanapoli, symboliczną ulicę przecinającą Neapol, Piazza San Domenico i Via San Gregorio Armeno, gdzie powstają szopki bożonarodzeniowe, jak również Via Port'Alba z księgarnią centralną, Operą San Carlo i Galerią Umberto I.

PALMA DE MALLORCA I JEJ SMAKI
Piesza wycieczka, pozwalająca odkryć gotycką duszę miasta i skosztować typowych hiszpańskich tapas z kieliszkiem Sangrii. Od wybrzeża Escollera po Lonję - starożytną siedzibę cechu kupieckiego w stylu gotyckim. Zobaczymy także katedrę Santa Maria, znaną jako La Seu, gdzie podziwiać można Ojo del Gótico - ogromne okno z różami o powierzchni około 100 metrów kwadratowych, oraz Pałac Królewski Almudaina - zbudowany na starożytnym muzułmańskim alkazarze, który obecnie jest rezydencją króla Hiszpanii podczas pobytów na wyspie.

CIVITAVECCHIA - RZYM - WIELKIE PIĘKNO
Całodzienna wycieczka po najważniejszych i najciekawszych zabytkach Wiecznego Miasta: Termy Karakali, Bazylika św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Via della Conciliazione, a także Castel Sant'Angelo, zbudowany jako mauzoleum i używany przez wieki jako rezydencja papieska, gmach sądu, forteca i więzienie. Następne udamy się w kierunku Placu św. Piotra, kolumnady Berniniego i Bazyliki św. Piotra. Kolejnym punktem programu są legendarne miejsca Rzymu, takie jak: Piazza di Spagna ze Schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi, gdzie według legendy, jeśli odwrócisz się i wrzucisz monetę do fontanny przez ramię, to ją odzyskasz w dzień powrotu do Rzymu. Zwiedzanie tego pięknego miasta to jak spacer po historii - Panteon z kopułą, na szczycie której okrągły otwór wpuszcza naturalne światło, Piazza Navona - najpiękniejszy barokowy plac w Rzymie, zbudowany na miejscu „Stadionu Domicjana”. Popołudniu przejedziemy autokarem, aby zobaczyć Koloseum, Circus Maximus i Piramidę Caiusa Cestiusza - pomnik nagrobny w stylu egipskim, wzniesiony w I wieku p.n.e..

SAVONA - POCZTÓWKA Z GENUI
Genua, określana jako „La Superba”, miasto żeglarzy i wspaniałych zabytków, z domami handlarzy i odkrywców, oraz z autentycznymi wioskami rybackimi. Półdzienna wycieczka autokarowa pozwalająca odkryć najciekawsze atrakcje miasta: Port i Lanterna, Spianata Castelletto - wspaniały taras zawieszony jak balkon nad starym centrum miasta, a także przejazd przez Castelletto - historyczną dzielnicę patrycjuszy z charakterystycznym XIX-wiecznym pejzażem. Kolejnym punktem programu jest spacer po starożytnej wiosce rybackiej Boccadasse, gdzie czas się zatrzymał, a goście przechadzają się między wąskimi, stromymi uliczkami zwanymi 'creuze', a kolorowymi domkami odbijającymi się w wodach zatoki. Zwiedzanie zakończy się panoramiczną wycieczką po Genui, która prowadzi przez dzielnice mieszkalne Albaro i Foce. Następnie przejdziemy po historycznym centrum starego miasta Genui, aby zobaczyć Dom Krzysztofa Kolumba, położony tuż za starożytnymi średniowiecznymi murami, Katedrę San Lorenzo, Piazza De Ferrari oraz Palazzo Ducale, jeden z symboli miasta, który przez wieki był rezydencją Dożów, a dziś jest bijącym sercem życia kulturalnego Genui.


NOTA: Goście muszą nosić maskę przez cały czas trwania wycieczki. Biorąc udział w wycieczce Goście akceptują i zobowiązują się do przestrzegania otrzymanych przez przewodnika poleceń i regulaminów. W przypadku zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa naszych gości armator Costa Cruises będzie mógł podjąć odpowiednie działania. Należy pamiętać, że każdy Gość, który podczas wycieczki dobrowolnie zdecyduje się opuścić grupę wycieczkową, nie zostanie ponownie przyjęty na pokład.

ROZKŁAD LOTÓW*
15.10.2021 WAW 09:20 // BCN 12:20
22.10.2021 BCN 13:10 // WAW 16:15

19.11.2021 WAW 09:20 // BCN 12:20
26.11.2021 BCN 13:10 // WAW 16:15
*rozkład ważny na dzień 28.07.2021, może ulec zmianie
Zapytanie ofertowe dla grup
Oferta dla grup powyżej 10 osób, zapytaj. Oferta dla grup
!
Travelinc Sp. z o.o. używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w polityce cookies.

Subskrybuj powiadomienia

Podróże i Rejsy podróże i rejsy poinformują Cię o promocjach i nowych ofertach.